האם לטוס להולנד בקיץ או בחורף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

הולנד מציעה מוזיאונים רבים ברמה עולמית, רכיבה על אופניים מצוינת, עיירות ציוריות, שדות פרחים, תעלות וטחנות רוח, אך לא כל הפעילויות והעונות מתאימות למסיבה שלכם. אנו ממליצים לבקר גם באפריל, מאי וספטמבר על מנת להימנע מההמונים המטורפים וליהנות ממזג האוויר הטוב, או בתחילת אוקטובר בכל שנה בבירות הולנד.

הזמן הטוב ביותר לבקר בהולנד

הוא אפריל כאשר יש פחות גשם ואור יום והצבעונים בשיא פריחתם. אם יתמזל מזלכם, מזג האוויר וההמונים בבירת הולנד נסבלים מחוץ לעונת השיא. Koningsdag מתחילת אפריל עד סוף אפריל הוא הזמן הטוב ביותר לבקר בשל מזג האוויר הטוב וההמון הקטן.

הזמן הטוב ביותר לבקר בהולנד

הוא בין יוני, ספטמבר ונובמבר, כאשר העלים מתחלפים, האוכל והבירה נגמרים וחג המולד מתחיל. שיא עונת התיירות היא בין יולי לאוגוסט, כאשר מזג האוויר הוא הטוב ביותר. מזג האוויר אף פעם לא קיצוני מדי, כך שתמצאו את הולנד קצת יותר אטרקטיבית במהלך חודשי שנת הלימודים.

ינואר

הוא החודש הקר והחשוך ביותר בשנה בהולנד, אבל הוא עדיין יכול להרגיש חגיגי בערים כמו אמסטרדם ורוטרדם, אז סעו בתקופה זו של השנה אם אתם מחפשים תחושת חופשה ממושכת. עונת הקיץ בהולנד היא עונת השיא, וישנה שאלה אם זה הזמן הטוב ביותר לבקר במדינה או לא, שכן זו גם עונת התיירות הגבוהה ביותר. ככל שהקיץ מתקרב יותר, כך מגיעים יותר תיירים לערים הגדולות של הולנד כמו אמסטרדם.

ערים אחרות בהולנד כמו רוטרדם

אוטרכט והאג מושכות גם הן קהל, אבל הן הרבה יותר רגועות מאמסטרדם. אם אתה רוצה לחוות את הולנד בקיץ אבל לא רוצה לראות קהל גדול, הערים האלה יכולות להיות עמוסות כמו אמסטרדם. בעוד אמסטרדם מוכת לעתים קרובות בקיץ בהמונים, הקיץ הוא זמן מצוין לבקר בהולנד, עם ימים ארוכים, פסטיבלים תוססים ומזג אוויר שטוף שמש, גם אם חם מדי לנוחות.

עונת התיירות העיקרית בהולנד נמשכת מאפריל עד אוגוסט ומאמצע דצמבר עד תחילת ינואר

עם זאת, כשזה מגיע לביקור באמסטרדם, עונת השיא היא לא התקופה הטובה ביותר – מלבד המחירים הגבוהים יותר אתם מתמודדים עם קהל עצום ומזג אוויר לח. הקיץ באמסטרדם מתקיים מיוני עד אוגוסט, עונת השיא של הנסיעות.

התקופה הטובה ביותר בשנה לבקר באמסטרדם

היא כאשר מזג האוויר צפוי להיות נעים והמוזיאונים והאטרקציות פחות עמוסים מאשר בעונת השיא של חופשת הקיץ. היבט נוסף הוא keukenhoftulips: הזמן לבקר בהולנד הוא אמצע אפריל עד אמצע מאי, כאשר שדות הנורות מלאים בצבע. הם עשויים להגיע מאוחר יותר בעונה ויהיו להם תנאים טובים יותר, אך בתחילת נובמבר מזג האוויר יכול להיות קר ורטוב.

מזג האוויר אינו קיצוני כל השנה

עם חורפים חמים וטמפרטורות קיץ נסבלות. הטמפרטורות עולות בפברואר, אך מזג האוויר בהולנד נותר קר, כפור ורטוב עד לחודש השני של השנה. בשעות אחר הצהריים היפות, הטמפרטורה הממוצעת מטפסת מעל 6 מעלות צלזיוס ויכולה להגיע עד ל-9 מעלות צלזיוס. מזג האוויר באמסטרדם משתנה, אך בחודש מרץ תוכלו לחוות את כל ארבע העונות באותו שבוע באותו היום.

כמו מדינות חוף אחרות של צפון מערב אירופה

הולנד חווה קיץ חמים וחורפים קרירים שנקטעו על ידי גשמים ספונטניים. כדי להתכונן למזג האוויר הבלתי צפוי של הולנד, השקיעו במטריה מתקפלת (ומקווה שלעולם לא תצטרכו להשתמש בה), לבשו מעיל גשם מצופה צמר בחורף, ארזו סוודר או שניים ליולי והיו מוכנים לשכב את הבגדים שלכם בכל עת של השנה .

לפני תכנון טיול

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על מזג האוויר העונתי ההולנדי ולוח השנה התרבותי השנתי שלו, כדי שתוכל לבחור את התקופה הטובה ביותר בשנה. האביב הוא מזג אוויר נהדר לטיולים וטיולי יום באמסטרדם, כולל ביקור בגני קוקנהוף, שם פורחים שבעה מיליון באביב. זה גם נהיה קל יותר, עם טמפרטורה ממוצעת של 12 מעלות צלזיוס, וזה זמן טוב לבקר בו אם רוצים להימנע מההמונים שיורדים בכל המדינה ומהעיר אמסטרדם בשיא הקיץ.

הולנד היא יעד סביר לכל ימות השנה לתיירים עם אקלים ים ממוזג, חורפים קרירים וטמפרטורות מתונות של אביב, קיץ וסתיו. בשנה שעברה חוותה הולנד תקופות ארוכות של מזג אוויר חם ויבש במהלך חודשי הקיץ בשל השפעות ההתחממות הגלובלית.

מזג האוויר יכול להיות משעמם בחודשי הכתף של מרץ עד ספטמבר

עם טמפרטורות קרירות יותר ופוטנציאל לממטרי גשם, אבל קהל קל ומחירים מוזלים הופכים את המשחק לכדאי. עונת הצבעונים בפברואר היא התקופה הטובה ביותר בשנה לבקר באמסטרדם. התיירות מושכת כאשר מזג האוויר משתפר וכבר לא ניתן למצוא את המוני הקיץ בעיר.

הולנד לא ידועה בשווקי חג המולד

אבל אם אתם אוהבים לחגוג אחרי חג המולד, יש דוכני אוכל בערים גדולות כמו אמסטרדם ורוטרדם שמנצנצים באורות ומשטחי החלקה על הקרח בחוץ. ישנם מספר שווקי חורף בהולנד שתוכלו לבקר בהם ואשר מהווים מקום מדהים לחוות את רוח חג המולד במדינה. אחת הטובות היא העיירה מאסטריכט, הממוקמת דרומית למדינה ונגישה בקלות ברכבת ישירה מאמסטרדם.