בנית קורס דיגיטלי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

לאחר שעברתי ניסוי וטעייה ולמדתי כיצד ליצור קורסים דיגיטליים רווחיים, למדתי שיש כמה צעדים בסיסיים שאתה יכול לנקוט כדי להוסיף את המשאב החשוב הזה להצעות העסק שלך. אם רק תבצע עשרה צעדים פשוטים, לא רק תיצור תוכן קורס בעל ערך ואפקטיבי, אלא גם תמכור אותו לקהל משולב שרוצה לדעת מה אתה יודע. אם אתה רוצה ליצור קורס מקוון רווחי, הדבר החשוב ביותר הוא להכיר את הקהל שלך, לגלות במה הם מתעניינים ולמצוא את הרעיונות הטובים ביותר לקורס.

יצירה ומכירה של קורסים מקוונים

היא דרך מצוינת להשתמש בידע ובכישורים שלך כדי לבנות עסק מקוון רווחי, וזו גם אחת הצורות הטובות ביותר של נדל"ן דיגיטלי הזמינות. פלטפורמות הקורסים המתארחים הללו מיועדות ליזמים בודדים או לעסקים קטנים הזקוקים לדרך מוכנה ליצור אתר ממותג משלהם למכירת קורסים מקוונים.
בכדי לשמוע פרטים נוספים בתחום של בנית קורס דיגיטלי ובניית קורס דיגיטלי יש לגשת לאתר digitalcourse.co.il

DigitalCourse מציעה מגוון שירותים ליצירת קורס דיגיטלי

DigitalCourse מציעה מגוון שירותים שיעזרו לך ליצור ולמכור קורסים מקוונים באמצעות פלטפורמת הקורסים המקוונים של LearnWorlds

זהו פתרון תוכנה מקיף באמת שיעזור לך ליצור, להעביר, לפרסם ולמכור קורסים מקוונים. עם DigitalCourse, אתה יכול בקלות לשלב פלטפורמות שונות אחרות כדי לעזור לך ליצור חווית למידה טובה יותר ולקדם את הקורסים שלך בצורה יעילה יותר.

DigitalCourse מספקת סט שלם של כלי שיווק, אפשרויות תשלום ואינטגרציות שאתה צריך כדי לקדם את הקורסים שלך ועוד בפני המעריצים שלך. צור קורסים יפים והגדל את המכירות עם Thinkific.

אם חסר לך כסף ואינך יודע מה ללמד

אתה יכול בקלות ליצור נושא לקורס, למכור את הקורס ולמכור אותו מראש לפני שתתחיל ליצור תוכן קורס. יצירת קורסים בצורה זו מספקת כניסה בסיכון נמוך ומפחיתה את המאמץ למכור מוצרים דיגיטליים. קל להעלות או ליצור את הקורס הראשון שלך ב-LearnWorlds ואין צורך במיומנויות טכניות.

מדריך זה ידריך אותך דרך היתרונות של יצירת קורס מקוון

הוראות הגדרה מפורטות וכלים ומשאבים מועילים שיעזרו לך להאיץ את הקורס שלך להצלחה. אמנם זו לא רשימה ממצה של כל מה שאתה צריך כדי לתכנן, להתכונן ולהשלים כדי ליצור קורס מקוון מוצלח, אבל זה נותן לך סקירה כללית של אבני הדרך העיקריות כדי שתדע למה לצפות וכיצד לעבור את הקורס. נָתִיב. יהיה כמו לפני ההשקה. ארגז הכלים החינמי של DigitalCourse מלא בכלים וטיפים שיעזרו למחנכים בכל ההיבטים של יצירה וצמיחה של עסק מצליח בקורסים מקוונים.

הפלטפורמה המושלמת ליצירת קורסים עם כל הכלים שאתה צריך

כדי ליצור קורסים מקוונים יפים שיעזרו לתלמידים שלך ללמוד. אני ממליץ לך להשתמש באחת מפלטפורמות הקורסים המקוונות המומלצות לעיל, כי תהיה לך שליטה על כל היבט של העסק שלך, אבל פלטפורמת למידה מקוונת יכולה להיות דרך מצוינת להתחיל אם אין לך קהל או אם אתה רוצה ללמוד משהו. , חדש. פלטפורמת הלמידה המקוונת היא שוק דיגיטלי שבו מחנכים יכולים להוריד קורסים וסטודנטים שכבר קיימים בפלטפורמה יכולים להירשם אם יבחרו בכך.

פלטפורמות אלו עוזרות למחנכים ליצור ולמכור קורסים דיגיטליים לסטודנטים

פלטפורמת למידה מקוונת שימושית מכיוון שמדריכים לא צריכים למצוא את כל התלמידים שלהם, אבל הבעיה היא שמדריכים בדרך כלל מרוויחים רק חלק קטן מהמחיר הקמעונאי הרצוי עבור הקורסים שהם יוצרים. פלטפורמות אלו, לעומת זאת, מיועדות לחברות ויוצרים בודדים להרוויח כסף על ידי מכירת הקורסים שלהם.

אתה יכול להציע קורסים בנפרד או כחבילה

ולבחור בין תשלומים חד פעמיים, תוכניות בתשלום או מנויים. משיעורים מקוונים פשוטים ועד למחנות אתחול אינטנסיביים, תמצאו שיעורים בעלות של כמה מאות דולרים ועד כמעט 20,000 $, תלוי בנושא. יש אנשים שיקדישו שבועות או אפילו חודשים בכתיבת קורס מעמיק, בעוד שאחרים יכולים ליצור קורס פשוט יחסית תוך מספר ימים.

אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות לפני שאתה מתחיל להתכונן להתחיל את הקורס שלך

הוא לבנות קהל עוקבים. בשלב 2, תשתמש ביעדי הלמידה כדי ליצור מתווה לקורס הראשון שלך. יצירת סילבוס היא פשוטה כמו יצירת רשימת תבליטים של כל מודול או חלק, ציון מה התלמידים ילמדו בכל מודול ואילו משאבים ליצור, כגון סרטונים, גרפים או גיליונות אלקטרוניים.

לאחר קבלת השאלות לקורס

תוכל לאסוף את התשובות שקיבלת מהסטודנטים על מנת לתכנן מה תלמד. התחל עם שאלות הקורס ושאל את התלמידים שלך מה הם מנסים לברר על נושא הקורס. יצירת קורסים מקוונים היא תהליך איטרטיבי שבו מומלץ להתחיל בקטן (מהקורס), ללמוד מהתהליך וממעורבות הסטודנטים, ולשנות ולשפר את תכנית הלימודים על סמך המשוב המתקבל מתלמידי היעד.

אחת הדרכים המהירות והיעילות ביותר לקחת את הידע שלך לשוק העולמי

להשפיע יותר ולהרוויח יותר כסף, היא להוריד את הידע הרדום במוח שלך ולהפוך אותו למחולל לידים שמייצר כסף , משפיע על קורס מקוון. אתה בטח יודע, אבל למעלה מ-90% מהרווח שלי מגיע מחינוך מקוון, מלמד אחרים ושיתוף פרויקטים לתוצאות מהירות יותר. את הידע שיישמתי בעסק שלי, ארזתי אותו לפרויקטים ניתנים לעיכול והצעתי אותו לאחרים כדי לשפר, לגדול ולהרחיב את העסק שלהם. כשאתה משתמש בפלטפורמת הכל באחד כמו קג'בי, אתה לא צריך שום כישורים מיוחדים כדי ליצור קורס מקוון.