האם כדאי להיות מנעולן?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

אם אתה לא אוהב לעבוד עם הידיים, אתה בהחלט לא תוכל להיות נפח. רוב הפעילות של המנעולן דורשת מכם להשתמש כל הזמן בידיים לצורך איתור תקלות, איסוף מנעולים ותיקונים כלליים של דברים (כמו למשל שליפה של מפתחות ממכונית מקולקלת). נדרשת עבודה קשה כדי להפוך למנעולן, ואין ערובה שעצם החזקה בכל אחת מהתכונות הנ"ל תהפוך אותך לאידיאלי לעבודה. לא כל המנעולנים זהים, וחלקם מנוסים יותר מאחרים.

מקום טוב להתחיל בו הוא להתייעץ עם ארגוני מנעולנים מקצועיים שמתחילים עם Associated Locksmiths of America (ALOA) כדי לקבל אפשרויות הכשרה מאושרות ומה המדינה שלך דורשת.

במדינות מסוימות, מנעולנים צריכים לעבור רק בדיקת רקע פלילי, אך במדינות אחרות, מנעולנים חייבים לעבור קורס הכשרה מאושר ולעבור בחינת רישיון. אם נדרש על ידי המדינה שלך, ייתכן שתצטרך רישיון נסיעה כדי להפוך למנעולן.

ייתכן שהמדינה שלך תצטרך לעבוד עבור מנעולן קיים במשך מספר שנים

מכיוון שהדרישות משתנות ממדינה למדינה. חלק מתכניות ההכשרה למנעולנות יכולות להסתיים תוך שלושה חודשים בלבד, ומצבך הגופני עשוי לאפשר לך להפוך למנעולן באופן מיידי. לדוגמה, מנעולנים חייבים להשלים התלמדות של שנתיים לפני תחילת העבודה בטקסס.

כדי לקבל רישיון מנעולן, אנשים חייבים להשלים תוכנית הכשרה זמינה בכל מכללה מקומית. לאחר השלמת הכשרתך כמנעולן, עליך לצבור ניסיון בתחום זה על מנת לקבל את הרישיון. כדי להפוך למנעולן כמקצוע, אתה יכול לקחת הכשרת מנעולן במכללות קהילתיות, איגודי מנעולן כגון TLA, או בתי ספר מקצועיים. ההתמחות מספקת הזדמנות לעובדים שואפים לעבוד עם אנשי מקצוע מנוסים ולמלא תפקיד מעשי בענף המנעולנות.

ALOA או איגוד המנעולנים המאוחדים של אמריקה יכולים לעזור לאנשים להבין את הדרישות הספציפיות

כדי להפוך למנעולן מוסמך במדינתם או במחוז שלהם. כל המנעולנים צריכים לשקול הכשרה כדי למלא תפקיד זה, אך דרישות ההכשרה משתנות ממדינה למדינה. למי שרוצה להיות מכונאי רכב, תחום המנעולנים צריך להשתתף בקורסי הכשרת מנעולן מכונאי רכב, המייצגים נישה מיוחדת. אין צורך בתואר מיוחד כדי להיות מנעולן מורשה.

הדרך הפופולרית והמהירה ביותר

היא לעבור קורס מנעולן למתחילים בו תלמדו לחתוך מפתחות, להגדיר מפתחות אוטומטיים לפתיחה ולהתקין מנעולים. אנו מארגנים קורס מנעולן בן 5 ימים המושלם למתחילים. לחץ כאן כדי לראות מה אתה יכול ללמוד במהלך השבוע. סטודנטים לתכנית הכשרת מנעולנים לוקחים קורסים בנושאים כמו זיהוי מפתחות, הכנת מפתחות, הצבת מנעולים, איסוף מנעולים, מנעולים ביתיים, מנעולים מסחריים, מנעולי רכב, מנעולי גישה אלקטרוניים, מערכות אבטחה לבית ולחברה, מערכות מפתח ראשי, מנעולים לכספות ולכספות. ומנעולי אבטחה גבוהים. צריך הרבה זמן ומאמץ כדי להפוך למנעולן כדי ללמוד על מנעולים ואמצעי אבטחה מכל הסוגים.
למידע מורחב על האם כדאי להיות מנעולן באזור תל אביב? מומלץ לבקר ב- manulan24-7.co.il

כמנעולן

אתה תמיד לומד וצריך להיות מודע למוצרים חדשים ולשינויים בתקנים בתעשייה כגון תקנים משתלבים. מנעולנים צריכים להכיר את סוגי המנעולים השונים שהם עלולים להיתקל בהם בעבודתם ולהתעדכן בהתקדמות הטכנולוגית. יש סיבה ברורה לכך שהסמכת מנעולן חשובה: מנעולנים ומומחי אבטחה יודעים לקבל גישה. בנוסף להבנה כיצד דברים ומכניקה עובדים, נפחים (שהם אנשים סקרנים מטבעם) חייבים להיות מסוגלים להעריך במדויק את המצב ולדעת אילו שאלות לשאול.

