טיסות לטביליסי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

ישנם 37 שדות תעופה ברחבי העולם עם טיסות ישירות לטביליסי, הפרוסים על פני 34 ערים ב-22 מדינות. אם אתם מחפשים טיסות ישירות מטורקיה, לטביליסי יש 3 שדות תעופה לבחירה. אם אתם מחפשים טיסה ישירה מקזחסטן, לטביליסי יש גם 3 שדות תעופה לבחירה.

בגרמניה יש 4 שדות תעופה עם טיסות ללא עצירות לטביליסי

לשדה התעופה 1 באזרבייג'ן יש קשר ישיר בין טביליסי לבאקו, וטיסות ישירות מסופקות על ידי Azerbaijan Gulf Air, Lufthansa ו-Star Alliance. מאוקטובר 2021 יתקיימו טיסות בין-יבשתיות מנמל התעופה הבינלאומי של טביליסי (TBS) לאירופה, אפריקה, המזרח התיכון ומרכז אסיה.

הזמינו את טביליסי (TBS) בעמק נהר הקורה היפהפה בטיסת CheapoAir וצאו לטיול בלתי נשכח לאחת הערים היפות באירופה. בין אם אתה נוסע לשדה התעופה של טביליסי לעסקים או להנאה, אנו יודעים שאתה מחפש טיסות זולות.

נמל התעופה הבינלאומי שוטה רוסתוולי טביליסי ממוקם כ-11 מיילים ממרכז הבירה של גאורגיה והוא חברת תעופה אזורית מרכזית שטסה אל הבירה וממקומות רבים אחרים באירופה, אסיה והמזרח התיכון.

ב- Shota Rustaveli (שדה התעופה הבינלאומי של טביליסי) נרשמו שיפורים משמעותיים והגדילה את התנועה ב-2016

כולל נוסעים מיעדים פופולריים כמו מוסקבה, איסטנבול, דובאי וקייב. בדוק את התעריפים משתלמים בטיסות מטביליסי לקייב שמתחילות ב-$65 בלבד. אתה לא צריך את המחשב שלך כדי למצוא את המבצעים הטובים ביותר, פשוט הורד את האפליקציה הזו כדי שתוכל לחפש טיסות בקרבת מקום.

נציגת חברת התעופה האחראית על הקבוצה שלי סירבה למסור לנו כל מידע והודתה שנפספס את הטיסה שלנו אם ניתקל בה

שמונה נוסעים יצאו משדה התעופה באיסטנבול כדי לתפוס טיסת המשך לרומא, למרות שהמטוס היה בשער וצוות השער לא איפשר להם לטוס. Qatar Airways מתכננת עבורכם טיסת המשך של 45 דקות ומציעה לכם להזמין טיסה מאוחרת יותר.

אני בשדה התעופה של פרנקפורט ממתין לטיסה 864 של אייר מולדובה לקישינב, קייב. הדיילות שלנו מורכבות מטייסים מוסמכים וצוות קבינה שעברו הכשרה והכשרה נוספת במרכז המוסמך שלנו.