באיזה אי בסיישל מומלץ להיות?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

איי סיישל היא מדינת אי באי גן העדן הקריבי עם החופים החוליים הזהובים, עצי הדקל המתנשאים ומי הטורקיז. המחשבה על לחוות את היופי הנופי של אי טרופי משגע עם מי טורקיז, אלגנטיות וחופים מבודדים, תיקח אותך למקומות ששווה ביקור באיי סיישל. הגדול מבין האיים הראשיים של האיים, מאהה, הוא השער לשדה התעופה הבינלאומי של סיישל ויש בו מבחר רחב של מלונות גדולים ואתרי נופש יוקרתיים.

רוב אוכלוסיית איי סיישל מחוץ לתיירות חיה באיים הפנימיים מאהה

פראסלין ולה דיג. חמשת איי סיישל הייחודיים והבתוליים ששווים ביקור הם לא יעדי תיירות המוניים, אבל יהיו לכם שפע של הזדמנויות לראות הרבה חיות בר, לשחות בחופים נטושים וליהנות מחוויית טיול אותנטית בין שלושת איי סיישל המרכזיים. כל האיים הללו נגישים בקלות מפרסלינס, ותמצאו עסקים מקומיים רבים המציעים לקחת אתכם לשם.

האיים האחיים הם הבתוליים ביותר בכל ארכיפלג סיישל וניתן להגיע אליהם רק בסירה או בשייט יום מפרסלין או לה דיג.

האי הגדול פרסלין הוא המקום הטוב ביותר לראות את דקל קוקו דה מר האנדמי של איי סיישל ואת צב האלדאברה הענק. זהו גם מקום מתאים למי שמחפש שילוב של חוף, יער והרפתקאות בטיולי סיישל.

פראסלין היא גם נקודת התחלה טובה לטיולי יום באיי סיישל וטיולים לאיים השכנים. אפשר לבקר באיי הדודנים בשילוב עם האי פראסלין בשייט השייט בן 8 ימים שלנו או טיול יום למאהה.

פראסלין

האי הגדול ביותר בסיישל, מושך אליו מבקרים עם החופים היפים, החי והצומח הייחודיים והאווירה הרגועה שלו. לה דיג הוא החוף המפורסם ביותר באיים ואחד היעדים המרהיבים ביותר על פני כדור הארץ, בעוד סיישל אנס מקור וחוף דארג'נט הם עוד אחד. למרות שלא נגעו בו תיירים, השני בגודלו מבין האיים מאוכלס באי של אזורים מתעוררים עם חופים בתוליים ומראה בוהמייני.

ויקטוריה באי מאהה

היא הבחירה שלנו אם אתם מבקרים באיי סיישל בפעם הראשונה. עם שדה התעופה הבינלאומי הראשי וקישורי מעבורת לכמה מהקבוצות הפנימיות, מאהה היא לא רק נקודת ההתחלה הטובה ביותר, אלא גם הבסיס האידיאלי לחופשות לטיול באיים בסיישל. אם תגביל את הטיול שלך בסיישל לאי אחד, אז מאהה תהיה בחירה הגיונית מכיוון שזהו האי הגדול והמגוון ביותר.

בתור המרכז הכלכלי והתרבותי של האיים הפנימיים האחרים ושווה ביקור

גם איי סיישל וגם מהה נחשבים לגדולים ביותר. בתור האיים הגדולים ביותר, הם ביתם של בירת המדינה, ויקטוריה, ומהווים 86% מאוכלוסיית האי. למרות שהאיים גדולים יותר מהאי פראסלין הממוקם 45 קילומטרים מצפון מזרח, ניתן להגיע לאי מאהה מהאיים עם טיסות פנים (כ-15 דקות) ומעבורת קטמרן מהירה (כ-45 דקות).

פראסלין

האי השני בגודלו באיי סיישל, מאוכלס פחות ממאהה עם 6,500 תושבים, בעוד שבמאהה יש 80,000 תושבים. כמו שאר האיים, גם פרסלין מחולקת על ידי רכסים וגבעות שחוצות עם הדרכים לוואלי מאי מזרח-מערב ויש בה כמה מהחופים היפים ביותר של הארכיפלג, כמו אנס לאציו, שהוכרז כחוף היפה בעולם. . האי השני בגודלו בפרסלין מפורסם בזכות החופים שלו, שהפכו אותו ל-15 החופים הטובים ביותר בעולם.

אידיאלי לחופשה במרכז איי סיישל (7 לילות) האיים הם שילוב נהדר, ולמרות שכל איי סיישל פרט למאהה טובים מאוד, כמו חוף קארנה ומלונות הבוטיק, האפשרויות הטובות ביותר (5 ) הם רבים וניתן לבקר בהם כאן.

האטול ממוקם במיקום מרוחק (מאהה נמצאת 1,000 קילומטרים צפון-מזרחית) וניתן לחקור אותו רק באמצעות טיולים שכרוכים באישור קרן סיישל בשל חוסר הפיתוח

כמה מהם נקראים "איים פרטיים" מכיוון שהם ביתם של רוב סיישלאים שחיים באחד משלושת האיים הגדולים – מאהה, פראסלין או לה דיג. במסלול שלי שילבתי את כל שלושת האיים בטיול אחד (קראו את המסלול כאן) והצלחתי ליהנות משלושה בטיול אחד, אבל אני יודע שזה בלתי אפשרי אם צריך לבחור רק אחד.

האי פרסלין באיי סיישל

הוא אחד האיים האהובים עלי בכל הזמנים. האי השני בגודלו פרסלין ידוע באטרקציות כמו היער הטרופי Vallee Mai שהוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו והמקום היחיד בעולם בו מגדלים דקלי קוקו דה מר וזרעים שלו (אגוזי קוקו דה מר) הם הגדולים ביותר. וכבד בעולם. החופים החוליים של האיים עוצרי נשימה, הטובים ביותר הם Anse Lazio הציורית מצפון וקוט דור האינסופי לכאורה ממזרח, מושלם למשפחות עם ילדים קטנים.

לה דיג

הוא האי האהוב על איי סיישל, בעוד פרסלין הוא האי שאני הכי פחות אוהב, אבל הוא מדהים ויפה בהשוואה לאחרים. פראסלין מול מאהה נגד לה דיג חזק מאוד. לה דיגו נקראת על שם אחת משתי הספינות של Marion dUfresne, צי קטן שנשלח למאוריציוס בשנת 1768 למסע גילויים. הוא ממוקם כארבעים קילומטרים ממאהה ושבעה קילומטרים מהאי הגדול ביותר של פראסלין, איי סיישל. הצללית של האי הגדול ביותר של איי סיישל נמצאת במרחק של כ-19 ק"מ ממאהה בחוף הצפון-מערבי, והפרופיל הירוק שלו שולט בנוף הנשקף מהבו ואלון.