כאשר אנו מנסים לעשות את עבודתם של מנעולנים מקצועיים, תמיד קיים סיכון להחמרת המצב, למשל, על ידי ניסיון להזין מחדש את המנעול הדיגיטלי בעצמך, אתה עלול להיתקל במצב עם מנעול בית או לסכן את ביטחונך האישי שלא ביודעין.

זהו הצורך הברור ביותר של מנעולנים מקצועיים ומפנקים

ואין זה משנה אם מדובר במנעול קשיח "פשוט" או מערכת אבטחה שנפגעת בפריצה. מנעולן חסר ניסיון או מיומן לא יספק לכם שירותים איכותיים. וודאו שאתם בוחרים במנעולן אמין, אמין ובעל מוניטין שתמיד יהיה זמין כשתזדקקו להם. דברו עם מנעולנים מקומיים כדי לראות אם מישהו עומד לפרוש ולמכור את העסק בזמן הקרוב – אולי תיעשה עסקה שבה יוכלו להכשיר אתכם ועד הסוף יהיה לכם עסק עם קהל לקוחות.

מנעולנות

היא קריירה של פעם בחיים, לא מקצוע שתוכלו לשלוט בו במהירות עם מסלול לימודים קצר. אם חלמתם להיות מנעולן או שרכשתם מיומנות מסוימת ורואים את היתרונות של הפיכתה לקריירה, להלן מדריך הכולל את כל מה שצריך לדעת כדי להתמקצע. בעמוד זה נספר לכם אילו כישורים נדרשים, כמה זמן לוקח להפוך למנעולן ומהן עלויות ההקמה. גם לאחר קורס הכשרה בן 5 ימים, עשויות לקחת כ-3-4 שנים להפוך למנעולן מוסמך.

התהליך לאחר סיום התיכון

קורסי מנעולן וצבירת ניסיון מספק יכול לקחת עד שנתיים. היתרון במתן יותר זמן להשכלה וניסיון הוא שניתן לבצע גם פעולות מורכבות בתור מנעולן. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת הזמנת מנעולן הוא ניסיון.

נסה קודם כל

כי מנעולנים מספקים ביטחון לכל החיים והם יודעים יותר מרוב האנשים בכל הקשור למנעולי עזר או מפתחות עזר שאתה עשוי להזדקק לו. כפי שהשם מרמז, מנעולנים הם אנשי מקצוע מיומנים שיכולים להשתמש במפתחות ומנעולים. הם יכולים להחליף את המנעול, לשכפל את המפתח, ואפילו לפתוח את הדלת מבלי לפגוע בה.

רוב המנעולנים עובדים גם על כל ציוד קיים

לא רק על מנגנוני נעילה. מרבית המנעולנים מבצעים גם תחזוקת מנעולים אלקטרוניים, כמו ייצור מפתחות לרכבים המצוידים בטרנספונדרים, והטמעה והטמעה של מערכות בקרת כניסה המגנות על אנשים ורכוש עבור ארגונים גדולים רבים. הכלים והמוצרים איתם עובדים מנעולנים נעים ממנעולים פשוטים ועד להתקני נעילה ומערכות אבטחה מורכבות. מנעולנים מתקינים, מתקנים, מחליפים, פותחים ומתקנים מנעולים בדלתות, חלונות, דלתות רכב, כספות ועוד ועוד.

בדרך כלל הם מספקים שירותים רבים

כגון נעילה אוטומטית, חיתוך מפתחות לרכב, תכנות משדר, מפתחות הצתה, מנעולי דלתות למגורים, מנעולי אבטחה לבית, מנעולי דלתות מסחריות וכו'. הם יכולים להתמקד במגוון רחב של שירותים, מהעתקה ותיקון מפתחות ועד ליצירת כספות מותאמות אישית, ואפילו עבודה כיועצי אבטחה עצמאיים. למרות שהתקנת מפתחות להחלפת מפתחות רכב ולבית שאבדו, והחלפת מפתחות לבית ולעסק לשמירה על הבטיחות היא עדיין חלק חשוב בעבודת המנעולן, המנעולנים של היום עוסקים בעיקר בהתקנת מנעולים איכותיים, כמו גם בעיצוב, יישום וניהול מפתח. ומערכות בקרה קריטיות.