טיסות למדריד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

נשרי תרבות יכולים לקחת טיסה זולה לבירת ספרד ולעיר הגדולה ביותר, מדריד, כדי למצוא אוצר של גלריות פראדו, תיסן בורנמיסה וריינה סופיה. מדריד בראחס (Mad) ממוקמת 85% ממרכז העיר בשדה התעופה שאליו טסים כשאתם מזמינים טיסה למדריד. CheapoAir היא הבטחת המחיר הטובה ביותר שתכירו אי פעם ואנחנו מציעים טיסות בעלות נמוכה למדריד עם שירות הלקוחות שלנו 24/7 כדי שתוכלו להגיע אלינו לפני שאתם נוסעים.

נמל התעופה הבינלאומי וושינגטון דאלס (IAD) מקבל בברכה את איבריה איירליינס עם שירות חדש ללא הפסקה מנמל התעופה מדריד בראחס (מדריד הבינלאומי) למדריד החל מה-1 במאי 2020

השירות יפעיל ארבע טיסות בשבוע ויפעל יורחב לחמש טיסות בשבוע ב-6 ביולי 2020. בין אם אתה טס למדריד כדי ללמוד בחו"ל או למצוא כרטיסי טיסה זולים לעיר לסוף שבוע ארוך של אמנות, בידור ואסקפדות, מדריד מציעה un tiempo bueno. אם הטיסה שלך יוצאת מנמל התעופה הבינלאומי מדריד בראחס, שהוא תמיד עמוס, עליך להקדיש מספיק זמן לבדיקות ביטחוניות כדי להגיע לטרמינל שלך.

בנוסף

אוטובוסי שאטל ירוקים בחינם פועלים מהטרמינל 24 שעות ביממה, ומאפשרים לנוסעים להשתמש בטיסות המשך למדריד וממנה. עבור מטיילים אקסצנטריים, הזמנת טיסה למדריד בחודש מאי במהלך פסטיבל סן איסידרו, המסמן את תחילת עונת מלחמות השוורים, היא חובה מכיוון שהיא מגיעה לכמה מרובעי הקניות הטרנדיים ביותר של העיר. המחירים המוצגים למטה הם עבור טיסות ללקוחות המחפשים את מדריד.

מדריד

היא העיר הכי מצחיקה שאתה יכול להיות בה. מועדונים הם דרך חיים למקומיים ולמבקרים שלא צריכים להירגע לסייסטה בשמש. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם העיר הקוסמופוליטית הזו היא למקומיים לצאת לרחובות ברגע שהטיסה שלכם מגיעה למדריד. למידע נוסף על מגבלות הנסיעה בספרד וכיצד להיות בהסגר עם ההגעה למדריד בעמוד החי שלנו COVID-19.

כעיר המאוכלסת ביותר באירופה

מדריד אינה סוחפת, אך ישנה חשיבות רבה לאיכות החיים. מדריד מחוברת לשדה התעופה באמצעות המטרו מ- Nuevos Ministerios, והמטיילים יכולים לקחת את הקו להגיע לשדה התעופה מס'. איבריה מבטיחה מחירים ברגע האחרון בכל הטיסות למדריד וממנה.

שירות הלקוחות של אמריקן איירליינס ב-JFK היה מחריד

וגרם למספר נוסעים להחמיץ את הטיסות שלהם. ביקשתי לאפס את מערכת הבידור בטיסה במושב שלי מספר פעמים, אך למרות שהמארחת איפסה את המערכת מספר פעמים, היא עדיין לא פעלה כמו שצריך. בשירות הלקוחות, אני ועוד שלושה עמיתים ציפינו לראות נוסעים רבים אחרים בטיסת KLM שלנו מאמסטרדם לבריסל, אבל מעולם לא קיבלנו אחד מהם או את המטען שלנו.

השותף שלי לטיול הזמין את הטיסה חזרה ולא סיפר לי את הפרטים

בשבילי, מיליון מייל על יונייטד, כל המסע ממיאמי, שוויץ, לציריך וחזרה לקייפטאון הייתה אחת הטיסות האומללות ביותר שעשיתי אי פעם. כשנפגשנו בשדה התעופה של מדריד, כולנו היינו בדרכנו לקבוע פגישה.