כניסה לבעלי יחידות נופש

דיל הדקה ה - 90

הסבר לנופשים - מחפשי יחידות נופש

נופשים יקרים,

עד היום כשרציתם לנפוש וחיפשתם בתי מלון באילת או בטבריה, וכן במלונות במקומות נוספים בארץ ולעיתים אף בחו"ל, נאלצתם לשלם סכומים מופקעים אותם דורשים בתי מלון בישראל ובעולם, במיוחד אם רציתם לנפוש יחד כל המשפחה, במשך שבוע ימים.

הימים הללו נגמרו - עכשיו אתם אלו שקובעים את המחיר ולא הקרטל של בתי המלון.

יוצאים לנופש ב"קליק" אחד - במחיר ובתנאים שאתם קובעים. אתר קלאב הוטל דיל, מהווה עבורכם מנוע חיפוש נוח, המאפשר לכם למצוא באמצעות "הקלקה" אחת בלבד, סוויטת נופש במלונות קלאב הוטל אילת או טבריה, וכן במלונות ב"שאר הארץ" ובחו"ל, למטרת נופש חד פעמי, או למטרת רכישה ארוכת טווח. (בנוסף, הבאנו לכם את מנועי החיפוש הטובים ביותר למלונות "רגילים", חבילות נופש ונופשונים בארץ ובחו"ל במחירים הטובים ביותר, שניתן להשיג, לגבי אותם בתי מלון. אולם אין ספק, שלפני שמחפשים בבתי המלון ה"רגילים", כדאי ומשתלם יותר לנסות ולחפש נופש במנוע "חיפוש יחידות נופש" של "קלאב הוטל דיל", שכן שם נמצאים הדילים המשתלמים יותר, ישירות מבעלי יחידות הנופש עצמם, שתמיד יתנו לכם הצעה טובה הרבה יותר ממחיר השוק ואיתם גם ניתן להתמקח.)

האם מדובר במלונות "רגילים"

אכן מדובר במלון "רגיל" (קלאב הוטל אילת - 5 כוכבים, קלאב הוטל טבריה - 4 כוכבים, בשאר הארץ ובחו"ל בדרך כלל 5 כוכבים), אלא שכאן מדובר בחדרים יותר מפוארים - סוויטות. יש שירות כמו בכל מלון, ומדובר בנופש רגיל ומעבר לכך, כאן אתם יכולים להשיג מחיר הנמוך בהרבה ממחירי הקרטל של בתי המלון עצמם. כאן גם אינכם משלמים לפי מספר אנשים ואתם יכולים לנפוש עד בין 4 ל- 6 אנשים, ללא תוספת מחיר, תלוי בסוג הסוויטה.

למי שייכות הסוויטות, עם מי עושים את עסקת הנופש ואיך בעצם זה עובד

הסוויטות שייכות לאנשים פרטיים, אשר רכשו את הזכות לנופש בשבוע מסויים בשנה, בכל שנה. חלק ניכר מהם כבר מיצה את מקום הנופש, מעוניין לגוון ולכן מעוניין להשכיר את שבוע הנופש שלו (ולעיתים גם למכור את הזכות השנתית). בעלי יחידות הנופש מציעים את הסוויטות שלהם בקלאב הוטל דיל - כולל המועד והמחיר המבוקש. הם יכולים להציע את היחידה גם למכירה וגם להשכרה - נופש חד פעמי, החל מהשבוע הבא ועד שנה קדימה. אתם יכולים לבצע חיפוש בשתי קטגוריות חיפוש: "קניה", או "השכרה". ולקבל את התוצאות באופן מסודר וברור הכולל את פרטי יחידת הנופש ופרטי ההתקשרות הישירה אל בעל יחידת הנופש.

איתור יחידות נופש בקליק אחד  - בצידו הימני של כל דף באתר (גם בזה) קיים מנוע חיפוש יחידות נופש, המאפשר לכם למצוא בקליק אחד את הנופש המתאים לכם (השכרה חד פעמית, או רכישה). בחרו את השבוע (התאריך מתעדכן בהתאם) או את טווח התאריכים המבוקש ואת מקום אתר הנופש ומנוע החיפוש יתן לכם, בתוך רגע , את כל יחידות הנופש שמתאימות לכם, כשהם מסודרות מהמחיר המבוקש הנמוך ביותר ועד המחיר הגבוה ביותר.

האם צריך להתחייב למשהו

ממש לא. זה לא עולה כלום ואתם לא מתחייבים לכלום. רק בקשה - אל תשכחו להזכיר לבעל יחידת הנופש לעדכן את האתר לאחר שיחידת הנופש שלו הושכרה או נרכשה על ידכם, כדי שהאתר יהיה עדכני לגולשים אחרים המחפשים יחידות נופש באתר.

מה קורה אם איני זקוק לשבוע נופש מלא, אלא רק לחלק ממנו

למרות שנופש סטנדרטי במלונות קלאב הוטל, הוא מיום א' (שעה 16:00) עד יום א' בשבוע שלאחריו (שעה 10:00), לעיתים מוכן בעל היחידה, להשכיר את היחידה לחלק מהתקופה. שווה לכם לנסות ולפנות לבעל יחידת הנופש גם אם פרסם אותה לשבוע ימים. בסופו של דבר, הכל נתון למשא ומתן ישיר, ביניכם לבין בעלי הסוויטות.

טיפים לחיפוש יעיל  

 • למרות שיש לכם אפשרות לתחום מחיר מקסימום, הרי שאין בכך צורך - בכל מקרה התוצאות מוצגות ממחיר נמוך לגבוה. וגם אם המחיר נראה לכם לעיתים גבוה - שווה להתקשר. יתכן ובעל יחידת הנופש יהיה מוכן להתגמש במחיר.

 • למרות שהכל נתון למיקוח, אל תשכחו כי מולכם נמצאים בעלי יחידות נופש, אשר אמורים לשלם כ- 2,700 ₪ דמי אחזקה עבור יחידת הנופש שאתם שוכרים מהם. אז היו מסחריים, אולם אל תשכחו להיות הוגנים והגונים.

 • האתר מתעדכן מדי יום, גם אם לא מצאתם היום את הנופש שחיפשתם, אולי תמצאו את מבוקשכם מחר.