איך לבחור מגהץ אדים?

מגהץ אדים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

כמעט בכל בית, יש גם מגהץ. יש בתים בהם שולפים אותו לעיתים רחוקות ויש אחרים בהם הוא פועל באינטנסיביות רבה. במידה ואתם משתייכים לקבוצה הראשונה, תוכלו להסתפק במגהץ אדים פשוט. מה שכן, במידה והגיהוץ אצלכם הוא חלק בלתי נפרד ממשימות הבית, אז מומלץ להשקיע במגהץ מתקדם יותר.

אז איך בוחרים מגהץ מתוך המבחר שיש בחנויות? אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לכתבה מעניינת שנעשתה בשיתוף עם אתר "דיל הדילים" המשווקים מגוון מגהצים בהם מגהץ קיטור, מגהץ אדים עומד ומגהץ מיני אנכי לנסיעות וטיולים.

כמה מילים על התאמת סוג המגהץ למטרות השימוש

יש שני סוגים פופולאריים של מגהצים בשוק: מגהצי אדים ומגהצי קיטור. במידה ואתם לא צריכים לגהץ הרבה פריטים, יספיק לכם מגהץ אדים. מה שכן, אם אתם מרבים לגהץ והפריטים כוללים ג'ינסים, חולצות מבדים עבים או גסים, מפות שולחן, סדינים ווילונות עבים, אז יהיה לכם הרבה יותר מהיר, נוח וקל להשתמש במגהץ קיטור.

כדאי לדעת שמגהצי קיטור הם יותר גדולים ממגהצי אדים וכמו כן הם כבדים וגם לא נוחים לאחיזה ולשימוש. כמו כן, למגהצי קיטור לוקח יותר זמן להתחמם מאשר למגהצי אדים. מבחינת המחיר, יש גם הבדל משמעותי, שכן מגהצי קיטור יותר יקרים ממגהצי אדים.

כמה מילים על הביצועים של המגהץ

יש שני פרמטרים שמשפיעים על הביצועים של המגהץ והם: ההספק ותפוקת האדים.
מבחינת טווח ההספק במגהצים, חשוב לדעת שהוא נע בין 1000 ל-2500 וואט. מבחינת תפוקת האדים במגהצים, ככל שהתפוקה תהיה גבוהה יותר, כך יתקצר זמן הגיהוץ.
התפוקה נעה בין 15 ל-100 גרם בדקה. אם מדובר על מגהצי קיטור, התפוקה תגיע ל-250 גרם בדקה.
אגב, כאן נציין שאם מרבית הפריטים שאתם מגהצים עשויים מבדים עבים וגסים או שהם מתאפיינים בקמטים רבים, אז מומלץ שתבחרו במגהץ שיש לו תפוקת אדים גבוהה.

מחיר המגהצים

מחירם של מגהצי אדים נע בין 150 ועד 700 שקלים. מחירם של מגהצי קיטור נע בין 500 ועד 1500 שקלים. המחיר משתנה בהתאם למותג והמפרט הטכני של המגהץ.

אחריות על המגהצים

בדרך כלל האחריות היא שנה. יש חברות שנותנות אחריות גם לשלוש שנים. אגב, הדבר גם קשור לעלות המגהץ. ככל שהמחיר של המגהץ גבוה יותר, כך גם האחריות שהיצרן ייתן תהיה ארוכה יותר.

איפה רוכשים מגהץ אדים או מגהץ קיטור?
כיום, לא חייב להגיע פיזית לחנויות החשמל על מנת לבצע רכישה של מגהץ. אפשר לרכוש מגהצים גם באינטרנט. לפני שאתם מבצעים את הרכישה, מומלץ לקרוא חוות דעת על החנות, לבדוק כמה זמן היא פעילה, כמה זמן אחריות יש על המוצר וכו'. אפשר גם להתקשר לחנות ולקבל ייעוץ מהצוות המקצועי לגבי המגהץ המומלץ. שיהיה בהצלחה!