איפה מומלץ לטייל באירלנד?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

ביטוח נסיעות – כמו בכל מקום אחר, אנו ממליצים לעשות ביטוח נסיעות כאשר אתם נוסעים לאירלנד מכיוון שהוא מכסה לא רק הוצאות רפואיות אלא גם גניבה ואובדן חפצי ערך. הקפד לבדוק אם יש חריגים שעשויים להשפיע על הפוליסה שלך ועל הכיסוי של כל עסק שאתה מתכוון לעשות באירלנד, וודא שביטוח הנסיעות שלך מכוסה על ידי ביטוח בריאות. הגעה ממדינה מחוץ לאיחוד האירופי ומבלי להפעיל את בלם החירום אם אתה מגיע לאירלנד ממדינה מחוץ לאיחוד האירופי ויש לך הוכחה חוקית לחיסון או הוכחה שהתאוששת מ-COVID-19 ב-180 הימים האחרונים, לא תעשה זאת. יש בדיקות כלשהן הקשורות לנסיעות או הסגר.

מבקרים מארצות הברית או קנדה שיש להם תעודת חיסון תקפה או תעודת החלמה תקפה של COVID-19 ב-180 הימים האחרונים אינם צריכים לעבור בדיקות נסיעות או בידוד

אירלנד תקבל בברכה גם מבקרים מבריטניה או צפון אמריקה שיש להם תעודת חיסון תקפה (באמצעות חיסון שאושר על ידי EMA) או תעודה תקפה של החלמה מ-COVID-19 ב-180 הימים האחרונים. בנוסף, נוסעים המגיעים לאירלנד מבריטניה ומארצות הברית אינם צריכים להיכנס להסגר עצמי אם הם החלימו מקוביד-19 או שיש להם תעודת חיסון תקפה.

זה אומר שכל מי שנוסע מאירלנד וממנה

האיחוד האירופי או איסלנד, נורבגיה, שוויץ וליכטנשטיין יכול לעשות זאת ללא הסגר אם הוא החלים מקוביד-19 וקיבל בדיקת PCR שלילית תוך 72 שעות. … הגעה או הוכחה של חיסון מלא. מטיילים הנכנסים למדינה ממדינות מזרח אירופה הרשומות בענבר ומחוסנים לחלוטין מארצות הברית יכולים לעשות זאת ללא צורך בהסגר. מטיילים מחוסנים או נרפאים ממדינות אחרות יכולים להיכנס ללא הסגר.

אזרחים אירים שקיבלו את חיסון ה-Covid מחוץ לאירלנד יוכלו בקרוב להגיש בקשה להסמכה הדיגיטלית של האיחוד האירופי Covid דרך פורטל ממשלת אירלנד שהושק ב-30 בספטמבר

כל הנוסעים המגיעים לאירלנד חייבים להציג הוכחה לחיסון או תעודת Covid Digital (DCC) תקפה של האיחוד האירופי כדי להימנע מהסגר. עם זאת, כל הנוסעים המגיעים מאזורים שאינם צפון אירלנד חייבים למלא טופס מעקב אחר נוסעים לבריאות הציבור ולעבור הסגר של 14 יום.

מותרות הגעה מכל מדינה

אם כי חלקן חייבות להיות בהסגר עם ההגעה. כרגע אין הגבלות נסיעות פנים באירלנד. נסיעות ללא ויזה לאירלנד מושעות לאזרחי דרום אפריקה ולכל מדינות דרום אמריקה. בשל מגיפת ה-COVID-19, הגבלות הגבול ואזהרות הנסיעה משתנות לעתים קרובות ולפי הצורך כדי לעזור לנוסעים להישאר בטוחים ומעודכנים במהלך ביקורם.

למידע מעודכן על נסיעתך לאירלנד

הקפד לבקר באתר האינטרנט של משרד החוץ האמריקאי לקבלת עצות הנסיעות העדכניות ביותר וכן כל דרישות הממשל המקומי להגעתך. מלבד החששות לגבי נגיף הקורונה, משרד החוץ האמריקאי אינו מזהה כל סיכון לנוסעים לאירלנד. למרות שזו עשויה להיות אחת המדינות הידידותיות והבטוחות בעולם, נסיעה לאירלנד כרוכה בסיכונים.

הצוקים המרשימים לאורך הים האירי הם אחד המראות הפופולריים ביותר במדינה

אירלנד משכה זמן רב את דמיונם של מטיילים, וסיפוריה ההיסטוריים, יצירות ספרות גדולות ומיתוסים קלטיים תמיד היו מקור למדהימים. יש סוג של משיכה לטיול באירלנד, כמעט משיכה על טבעית למקום הקסום הזה.

