ארנקים לגברים לכל תקציב ולכל אישיות

ארנקים לגבר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

מהו ארנק לגברים וכיצד הוא עובד בפועל?

ארנק לגברים הוא אביזר אופנתי המשמש כמיכל לכסף, כרטיסי אשראי ופריטים נוספים. ישנם סוגים שונים של ארנקים לגבר המשתנים בגודל ובסגנון.

ארנק לגברים עשוי מעור או חומר בד ויש לו כיס למזומן בחלקו הפנימי. הם זמינים בצורות שונות כגון מלבני, מרובע או עגול. בחלק החיצוני יש חריץ לכרטיסים המתאים לכרטיסי פלסטיק וגם לסיכות מתכת כדי להחזיק אותם במקומם.

לחלק מארנקי מעצבים יש את היכולת להחזיק יותר מכרטיס אחד בו זמנית על ידי החזקתם יחד עם סיכות מתכת.

כיצד ארנקים לגבר משנים את פני האופנה

כאשר ארנקי גברים משנים את פני האופנה, מומלץ לשקול כיצד אתה נושא את הארנק שלך.

טרנד הארנק עדיין לא נגמר. גברים עדיין מאוהבים בארנקי העור שלהם, אבל הם גם מושכים את הטכנולוגיה העדכנית ביותר. העתיד של אופנת הגברים כבר כאן והכל קשור לטכנולוגיה לגברים.

מהם סגנונות הארנק לגברים הטובים ביותר לאישיות ולסגנון החיים שלך?

כשזה מגיע לקניית ארנק לגברים, יש הרבה גורמים שאתה צריך לקחת בחשבון. חשוב להכיר את האישיות ואת אורח החיים שלך לפני שקונים אחד.

ארנקים לגבר בצבע שחור
ארנקים לגבר בצבע שחור

סוגי ארנקים: ישנם סוגים שונים של ארנקים לגבר כמו ארנק העור המסורתי, הארנק הדו-פעמי וקליפס הכסף. לכל סוג של ארנק יש קבוצה משלו של יתרונות וחסרונות שכדאי לשים לב אליהם כשאתה שוקל איזה מהם הכי מתאים לך.

ארנקי המעצבים הטובים ביותר עבור בחורים עשויים בדרך כלל מחומרים איכותיים כמו עור או זמש, בעלי פרופיל דק עם כמה מאפייני עיצוב, ומגיעים בצבעים יוקרתיים כמו שחור או חום.

ישנם סגנונות שונים של ארנקים לגבר שאתה יכול לבחור מהם. חלקם פונקציונליים יותר, בעוד שאחרים מסוגננים יותר.

ארנקי המעצבים הטובים ביותר לבחורים מגיעים במגוון עיצובים וחומרים. הם עשויים מחומרים איכותיים ומציעים הגנה על הכרטיסים, המזומנים וחפצי הערך האחרים שלך.

מהם המותגים הטובים ביותר של ארנקים לגבר והיכן כדאי לקנות?

לעתים קרובות מתעלמים מהארנקים של גברים כאביזר, אבל הם חלק חשוב מחיי היומיום של גבר. המותגים הטובים ביותר של ארנקים לגבר כוללים:

כמה מותגים שעלינו לשקול הם:

 • הוגו בוס

 • לה בורסה

 • טומי הילפיגר

 • לואי ויטון

 • סלווטורה פראגמו

 • גוצ'י

אנו ממליצים בעיקר לרכוש תיק אצל חברת לה בורסה, אשר קיימת כבר משנת 2005. כיום יש לה 3 סניפים: בירושלים, בבני ברק ובברקת.

החברה עולה בקצב מסחרר בשל עבודותיה המדהימות גם בארנקים אך בנוסף גם בתיקים, מזוודות, תיקים למחשב נייד ועוד. היכנסו לאתר החברה – לה בורסה תיקים ומזוודות.

מה ההבדל בין ארנקים לנשים לבין ארנקים לגבר?

ארנקי גברים עשויים לרוב מעור, ואילו ארנקי נשים עשויים מניילון. ההבדל בין שני סוגי הארנקים הללו הוא שארנקים לגבר נועדו לשמש לסחיבת יותר פריטים מארנקים של נשים.

נשים נוטות לסחוב פחות דברים ולשמור את הארנק בארנק. גברים נוטים לשאת יותר דברים ולשמור את הארנק בכיסם.

ישנם הבדלים רבים בין ארנקים של גברים לארנקים של נשים. אחד ההבדלים המשמעותיים ביותר הוא הצורה. לארנקים לגבר יש צורה מלבנית ואילו לארנקים לנשים יש צורה עגולה.

ההבדל בגזרה יכול להיות מוסבר בהבדל בצורות הגוף של גברים ונשים. גברים בדרך כלל גבוהים יותר, מה שמקל עליהם לשאת ארנק בעל צורה מלבנית מכיוון שהוא מתאים לגובהם בצורה מושלמת. נשים, לעומת זאת, הן בדרך כלל נמוכות יותר, מה שמקשה עליהן לשאת ארנק בעל צורה מלבנית בגלל שגודלו אינו מתאים לגובהן.

מהם התיקים הטובים ביותר לנסיעות או לחופשה?

תיקים הם חלק חיוני בערכת המטיילים. הם נושאים את כל החפצים האישיים שלך, והם מגנים על החפצים שלך מפני דליפות ותקלות אחרות.

התיקים הטובים ביותר לנסיעות הם אלו עמידים ונוחים לנשיאה במטוס, או ברכב או ברגל. צריכים להיות להם גם כיסים ותאים נוחים לאחסון דברים כמו דרכונים, טלפונים, אוזניות, מטענים ועוד.

יש היום בשוק הרבה סוגים של תיקים לטיולים – מתרמילים דרך תיקי דופל ועד מזוודות. עם זאת, יש סוג אחד של תיקים שקיים כבר מאות שנים: תיק הנסיעות לגברים.

מהם הארנקים והאתרים הטובים ביותר לגברים בשוק

מהם הארנקים והאתרים הטובים ביותר בשוק לגברים?

יש מגוון רחב של ארנקים לבחירה, אך חשוב למצוא ארנק שיתאים לצרכים שלכם. כמה מהארנקים הטובים ביותר לגברים הם בסגנון יד יד ויש להם טכנולוגיית חסימת RFID. יש להם גם חריצי כרטיסים ותאי מזומן.

7 הארנקים הטובים ביותר לגברים הם:

 1. ארנק עור האוכף לגברים

 2. ארנק עור ה- Horween Trifold

 3. הארנק הדק של Nomad

 4. ארנק דרכון הנוסע

 5. ארנק דו-קיפול לגברים מעור האוכף

 6. ארנק משולש מעור הורווין

 7. The Nomad Slim Bi ארנק