חברה להדברת חרקים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

עם זאת, המיקום שלך, גודל הבניין, תנאי מזג האוויר, העונה וסוג הטפיל שלך עשויים להשפיע על התדירות המומלצת. באופן כללי, התדירות שבה הבית או המשרד שלך מטופלים לצורך הדברה תלויה במיקומך, בגודל הבית או המשרד שלך, במזג האוויר (כמו גשם), ובסוג המזיק (שכן לא כל החרקים זקוקים לאותו טיפול).

הטיפול הכללי בהדברת מזיקים

לעכבישים, עש, ג'וקים, לפידופטרה, רולי-פוליס וכו' – נמשך מספר חודשים ויש לעשותו כל רבעון. עבור דירות ובתים, אנו ממליצים על הדברה קבועה מדי רבעון ואפילו כל חודשיים כדי למנוע ביעילות התפשטות מזיקים נפוצים או בעת מעבר לבית או דירה חדשים. עבור שתי חברות הדברה אלו, תכנית הטיפול מתחילה בביקור והבדיקה הראשונית ולאחר מכן על פי התכנית והחברה נקבע ביקור נוסף כל חודשיים או כל רבעון.

אורקין וטרמיניקס מציעות שירותי הדברה כלליים וכן הדברת טרמיטים והרחקת פשפש המיטה

שתיהן אפשרויות הדברה בר-קיימא, בין אם אתה מתמודד עם מזיקים ביתיים נפוצים או חרקים מורכבים יותר כמו טרמיטים ופשפשי מיטה. נראה כי תוכניות ההדברה הכוללות שלהם והגישה שלהם לטפילים כגון טרמיטים, פשפשי מיטה, יתושים וקרציות דומות.

הם מאפשרים הדברה ממוקדת וחסכונית יחסית ויש להם פחות השפעה על הסביבה מאשר חומרי הדברה

השיטות המסורתיות כוללות הדברה, הדברה משולבת והדברה ביולוגית. הדברה מכנית היא שימוש בטכנולוגיה מעשית ובציוד והתקנים פשוטים ליצירת מחסום מגן בין צמחים וחרקים.

זה נקרא חקלאות

זוהי אחת משיטות ההדברה הוותיקות ביותר והיא גם תורמת להדברה; נמטודות הן הזחלים של החיפושיות הנפוצות והן מזיקים הרסניים ביותר על מדשאות שנחרשו לאחרונה. השתילה מחדש תחשוף אותם למול ציפורים וטורפים אחרים שניזונים מהם. מחזור יבול יכול לסייע בשליטה על מזיקים על ידי מניעת צמחים מארח.

בקרת שימור ביולוגי (CBC) שואפת לשלב מחדש חרקים מועילים במערכות גידול להדברה טבעית

הדברה ביולוגית היא שיטה להדברת מזיקים כמו חרקים וקרציות בעזרת אורגניזמים אחרים. הדברה פיזית כוללת לכידה או הרג של טפילים, כגון חרקים ומכרסמים.

המאבק בטפילים אלו מתבצע באמצעות הדחה

הדחה, הסרה פיזית או אמצעים כימיים. אם קשה להדביר את המזיקים או להתרחש בקרבת אנשים, קשה במיוחד להשתמש בשיטות מסורתיות לא סלקטיביות (כגון הדברה או הדברה) כדי להדביר את המזיקים בצורה יעילה. חומרי הדברה סינתטיים עשויים להיות יעילים, אך השימוש בהם בחוות קטנות הוא מסוכן.

חלק מהסכנות הן רעילות, שימוש לרעה, אחסון לא תקין ובחירת קוטלי חרקים לא הולמת. למרבה המזל, אתה יכול להילחם בבטחה ובטבעיות ברוב החרקים עם המזונות שיש לך כנראה בארונות המטבח שלך עכשיו.

