בדק בית לפני כניסה לבית חדש

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

זה יהיה רעיון טוב להביא למישהו משהו שהוא צריך לבית החדש של מישהו, אולי לבקש ממנו לחלוק איתך את רשימת הבדיקה החדשה שלו ותוכל לעזור לו למחוק משהו מהרשימה.

והכי חשוב

אתה יכול לקבל את רשימת התיוג הביתית החדשה הזו ואנו נקשר למאמר המדורג בקטגוריה הזו של Amazon Prime כדי שתוכל לחסוך זמן בהשגת מה שאתה צריך. מהאינטרנט ועד לשמיכות ותנורים איטיים, יש הרבה דברים ברשימת התיוג הבית החדש שלך לעשות לפני שאתה עובר לבית החדש שלך. כדי לעזור לך להרכיב רשימת מטלות, ריכזנו רשימה קצרה זו של עשרת הדברים החשובים ביותר שעליך לעשות בעת מעבר לבית חדש. זה אולי נראה שיש לך המון דברים לעשות לפני שאתה פותח את מפתחות הדלת הקדמית שלך לבית החדש שלך, אבל אם תתחיל לתכנן עכשיו, אתה תגדיר את עצמך להצלחת יום נע.

תחסוך הרבה זמן ומאמץ בעת מעבר לבית חדש אם תמצא תוכנית התקפה

כדי להניע דברים במקום פשוט לתת לזה לעוף. מעבר לבית חדש אומר שתצטרך לנקוט פעולה מיידית כדי לוודא שאתה בעל בית מוצלח עכשיו ולשנים הבאות. בין אם אתה בעל בית חדש או שעשית הכל בעבר, הכנה למעבר היא משימה סופר מרגשת (ומלחיצה במיוחד). ביום המעבר תקבלו את המפתחות לבית החדש שלכם ויש הרבה דברים קטנים שאתם צריכים לעשות.
לעוד מידע על אגם בדק בית ובדק בית לפני כניסה לבית חדש ניתן לגלוש לאתר agam-group.co.il

אף אחד לא רוצה ללכת לאיבוד בבית חדש, אז הקפד לבדוק שוב שהכל תקין לפני המעבר. לאחר סיום תהליך המעבר, הדבר האחרון שאולי תרצה לעשות הוא לנקות את הבית החדש שלך מלמעלה למטה, אבל עדיף לעשות את זה ברגע שאתה נכנס לגור.

מעבר דירה

הוא הרבה לחץ, וכדי להקל על התהליך, אתה צריך להכין רשימה של כל מה שאתה צריך. הבית החדש שלך. ביצוע מלאי של מה שפרקתם הוא שלב חשוב בתהליך המעבר. לפניכם רשימת ניקיון שתדריך אתכם בתהליך, כמו גם שישה דברים חשובים נוספים שכדאי לעשות לפני שאתם עוברים דירה. אם אתה מוכן לצלול לתוך הרשימה המלאה של כל מה שצריך לעשות, בדוק את רשימת הבדיקה החדשה הזו של שיפורים חיוניים לבית.

כדי להקל על המעבר שלך, פנינו למובילים מקצועיים ולחברות המתמחות במתן מענה לצרכי הבית החדש שלך לקבלת רשימת בדיקה מפורטת של כל מה שאתה צריך לעשות לפני שאתה עובר דירה. אנו מקווים שרשימה חשובה לבית חדשה וחשובה זו תעזור לך להישאר מאורגן ולהימנע משגיאות תנועה בזמן שאתה מתכונן לחפירה הבאה שלך. למזלכם, רשימת הבדיקות החדשה הזו לשיפור הבית ורשימת המעבר האפית שלנו יקלו עליכם את העבודה ואת תהליך ההובלה – הורד אותם עוד היום כדי להתחיל לבדוק דברים. רשימת בדיקה חדשה זו לשיפור הבית מכסה הכל, החל מהדברים החיוניים ועד לרשימה של חפצים ביתיים שאתה עלול לשכוח או לא לחשוב עליהם בזמן תכנון כל הפריטים הגדולים שלך.

יש כמה דברים שאתה צריך לזכור בעת יצירת רשימת בדיקה לבית חדשה

כגון כמה אנשים עוברים לבית החדש שלך, כמה חדרי שינה אתה צריך לרהט, כמה כבר יש לך, וכן מה שאתה צריך כדי לחיות בנוחות. שימוש ברשימת בדיקה היא דרך מצוינת להתעדכן בנסיעות לעבודה ובתקווה להפחית את הלחץ בנסיעות. חשוב לתייג את הארגזים לפני המעבר, אבל חשוב לא פחות לתכנן מה צריך להיות בראש סדר העדיפויות כשאתה מגיע לבית החדש שלך.

ככל שמתקרב היום המרגש

התחל לזרוק או לתרום דברים שאתה לא צריך (כמו בגדים ורהיטים שאינם בשימוש) ורשום מה צריך להחליף. כאשר יום המעבר מתקרב, ארזו שקית של חפצים חיוניים שאולי תצטרכו ביום או היומיים הראשונים בביתכם החדש – חשבו על מוצרי טיפוח, בגדים ומסמכים חשובים.

אם שכרתם משאית הובלה

הקפידו לתכנן דלק וזמן להגיע לביתכם החדש. הקפד לשנות את כתובתך באתר האינטרנט הרשמי של USPS לפחות שבועיים מראש, לבטל את חשבונות החשמל שלך ולהנפיק אותם לכתובת חדשה, ולמצוא מובילים באזור שלך (או להחליט אם אתה רוצה לעבור). קבל רשימת בדיקה למעבר, בדוק עם המוביל לפרטים, והגדר תוכנית תשלומים (כולל הצעות כלשהן).

ודא שכל מה שסוכם במכירה עדיין נלקח בחשבון כאשר אתה הופך לבעל הבית החדש

אני מקווה שדאגתם להכין את כלי השירות שלכם לפני שאתם עוברים לביתכם החדש, ובמקרה זה זה הזמן לוודא שהכל מוכן לעבוד כמו שצריך. אתה כנראה לא רוצה לבלות את הלילה הראשון בבית החדש שלך בחושך, אז הקפד להגדיר את השירותים שלך (חשמל, חימום, גז ומים) כדי להיות מוכנים לתאריך המעבר שלך.

אם אתם עוברים לבית חדש עם ילדים קטנים (או אפילו תינוקות פרוותיים עם ארבע רגליים)

צעד מיידי הוא לערוך חזרה ראשונית עם ילדכם כדי לשמור על בטיחות כולם עד שתוכל להתקין את כל מה שאתה צוֹרֶך. ודא שאתה מגדיר פתרונות בית חכם בבית שלך כדי להקל על השגרה האהובה עליך. אם כל השליליות שחווית עד כה מגולמת בפריט כל כך פשוט – המטאטא הישן שלך – הגיוני לזרוק אותו כשאתה עובר לבית חדש כדי להיפטר מכל הדברים הרעים בחייך.