איך מדפיסים על חולצות?

הדפסה על חולצות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

בשנים האחרונות, שירות הדפסה על חולצות הפך פופולארי מאוד. חולצות מודפסות מחלקים בכל מיני סיטואציות כמו, אירוע חתונה, אירוע בר או בת מצווה, סיום קורס, יום גיבוש עובדים, אירוע חברה ועוד. 

אם גם אתם שוקלים לבצע הדפסה על חולצות, התחילו כבר עכשיו לבדוק חנויות מתמחות באזור מגוריכם. מתגוררים בירושלים? חפשו בגוגל הדפסת חולצות בירושלים. מתגוררים בתל אביב? חפשו בגוגל הדפסת חולצות בתל אביב. 

בינתיים אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאת המאמר שלנו ולהגיע מוכנים לחנות עם כל המידע הרלוונטי. אנחנו מתחילים!

הדפסה על חולצות – מה חשוב שתדעו על התהליך?

אין ספק שמדובר על תהליך זול, מהיר וגם פשוט. אפשר לחלק אותו לשלושה שלבים עיקריים והם:

בחירת העיצוב – מדובר על השלב הראשון בתהליך והוא בחירת העיצוב שיהיה על החולצה. ההמלצה היא שהגרפיקה תופיע בחלקה הקדמי של החולצה ולא בחלק האחורי שלה. הגרפיקה יכולה לכלול טקסט ותמונה או רק אחד מהם. הכל על פי בחירתכם האישית. מומלץ לבחור בגרפיקה שתהיה איכותית ותודפס בצורה טובה על החולצה.

בחירת סוג החולצה – השלב השני בתהליך הוא בחירת החולצה שעליה יופיע ההדפס. יש כל מיני חולצות שאפשר להדפיס עליהן. יש חולצות טי שירט פשוטות ויש חולצות מנדפות זיעה. כמו כן יש חולצות קצרות, חולצות ארוכות, קפוצ'ונים ועוד. חשוב מאוד לבדוק שהחולצה עשויה מבד איכותי, נעים למגע ונוח ללבישה. 

בחירת שיטת ההדפסה – השלב השלישי והאחרון של התהליך הוא בחירת שיטת ההדפסה. בגדול, יש שלוש שיטות פופולאריות והן: שיטת המסך, הטבעה בלחץ והדפסה ישירה לבד. קחו בחשבון שככל שהשיטה מורכבת וחדישה יותר, כך גם העלות הכוללת תהיה יקרה יותר.

כמה מילים לסיכום…

אין ספק שחולצות מודפסות הפכו לפריטים ייחודים וכאלה שכל אחד ירצה בארון הבגדים (במיוחד אם מדובר על חולצות שאתם בחרתם את ההדפס עבורן). לפני שמבצעים את ההדפסה, חשוב מאוד להגיע לחנות המתמחה ולבדוק את כל האפשרויות, השיטות להדפסה וכמובן לבדוק גם את העלויות. כמו כן, מומלץ מאוד לבחור חנות שנמצאת באזור מגוריכם וכמו כן חנות שיש עליה כמה שיותר חוות דעת טובות (תוכלו לקרוא אותן בכרטיס העסק של החנות המופיע בגוגל, באתר האינטרנט של החנות וגם ברשתות החברתיות). אגב, קחו בחשבון שאם אתם צריכים לבצע הדפסה על כמות גדולה של חולצות, אז המחיר יהיה הרבה יותר משתלם. מה שמומלץ לעשות הוא לא לפנות ישירות לחנות הראשונה שמצאתם, אלא לעשות סקר שוק ולבדוק את המחירים בעוד חנויות מומלצות. לאחר מכן, שיש בידיכם את כל הנתונים, תוכלו לבחור את החנות המתאימה וכך להוזיל משמעותית את העלויות (שכן העלויות יכולות להיות גבוהות כאשר מדובר על כמות גדולה של חולצות בהשוואה לחולצות בודדות). שיהיה בהצלחה!