טיול לוינה כמה ימים מומלץ?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

בהתבסס על ניסיון העבר, המסלול המוצע הזה יעזור לך להפיק את המרב מ-48 השעות שלך בווינה. כעת לאחר שביקרתי בווינה תוך 4 ימים, אני יכול לומר בביטחון שהמסלול שלך לא יהיה ריק. ממש כמו בוינה, אי אפשר לארוז כל מה לעשות במסלול וינה אחד ולראות את כל וינה תוך 3 ימים. אם אתם מבקרים בעיר בפעם הראשונה, מסלול זה בן 3 ימים בווינה הוא בשבילכם.

כדי להפיק את המרב מזמנכם כאן, תן למסלול זה של וינה בן 3 ימים להיות המדריך שלך להראות לך את המיטב של וינה. בתור אוסטרי שביקר בווינה פעמים רבות, עיצבתי את המדריך הזה כדי להראות לך את הטוב ביותר שיש לוינה להציע. למרות שיום בוינה לא יספיק כדי לחקור את כל מה שיש לוינה להציע, עדיין תוכל להכיר את העיר היטב. המקומות הטובים ביותר בוינה נמצאים במרכז העיר ובסביבתו, כך שהיום הראשון שלך בוינה יהיה במרכז העיר.

מראות רבים מרוכזים סביב מרכז העיר

אך תוך 3 ימים תגלו מה הדברים הטובים ביותר לעשות בוינה. רוב האטרקציות במדריך זה ממוקמות במרכז העיר. במסלול זה בן יומיים של וינה, כללנו את האטרקציות המובילות בוינה וכמה מהפנינים הנסתרות שאתם חייבים לבקר בוינה.

אני אראה לך איך להרכיב את המסלול הטוב ביותר של וינה בן 7 ימים ותוכל לראות מספר עצום של מראות אפילו בזמן קצר יותר

לאחרונה ראיתי כמה טיולי יום בוינה, כולל ביקור בטירת שנברון. יומיים בוינה מספיקים כדי לבקר כמעט בכל האתרים המפורסמים (ללא ארמון שנברון).

אם אתה יכול לבקר רק אטרקציה תיירותית אחת תוך יומיים או 3 בווינה

זה חייב להיות ארמון שנברון האייקוני. עם קצת תכנון – ובזכות מערכת התחבורה המצוינת של וינה – אתה יכול לבלות רק יומיים או 3 בווינה ועדיין לראות את כל המראות העיקריים שלה. אם אתה יכול להרשות לעצמך שבוע, אני ממליץ לך בחום לבלות יותר זמן בווינה כדי שיהיה לך מספיק זמן לחקור אותה כמו שצריך. אם אתם מתכננים לבקר בוינה למשך שלושה ימים או יותר, שקול לקחת כמה טיולי יום כדי ללמוד עוד על אוסטריה.

לביקור קצר בוינה מומלץ ללון קרוב למרכז העיר

שהייה של 3 ימים בוינה היא מושלמת אם תרצו לחקור את וינה בקצב נינוח יותר, או לבלות קצת יותר זמן באתרים האהובים עליכם. אתה בהחלט יכול לצפות תוך כדי, אבל אם אתה לא רוצה למהר, ייתכן שתצטרך לבלות יותר מארבעה ימים בווינה.

עם כל כך הרבה היסטוריה

אמנות וארכיטקטורה מדהימה, אתה בהחלט צריך לבלות לפחות יומיים בוינה. אתה באמת צריך רק יומיים בבירה האוסטרית כדי לראות את המראות העיקריים ולקבל מושג על העיר. וינה היא עיר יפהפיה וקל לבלות בה שבוע שלם. וינה היא אחד מאותם מקומות שבהם נחמד לבלות 2-3 ימים בכל עת של השנה.

שלושה ימים הם כמות מוחלטת של זמן לבלות בוינה

Vienna 24 Hours נותן לך הבנה פשוטה של ​​וינה, ובעוד כמה ימים תהיה לך הזדמנות לראות אוצרות נוספים בעיר היפה הזו. מכיוון שווינה אוהבת מוזיאונים, יהיה זמן לטיול או שניים ולטיול קצר של חצי יום בפאתי העיר. אם אתם כמוני בביקור בווינה בחורף, רובם סגורים, אבל אם לא, ייתכן שתזדקקו ליותר מחצי יום כדי לחקור במלואו את מגוון הפעילויות במתחם המדהים הזה.

כמעט כל מה לעשות בוינה דורש דמי כניסה

כך שדרך טובה לחסוך כסף ועדיין ליהנות מכמה מהאטרקציות הטובות ביותר של וינה היא להשתמש בכרטיס. אם אתם מבקרים בעונת השיא (או רוצים לבקר בהרבה אתרים במהלך הטיול שלכם בוינה), אולי כדאי לקנות וינה סיטי פס.

אם ברצונך לעזוב את וינה באחד מארבעת הימים הללו

שקול לצאת לטיול יום מוינה לזלצבורג ברכבת, או סיור מודרך בזלצבורג. בין אם מדובר בהתפעלות מהארמונות הרבים של וינה או בקפה ועוגה, סיור של 3 ימים בווינה הוא הדרך המושלמת לראות את העיר. בעוד וינה היא עיר נהדרת לטיול יום, נבלה יותר זמן בעיר ונסקור חלק מסביבתה בסיור קצר של חצי יום. במסלול זה של וינה בן 3 ימים, תהיה לך הזדמנות לראות את כל המראות הנפלאים של מרכז העיר ולחקור כמה מהארמונות וציוני הדרך של וינה רחוקים יותר.

היה סמוך ובטוח, כי אתה יכול לעשות את המסלול הזה בן 3 ימים בוינה בכל מקום שבו אתה נשאר. מדריך זה נועד לעזור לך להחליט מה אתה צריך לקחת בחשבון כאשר אתה חושב על כמה ימים אתה צריך בווינה או בכל עיר אחרת שאתה מתכנן לבקר.