באי הכפרי הזה יש הרבה מקום לברוח מהערים השוקקות שבהן מרוכזים רוב הפושעים

אבל אפילו באזורים עירוניים, נסיעות בודדות בטוחות ושכיחות. כמה מאתרי הרכיבה הנופיים והבטוחים ביותר של אירלנד כוללים את Great Western Greenway במחוז מאיו, Glenbeigh Greenway במחוז קרי, Galway-Moycullen Greenway במחוז גאלווי, ו-Waterford Greenway במחוז ווטרפורד. כבישים רבים במדינה הם גם צרים ומפותלים, לכן מומלץ לנקוט משנה זהירות בנסיעה דרך האזור הכפרי האירי.

גם לבריטניה וגם לאירלנד יש דרישות שונות לבידוד עצמי עבור מבקרים במדינות שלהם, תלוי לאן אתה הולך. כמו כן, לא ברור אם הם יתקבלו על ידי חברות התעופה, ולכן חשוב לבדוק את הדרישות הספציפיות של חברת התעופה לפני הנסיעה.

כל מי שמתכוון להגיע לאירלנד ממדינות/אזורים אלה או דרך מדינות/אזורים אלה לאחר השעה 04:00 ביום חמישי

15 באפריל, לנסוע לאירלנד, חייב להזמין הסגר חובה במלון לפני הנסיעה. אם כל הנוסעים הלא מחוסנים מגיעים ממדינה ייעודית או נוסעים ללא הוכחה להתאוששות מ-COVID-19, הגעה לאירלנד ממדינות/מדינות אלו ובלימת חירום חייבת להיות מוזמנת מראש עבור לינה במלון בהסגר ועלויות לינה בתשלום מראש. מכיוון שלא לוויילס ולא לצפון אירלנד יש טיסות בינלאומיות ישירות, כל אחד ממדינה ברשימה האדומה חייב להזמין באנגליה ולשלם את דמי ההסגר.

לא

מטיילים אינם צריכים ויזה בנסיעה לאירלנד למטרות תיירות של שלושה חודשים או פחות. ודא שהדרכון שלך תקף לפחות 6 חודשים לאחר תאריך היציאה הצפוי שלך מאירלנד. דרכון קנדי רגיל. הדרכון שלך חייב להיות תקף למשך השהות המיועד באירלנד.

כל המגיעים חייבים למלא טופס מעקב אחר נוסעים לפני העלייה או היציאה לאירלנד

מבקרים מבריטניה לצפון אירלנד אינם צריכים למלא טופס מעקב אחר נוסעים אם הם נוסעים מאזור הנסיעות הכללי (בריטניה, הרפובליקה של אירלנד, האי מאן ואיי התעלה) ולא נסעו מחוץ ל-CTA ב-10 האחרונות ימים. … למידע נוסף על נסיעות פנים לאירלנד, כולל דרישות COVID-19 והטבות מוגבלות נוכחיות, בקר בכתובת gov.ie ו-HSE.

צור קשר עם הנציגות הדיפלומטית הקרובה אליך בחו"ל לקבלת מידע על מגבלות היעד

אתה לא צריך לסמוך על ממשלת קנדה שתעזור לך לשנות את תוכניות הנסיעה שלך. אם אתה אזרח קנדי אך גם אזרח אירי, ייתכן שהיכולת שלנו להציע לך שירותים קונסולריים מוגבלת בזמן שאתה שם.

זה חל גם על נוסעים הנוסעים ממדינה אחרת לאירלנד דרך צפון אירלנד

על כל הנוסעים לקבל גם תוצאת בדיקת RT-PCR שלילית/בלתי ניתנת לזיהוי לפני היציאה ל-COVID-19 (בדיקה מסוג זה תקף בלבד) תוך 72 שעות מהגעתם לאירלנד. אם אתה חוזר לקנדה מאירלנד, עליך לספק הוכחה לתוצאה שלילית של בדיקת Covid-19 RT-PCR בתוך 72 שעות ממועד היציאה המתוכנן שלך. החל מה-18 בינואר 2021, לא תוכל לנסוע לבריטניה (אנגליה, סקוטלנד, וויילס וצפון אירלנד) מבלי לאשר בדיקת COVID-19 (קורונה) שלילית 72 שעות לפני יציאתך.