איך להפוך זוגיות במשבר לזוגיות בריאה?

זוגיות בריאה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

בכתבה שלנו, תוכלו למצוא טיפים ועצות לשיפור הזוגיות שלכם. אנו ממליצים לכם ליישם את כל הדברים שיוזכרו בהמשך הכתבה. אין ספק שהם יחוללו פלאים בזוגיות שלכם.
הכתבה נעשה בשיתוף עם g69 חנות למוצרי מין.

אהבה עצמית וקבלה עצמית

אם לא תאהבו את עצמכם, הרי שלא תוכלו לקבל את האהבה של בן הזוג שלכם ובכלל יהיה לכם קשה לתת לו אהבה. על כן, אם אתם חווים קושי בזוגיות, מומלץ מאוד שתעשו בדק בית עם עצמכם וזאת לפני שאתם מאשימים את בן הזוג. בדקו האם אתם מפרגנים לעצמכם, אוהבים ומעריכים את עצמכם וכו'. רק אחרי תהליך של ניקוי רגשי, תוכלו לזכות במערכת יחסים טובה.

למדו איך לריב

אם הזוגיות שלכם במשבר ואתם מוצאים את עצמכם מתווכחים ורבים לא מעט, דעו גם איך לעשות זאת. יש להימנע מאלימות מילולית ואלימות פיזית. שימו לב, אם הוויכוח יהיה עם מחוות, מילות חיבה וחיוכים מדי פעם, גם כאשר אתם מדברים על נושאים שאתם לא מסכימים עליהם, הרי שהוא יתנהל בצורה הנכונה ומבלי שאף אחד יפגע. להיפך, כך תוכלו לגרום לצד השני להבין אתכם עוד יותר טוב.

זמן איכות

צריך להיות לכם זמן בו תוכלו לשתף, לדבר ובכלל להתעניין אחד בחיים של השני. כמו כן, מומלץ אחת לחודש להקדיש זמן לפינוק משותף שיהיה רק שלכם. לדוגמה, טיול בפארק, יציאה לסרט, מסאז' זוגי וכו'.

רוצים אהבה? תנו אהבה

כולנו רוצים להרגיש מוערכים וגם אהובים. אנחנו רוצים להרגיש שמקבלים אותנו כמו שאנחנו ללא תנאים. על כן, מומלץ ליישם את חוק הנתינה. מה הכוונה? כמו שאתם רוצים לקבל מחמאה, חיבוק, פירגון, חיוך מהצד שני, קודם תנו אותו בעצמכם.

תתמקדו בדברים הטובים

תראו את הטוב שיש בקשר הזוגי. תראו את התכונות הטובות של בן או בת הזוג, את הדברים הטובים שנעשים עבורכם וכו'. אל תשמרו את המחשבות לעצמכם ותבטאו אותם על ידי פירגון, מחמאות, הוקרת תודה ועוד. כאשר אתם מבטאים אותם, עשו זאת עם חיבוק והבעת תודה.

קחו אחריות ותדעו להתנצל שצריך

אם פגעתם, קחו אחריות ותתנצלו. זה ממש לא משנה מי צודק. אם אחד מכם נפגע, יש להתנצל.  אפשר אפילו לפצות בפינוק קטן וכמובן להסביר בצורה רגועה את הכוונות החיוביות שלכם.
זה יעזור מאוד לבן או בת הזוג שנפגעו לסלוח לכם וזכרו תמיד – עדיף להיות חכמים מאשר צודקים. יש לוותר על האגו כשמדובר על אהבה וזוגיות. כך הזוגיות תהיה ארוכה וגם יציבה.

תקשורת פתוחה

אל תהיו בטוחים שבן או בת הזוג שלכם כבר מכירים אתכם, זוהי עדיין האחריות שלכם לבטא את הרצונות שלכם ובכלל לתקשר איתם בצורה פתוחה. קחו בחשבון שלא תמיד תענו בחיוב, אבל לפחות הצד השני ידע מה אתם רוצים וישתדל כמיטב יכולתו.