השתלת שיניים ללא השתלת עצם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

כמו כן, אם מצב זה נמשך מספיק זמן, תחזרו לכיסא רופא השיניים, דבר שעלול להיות יקר ומסובך יותר מניתוח השתלה מיידי. רוב המטופלים אינם מבינים שלהמתנה ממושכת מדי לקבלת שתלים והנחתם עלולה להיות השפעה שלילית חמורה על בריאות השיניים. כולם צריכים לזכור שאם המטופל יטופל במסגרת הזמן המומלצת, שיעור ההצלחה של ההשתלה יהיה גבוה בהרבה.
על מנת לראות מידע אודות השתלת שיניים ללא השתלת עצם והשתלת שיניים לסת עליונה מחיר נא לגלוש לאתר dental-clinics.co.il

לשתלים שהתמזגו כהלכה עם העצם עלולים להיות סיבוכים ועלולים להיפרד מהעצם מסיבות שונות

חשוב לדעת כי לשתלים המושתלים יש סיכון גבוה יותר לכישלון מאשר עצם טבעית. לפעמים, אין עצם חזקה בלסת שתתמוך בשתל מסורתי, אבל זה לא תמיד אומר שאתה צריך השתלת עצם או שאתה לא יכול לקבל שתל. לסיכום, במקרים מסוימים, ניתן להימנע מהשתלות עצם על ידי שימוש בשתלים קצרים (5-7 מ"מ באורך), שתלים זיגומטיים (50 מ"מ באורך לחיבור עצמות הלחיים) ושתלים משוטים לחיבור יותר עצם.

למטופלים צריכה להיות מספיק רקמת עצם

כדי לתמוך באוסאואינטגרציה באתר ההשתלה. כמו כן מתפתחות אפשרויות טיפול ללא עצם, אך השתלות עצם הן שיטה מוכחת להכנת עצם לסת פגומה להנחת השתלים. תוצאות סופיות עבור מטופלים שאין להם מספיק עצם לסת כדי לתמוך בשתליהם, השתלה עשויה להיות הפתרון. עם זאת, אם זה מומלץ במקרה שלך, השתלת עצם ותקופת ההחלמה המתאימה יהיו השקעה טובה מזמנך כדי שתוכל להפיק את המרב מהשתלות השיניים שלך. השתלת עצם לא תמיד נחוצה להשתלת שיניים, אך כאשר יש ציון, היא יכולה לסייע בשיפור משמעותי של סיכויי המטופל לתוצאות טיפול טובות.

העצם שלך תצטרך להצטלם כדי שרופא השיניים והמנתח שלך יפתחו תוכנית להגדלה. יבוצעו צילומי רנטגן או סריקות שיניים כדי לקבוע את מידת אובדן העצם.

עם ההליכים הללו

המטרה העיקרית שלי היא לבטל את הצורך בתותבות מסורתיות או בהתאמה צרורה, להימנע מהשתלות עצם גדולות ולצמצם את הזמן שלוקח ליצירת שיניים טבעיות יפות. הליך זה כולל השתלה (הוספת) עצם או חומר עצם ללסת. הליך זה כולל הוצאת עצם משלו מחלקים אחרים בגוף שבהם אין צורך והשתלתה לתוך עצם הלסת כדי ליצור נפח מספיק לתמיכה בשתל. סוג זה של שתל יכול לשמש בחולים שאינם מסוגלים או לא רוצים לעבור הליך הגדלת עצם לתיקון עצם.

זה נעשה כאשר אין מספיק עצם בחלק האחורי של הלסת העליונה

כדי למקם את השתל. שתל מסוג זה, הנקרא לעיתים שימור רכס, ממוקם בשקע מיד לאחר עקירת השן. הוא ממלא את הרווח שהותירה השן החסרה ומונע מצידי החריץ לשקוע. ברגע שהשיניים אובדות, הגוף מתחיל להסיר ("לספוג מחדש") את העצם שתמכה פעם בשיניים.

במהלך השנה הראשונה של אובדן שיניים

אתה יכול לאבד עד 25 אחוז מצפיפות העצם באותו אזור ספציפי. אם איבדת את צפיפות העצם, ייתכן שהלסת שלך לא תהיה עבה מספיק עבור השתל. אם יש למקם את השתלים שלך במקביל לעקירת השיניים שלך, ייתכן שנצטרך להשתמש בשתל כביכול, מכיוון שהשתל הדנטלי קטן יותר משורש השן הטבעית שלך ולכן דורש יותר חומר סביבו. תתמוך בזה. השתלים חייבים להיות מחוברים בחוזקה לעצם הלסת לתפקוד ארוך טווח, כך שהשתלת העצם יכולה לחזק ולעבות את מקום ההשתלה.

