איך בוחרים מתקני תצוגה שיתאימו לחנות שלכם?

מתקני תצוגה לעסק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

תסכימו איתנו שהדרך בה נבחר להציג את המוצרים שיש לנו בחנות יכולה להשפיע משמעותית על כמה דברים בהם, הכניסה של הלקוח אל החנות, בדיקת המוצרים שיש בחנות וגם על כל תהליך הרכישה.

חנות שיש בה כל מיני מתקני תצוגה שמסודרים באופן הנכון ומתוך מחשבה על תשומת הלב של הלקוח וגם על הנגישות של המוצרים, היא חנות שיש חשק להיכנס אליה, להתרשם מהמוצרים הנמכרים בה וכמובן בסופו של דבר גם לבצע רכישה של אותם המוצרים. אגב, במידה ותבחרו לשלב עם מתקני התצוגה גם שלטים מוארים וממותגים, הרי שתוכלו להגיע לנוסחה המנצחת.

בואו נדבר על מתקני תצוגה לחנויות

כיום, יש המון סוגים של מתקני תצוגה. לדוגמה, לוחות מחורצים, גונדולות ובמות תצוגה, סטנדים, צינורות תלייה דקים, ויטרינות ועוד. הם מאפשרים להציג את המוצרים בקלות לכל לקוח פוטנציאלי.
אחד מבין אמצעי התצוגה הפופולאריים ביותר הוא לוחות מחורצים. באמצעות לוחות מחורצים, אפשר להציג את המוצרים בצורה מסודרת ונעימה לעין.

כמו כן, יש גם את אמצעי תצוגה נוספים בהם ניתן להשתמש או אפילו לשלב אותם יחד עם הלוחות המחורצים והם, מערכות מידוף, קופסאות תלייה, מתקנים עומדים ועוד. יש לבדוק איזה מתקני תצוגה יתאימו לחלון הראווה של החנות ואיזה יתאימו לתוך החנות.

איך מתאימים את מתקני התצוגה לחנות?

שימו לב, כאשר אתם בוחרים את מתקני התצוגה, בדקו שהם מתאימים לאופי של החנות, לעיצוב שיש בה וכמובן לשילוט שמופיע בה. ההתאמה צריכה להיות מדויקת ומתקני התצוגה צריכים להשתלב עם הכל. כך כאשר ההתאמה נכונה, המראה הסופי יהיה נעים לעין והלקוח ירצה להיכנס לחנות ולהסתובב בה וכמובן להתרשם ממגוון המוצרים שיש בה.

כמו כן, מלבד ההתאמה, חשוב שהמתקנים עצמם יהיו מותאמים למוצרים שרוצים להציג. על כן, יש להתייעץ עם חברה המתמחה בייצור ועיצוב של מתקני תצוגה. כך במידה ותצטרכו מתקן תצוגה בהתאמה מיוחדת או שתרצו להדגיש מוצרים מסוימים, תוכלו לקבל את השירות מהחברה.

על איזה נקודות חשוב להקפיד כשמתכוונים להזמין מתקני תצוגה?

להלן הנקודות העיקריות:

  • יש לבדוק שלחברה יש מגוון גדול של מתקני תצוגה. כך תוכלו לבחור את המתקן או המתקנים המתאימים ביותר עבור החנות שלכם.
  • יש לבדוק שהשילוט שיש בחנות משתלב עם מתקני התצוגה.
  • יש לבדוק את איכות מתקני התצוגה. אתם רוצים לבצע רכישה חד פעמית או אחת לכמה שנים. על כן, בדקו שמתקני התצוגה מיוצרים מחומרי גלם איכותיים.

לבחור נכון – למכור הרבה

אם אתם מתקשים בבחירת מתקני התצוגה, אל תוותרו על ייעוץ מקצועי בכל הקשור לתכנון מערך בתצוגה בחנות. כך תוכלו להשיג מקסימום תוצאות, מה שיגדיל משמעותית את היקף המכירות.
בחרו חברה שיש לה המון ניסיון בתחום וכמובן שיש עליה המון המלצות.
שיהיה בהצלחה!