טיפים לבחירת מטפלת לקשישים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

במדריך זה תמצאו מספר נקודות מפתח שיעזרו לכם למצוא את המטפל המתאים. אנו מקווים שהטיפים הללו יעזרו לכם למצוא את המטפל המתאים לעבודה בצורה יעילה יותר.

מציאת האדם המתאים לטיפול בקשיש

היא קריטית מכיוון שלמטפל תהיה גישה לבית יקיריכם והוא יהיה אחראי על תוכנית הטיפול שלו. החלטתם לשכור מטפלת לטיפול בקשיש בחייכם. היא תמלא תפקיד חשוב בתהליך ההזדקנות של יקיריכם, והבחירה הנכונה תשחרר אתכם מהמתח. מציאת ספקי טיפול ביתי ועריכת סידורים להעסקת הסוכנות והעוזר הרפואי המתאימים ביותר לצרכיך יכולים לעזור לשמור על בטיחות יקיריכם ומטופלים בידיו של סייעת לטיפול בבית.

הסייעת לטיפול בבית שתבחר צריכה להיות גמישה וזמינה למקרי חירום

שכירת אפוטרופוס פרטי מעניקה לך יותר שליטה, אבל זה יכול לקחת הרבה זמן. הניסיון לשלב בין חובות של אחות לאחריות בעבודה הוא מלחיץ. יש להתאים את עומס העבודה ואת זמני המנוחה בהתאם על מנת להבטיח שהמטפל יוכל לקבל מנוחה מספקת על מנת להבטיח טיפול טוב באדם היקר.

אם אתה המטפל העיקרי עבור אדם אהוב של קשיש מסה

בין אם אתה בוחר בקבלן עצמאי או בסוכנות טיפול, הקפד לראיין באופן אישי כל מועמד. לאחר ששכרתם את המועמד הטוב ביותר, עקוב אחר איכות השירותים הניתנים על ידי המטפל.

תצטרך להיות מאוד ברור ותמציתי לגבי מה שאתה מצפה מהמטפלת. רשום את הצרכים שלך כך שלרופא שלך יהיה מושג מה מצופה מהם. בדקו איזה סוג של הכשרה קיבלו עובדי בריאות, אילו תפקידים הם ביצעו.

על ידי סקירת רשימת הפעילויות היומיומיות, תוכל לקבוע טוב יותר את המשימות הספציפיות שהמטפלת תדרש לבצע. יצירת רשימה של משימות טיפול יומיות, שבועיות וחודשיות תעזור לך להבין איזו עזרה נדרשת ביום, בלילה ובסוף השבוע.

לאחר זיהוי הצרכים הללו, המשימה הבאה היא להבין כמה שעות טיפול בשבוע נחוצות. הצעד הראשון הוא להבין איזה סוג של טיפול המבוגר שלך באמת צריך.

עליך להתחשב גם בציפיות של מי שזקוק לטיפול. הציפיות הללו מגיעות לא רק מילדים בוגרים, אלא גם מבני משפחה או חברים שמטופלים בהם.

כילד גדול יותר

אתה עומד בפני אפשרויות רבות לעזור לטפל בהוריך. מקובל לפחד ממי שאתה נותן לטפל בקרוב משפחה מבוגר. כל עוד המצב בטוח לכל המעורבים, לשמור הורים מזדקנים בבית זה נהדר. שיתוף ההורים או יקיריכם לאורך התהליך יכול למנוע ממשפחתכם לבחור באפוטרופוס הלא נכון ולהקל על המעבר להוריכם.

תקשורת לקויה עלולה להוביל לתסכול

ואף לצורך למצוא מטפל חדש בהמשך מכיוון שהצרכים של מבוגרים כל כך מגוונים ולעיתים קרובות חייבים לענות עליהם באופן קפדני על בסיס כל מקרה לגופו, זה יכול להיות קשה למצוא את המטפל המתאים שיעזור לאדם אהוב כשהם נכנסים לשלבים מאוחרים יותר של החיים.

עם זאת

יותר ויותר קשישים ובני משפחותיהם מבינים את היתרונות של שכירת מטפלים שיעזרו להם להישאר בבתיהם זמן רב יותר בנוחות ובבטיחות, תוך מתן שקט נפשי למשפחות. על פי המכון לבריאות הציבור (PHI), יותר מ-2 מיליון אנשים עובדים כמטפלים בשכר לקשישים ולנכים באמריקה, והתעשייה צומחת בהתמדה. על פי קבוצת תמיכה ללא מטרות רווח מניו יורק PHI, יותר מ-2.4 מיליון עובדים בארה"ב מספקים טיפול ביתי ואישי לקשישים ולאנשים עם מוגבלות, וכוח העבודה הזה הוכפל יותר מ-2010. שירותי טיפול ישיר ועבודות. לפי PHI, המעבר של טיפול ארוך טווח ממסגרות מוסדיות כמו מוסד סיעודי לאנשים מזדקנים במקום, בבתים ובקהילות שלהם, אנשים מזדקנים במקום, בבתים ובקהילות שלהם, הוכפל.

זה נכון במיוחד עבור מטפלים המספקים תקשורת בנוסף לשירותי טיפול אחרים

מטפלים מסוג זה אינם מספקים טיפול רפואי, אלא מסייעים לאדם המבוגר להתלבש, להתרחץ, לבצע מטלות בית, להכין ארוחות ולבצע צרכים ו/או דרישות יומיומיות אחרות. בעוד שקיימים עוזרים עצמאיים מוסמכים ביותר.

גירוי עצמך וקבלת עזרה יכולים לעזור לך להישאר בריא ככל האפשר

כדי שתוכל להמשיך לספק את הטיפול הטוב ביותר האפשרי. אל תחכו עד שהמטפל יהיה המום לחלוטין כדי לבקש עזרה. התחל לדבר עם בני משפחה וחברים אחרים על איך הם חולקים טיפול עכשיו ובעתיד.

אתה יכול גם למצוא עובד סוציאלי מבוגר או מנהל טיפול בקשיש שיעזור לך לזהות ולפתור את החששות שלך

זה מועיל לדעת בדיוק מה אתה מחפש במטפל או במטפלת עבור קרוב המשפחה שלך. חלק מהמיומנויות הבסיסיות שצריך לדעת הן החייאה ועזרה ראשונה. יש הרבה מטפלים נפלאים שם בחוץ שהם מקצועיים, מלאי חמלה וחרוצים ורוצים לעזור לאחרים לחיות את חייהם הטובים ביותר.