בדוק אם יש מזיקים באריזות או בארגזים לפני הכנסתם לביתך. השתמש בכמה שפחות חומרי הדברה, שכן כל חומרי ההדברה רעילים ועלולים להזיק אם משתמשים בהם לרעה. בחר את חומר ההדברה הביתי הפחות רעיל (או את לוח הזמנים הקטן ביותר שקיים).
בכדי לבדוק עוד פרטים נוספים על חברה להדברת חרקים נא להעיף מבט ב- kesem-hadbarot.co.il

קבעו את קוטל החרקים היעיל ביותר לבעיית המזיקים שלכם

וודאו שקוטל החרקים שתבחרו מיועד להדברת המזיקים שבהם אתם מתכננים להשתמש. אם אתם שוכרים גורמים חיצוניים להדברת מזיקים, בקשו מהם למצוא ולפתור את מקור הבעיה לפני השימוש בחומרי הדברה. אם מצאתם חרק בודד, כמו זבוב, ז'קט צהוב או נמלה, לרוב אין צורך בחברת הדברה מקצועית שתגיע אליכם הביתה.

אבל אם אתם מזהים טרמיטים, פשפשי מיטה או כל חרק אחר שעלול להזיק למשפחה או לבית, עליכם לקרוא להדברה. אם חומרי הדברה שנרכשו בחנות אינם יעילים, הם עלולים להחמיר את בעיית ההדברה. שלא לדבר על הנזק הפוטנציאלי לביתך ממזיקים.

באינטרנט

לקוחות יכולים למצוא ספרייה נרחבת של מזיקים, תמונות של עקיצות חרקים וקישורים רבים לדפי בלוג שכתבה החברה על מזיקים ספציפיים. מומחי ההדברה שלה עברו תוכנית הכשרה ממוקדת קפדנית של 160 שעות כדי לספק שירותים ליותר מ-1.7 מיליון לקוחות פרטיים ומסחריים.

"Terminix היא חברה שתוכלו לסמוך עליה עבור שירות איכותי, אנשים מקצועיים ומוצרים מעולים שבאמת פועלים למיגור מזיקים בביתכם. ל-Terminix למעלה מ-90 שנות ניסיון והייתה החברה הראשונה שקיבלה פטנט שליטה. טרמיטים.

המטרה שלהם הייתה ללמוד ולהעריך במהירות את הערך של חומרים שונים שעשויים להיות שימושיים נגד וקטורי חרקים של פתוגנים וטפילים. התצפיות שלהם מתוארות במאמר על אנטומולוגיה אקולוגית.

חרקים קשקשים

הידועים בשם קשקשים, הם המזיקים העיקריים של האגסים הדוקרניים במקסיקו, ולעתים קרובות משתמשים בחומרי הדברה כדי להדביר אותם. עם זאת, חקלאי האגסים הדוקרניים שולט בהם ללא שימוש בקוטלי חרקים מאז שנת 2000. הדברת מזיקים אלו נעשתה באמצעות שיפור היגיינה וניהול פסולת, שינויים בבתי גידול ושימוש בחומרים דוחים, מווסתי צמיחה, מלכודות, פיתיונות וחומרי הדברה. … אבל PETA מעודדת שיטות הדברת חרקים ומכרסמים לא קטלניות במידת האפשר.

מחקר זה מראה שהדברה טבעית

הנקראת גם בקרה אוטונומית, עשויה להוות חלופה לחומרי הדברה כימיים. שינוי אוכלוסיות או הכנסת מאפיינים שיכולים להפחית את ההשפעות המזיקות של טפילים. על מנת להחליף את השליטה באוכלוסיות החרקים, יש צורך במנגנון המאפשר מניפולציה של גנים על פני אוכלוסיות לצורך שליטה. הדברה היא וויסות או הדברה של מינים המוגדרים כטפילים. טפילים הם חבר בממלכת החיות ויש להם השפעה שלילית על פעילות האדם.

דיאלוג זה יכול לספק מידע שימושי על הדרכים היעילות ביותר לשלוט בטפילים ולמנוע את ההידרדרות של אסטרטגיות השליטה בשימוש כתוצאה מהתפתחות של צורות שונות של התנגדות

אנו מסכמים בדיון בשימוש ממוקד ב-GM לצורך ניהול מזיקים בהקשר של תכנון שימור מודרני בתרחישי חיסכון בקרקע.

עם הופעת חומרי הדברה כימיים

תפקידם של חרקים מועילים (הטורפים או טפילים מזיקים יבולים) נשכח במידה רבה. במשך 70 שנה, תומכי הדברת יתושים ראו את עצמם כתומכים בבריאות הציבור וקו ההגנה הראשון מפני ייסוריהם של טפילים מכונפים ומוצצי דם. תמיכת החירום הפדרלית במאבק נגד מלריה ויתושים טפילים הייתה רק המתקפה האחרונה על משאבי המים של המדינה.