שתלים אלו משתמשים באזורים הצפופים ביותר בעצמותיו של כל אדם

אם אתה מתקין גשר גדול או תותבת שלמה, הכוח יתפזר יותר, כך שהשתל לא צריך כל כך הרבה עצם כדי לספוג את הכוח. רעיון זה הוביל אז ליצירת שתלים שניתן להטות בהם כדי להשתמש בעצם זמין, ולא באזורים שבהם העצם אינה מספקת ויש צורך להשתלה.

ככל שהעצם גדלה ומתקשה

ניתן להניח שתלים ולתקן אותם. בנוסף לתותבות או גשרים, לאנשים רבים יש אפשרות להכניס שתלים דנטליים, המורכבים מעמוד טיטניום שמתחבר לעצם הלסת לצורך חוזק ותמיכה וכתר או שן מלאכותית הנצמדת לעמוד ונראית כמוהו ומתנהגת. . בדיוק כמו השן הטבעית שאיבדת. השתלים מבוצעים בדרך כלל על ידי מנתחי שיניים (רופאי חניכיים ומנתחי שיניים) או רופאי שיניים כלליים שקיבלו הכשרה ספציפית בתחום השתלות.

המומחיות המשמשת בניתוח All-on-4 מאפשרת למטופלים להשלים את עקירות השיניים וההשתלות הנדרשות באותו היום

משמעות הדבר היא שגם אם מסת העצם שלך נמוכה, תוכל לבצע השתלת שיניים מבלי שתצטרך לחכות עוד 6 חודשים עד שהשתלת העצם או הרמת הסינוס ירפאו.

מטופלים הזקוקים להשתלות שיניים אולי שמעו שהם יכולים לתקן את רוב מבנה העצם החסר באמצעות סדרה של השתלות עצם

המאפשרות החדרת שתלים לאחר סדרת פעולות נוספות זו. באמצעות הנחת שתלים בעצמות הלחיים, ניתנת למטופלים אלטרנטיבה לסדרת ההליכים הנדרשים להשתלת עצם כירורגית. בנוסף לניתוח השתלת שיניים, אין צורך בניתוח השתלת עצם נוסף, וניתן לבצע את השתל הזיגומטי בניתוח אחד.

שתלים זיגומטיים הם גם פולשניים יותר מכיוון שהניתוח משתרע מעבר ללסת העליונה ועד לעצם הלחי. שתלים זיגומטיים שונים מהשתלים המסורתיים בדרך החזקתם במקומם.

מכיוון שעצמות הלחיים צפופות יותר משאר העצמות בפנים (כולל הלסתות)

היא יכולה לתמוך בבטחה בהנחת השתלים ללא צורך בהשתלות עצם או הרמת סינוס. השימוש ברקמת עצם חזקה בעצמות הלחיים מבטל את הצורך בהשתלות והופך את השתלים לפתרון בר-קיימא עבור מגוון רחב יותר של מטופלים. עד לאחרונה, הם לא היו מועמדים להשתלת שיניים אם לא היו השתלות עצם פולשניות מאוד שהאריכו את זמן הטיפול במספר חודשים.

No Bone Solution ™ הוא פרוטוקול טיפול מיוחד שפותח במרכז פי שיניים. ההליך נקרא "הגדלת עצם" והוא נמצא בשימוש בהצלחה כבר שנים רבות. בנוסף, ישנן כמה טכנולוגיות חדשות שאולי לא דורשות עצם כלל, אך עשויות להפוך תאים לעצם.

יש להשתמש בזה רק במקרים מסוימים ואינו מומלץ עבור הליכי השתלה מורכבים; עצם מלאכותית נקשרת גרוע יותר מעצם אמיתית

חומרים אלו יכולים לשמש למגוון טכניקות השתלת עצם כגון הרמת סינוס, חידוש עצם מודרך, שימור שקעים בזמן חילוץ, השתלות בלוק ועוד. בעבר, ביצענו באופן קבוע השתלות עצם כאשר נותרו לנו פחות מ-10 מ"מ של עצם, אך נתונים עדכניים הראו כי אנו יכולים להשתמש בשתלים קצרים יותר (באורך 5-7 מ"מ) ועדיין להשיג אחוזי הצלחה דומים.