השתלת שיניים בישראל למבוגרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

על פי ערוץ ההיסטוריה, אבותינו החליפו את השיניים החסרות בשילוב של שנהב היפופוטם נדיר, עצמות אדם ומחברי מתכת. השתלת שיניים היא דרך מצוינת להחליף שיניים אבודות בתחליפים איכותיים שנראים כמו שיניים טבעיות. למרבה הצער, ה-NHS אינו מכסה כלל השתלות שיניים, כך שלמרות שרופא שיניים פרטי יכול לספק טיפול מצוין, לא סביר שתמצא מחיר תחרותי.

טיפולי שיניים בחו"ל הופכים נפוצים יותר והמטופלים מבינים שהם יכולים לקבל טיפול מצוין בעלות נמוכה בהרבה מאשר בבית

נסיעה למדינה אחרת להשתלת שיניים זולה עשויה להיראות אטרקטיבית בהתחלה, אך בטווח הארוך היא הרבה יותר בטוחה וזולה מאשר לבצע את ההליך על ידי רופא שיניים אמריקאי מנוסה. צפו למרפאות שיניים מדהימות עם רופאי שיניים בעלי הכשרה גבוהה עבור חלק קטן מהמחיר שתשלמו בבריטניה.

באתר החיוך שלי my-smile.co.il תוכלו לקרוא מאמרים נוספים על השתלת שיניים בישראל למבוגרים – יתרונות, חסרונות, טיפים ועוד.

חפשו בגוגל "החיוך שלי" והיכנסו לאתר לקריאה נוספת אודות השתלת שיניים בישראל למבוגרים.

צפו לרופאי שיניים מנוסים המתמחים בטכנולוגיית שתלים ובחומרים והציוד הטובים ביותר שיהפכו את הניתוח שלכם ללא כאב

מהיר והכי חשוב מוצלח. העלות הכוללת של הליך השתלת שיניים תהיה תלויה בגורמים רבים, לרבות החומר ממנו עשויים העמוד והכתר, היכן מניחים את השתל בפה והאם יש צורך בהשתלות עצם לצורך הנחת השתל. הליך השתלת שיניים. אחד מהמומחים המנוסים שלנו להשתלות שיניים יכול לדון באפשרויות הייחודיות שלך ולספק לך אומדן של עלות הליך השתלת השיניים שלך. אם אין לך רופא שיניים, נוכל לספק לך מישהו שידאג לכל צרכי השיניים והשתלים שלך.

גם אם ייאלצו להמתין להליך החלפת שתלים דנטליים, קיימות אפשרויות נוספות לשיקום אסתטיקת החיוך בתקופת המעבר. אחרי הכל, השתלות שיניים הן פתרון פנטסטי לשיניים חסרות עבור מטופלים רבים.

הם פופולריים יותר בקרב אלה שחסרים להם מערכת שיניים

ולא רק אחת או זהה. שתלים דנטליים משמשים גם כדי להחליף מספר שיניים חסרות בגשרים ותותבות.2 גשרים נועדו לשחזר את הפער בין השיניים החסרות. שיניים תותבות הן תותבות נשלפות המסופקות בסט מלא או חלקי.

אם למטופל חסרה רק שן אחת

רופא החניכיים שלו ישים שתלים דנטליים לתמיכה בכתר בודד. לאחר הסרת השתלת השן והעצם הפגועים (במידת הצורך), השלב הבא הוא התקנת השתל הדנטלי. המנתח ישתיל בניתוח את השתל לתוך העצם; לאחר שילובו בעצם, רופא השיניים התותב יכין כתר מתאים לשתל.

לאחר אוסאואינטגרציה, השתל יכול להחליף את שורש השן הטבעי ולהחזיק את השחזור הקרמי במקומו. בטיחות זו מאפשרת לשתל, לחיזוק ולשיקום לתפקד ולהידמות לשן טבעית.

עצם הלסת חייבת להיות חזקה וקומפקטית מספיק

כדי לתמוך בשתל הדנטלי בכל עת. הנחת שתלים בעצם הלסת מתחת לרקמת חניכיים נגועה מגבירה את הסיכון לזיהום בעצמות. אם עצם הלסת עצמה נגועה, זה יכול להגביר עוד יותר את הסבירות לכשל בשתל ולהחמיר את הבריאות הכללית.

שיניים תותבות יכולות גם להוביל לזיהום או עששת בהתקנה לא נכונה

אם הם לא מאובטחים עם דבק תותבות, הם יכולים להחליק ממקומם בזמן אכילה או דיבור. בגלל שתלים דנטליים הם פתרון כל כך נהדר, מטופלים רבים פונים אל השתלות שיניים ובריאות פרודונטית ברוצ'סטר ושואלים כמה שתלים דנטליים הם יכולים לקבל בו זמנית, מכיוון שלחלק מהמטופלים תהיה יותר משן אחת חסרה.

רופא שיניים משקם ומנתח שיניים בדרך כלל עובדים יחד

כדי לתכנן את הטיפול בשתל. לאחר החלמת השתל, מה שיכול להימשך ארבעה עד שישה חודשים, ניתן להכניס שתל לשחזור שיניים עתידי. במידה ואתם זקוקים להשתלת עצם קטנה בלבד, ניתן לבצע את ניתוח ההשתלה עוד באותו היום.

אם הלסת התחתונה שלך אינה בריאה מספיק עבור השתלת עצם, ניתן להניח שתלים תת-פריוסטאליים מעל הלסת התחתונה ומתחת לחניכיים. אם הלסת שלך לא יכולה לתמוך בשתל התוך-אוססאי, שתלים תת-פריוסטאליים עשויים להיות בחירה טובה עבורך.

בעוד ששירות הבריאות הציבורי בישראל משלם את רוב חשבונות רפואת השיניים לילדים

הוא אינו משלם עבור מספר רב של הליכים למבוגרים. לדברי מנצור, הוא מציע השתלות שיניים ב-1500-2000 שקל לשן, בעוד שבארץ ההליך עולה 3000-4000 שקל. לדבריו, גם הליכים אחרים שהוא מספק, כמו הסרת טיפול שורש והסרת טיפול שורש, זולים משמעותית במרפאתו מאשר בישראל.

באתר החיוך שלי my-smile.co.il תוכלו לקרוא מאמרים נוספים על השתלת שיניים בישראל למבוגרים – יתרונות, חסרונות, טיפים ועוד.

חפשו בגוגל "החיוך שלי" והיכנסו לאתר לקריאה נוספת אודות השתלת שיניים בישראל למבוגרים.

טיפולים מורכבים יותר

כגון הליך All-on-4 עם מספר שתלים, יכולים להגיע ליותר מ-10,000 PS. למרות שבהחלט תמצאו השתלות שיניים זולות יותר במדינות כמו קוסטה ריקה, מקסיקו ותאילנד, יש כמה בעיות ביציאה מהארץ לצורך השתלות שיניים. אם תחליט לעבור ניתוח השתלת שיניים במדינה אחרת, זה אומר שתצטרך לבלות שתי נסיעות במקום טיול אחד.

בהחלט שווה להשקיע כ-50 שעות בדרך אחת כדי לקבל את החוויה הזו. זה הרבה יותר מכל אתרי הנופש לתיירות שיניים שהוזכרו לעיל.