כאבי שיניים לילדים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

סן, אם ילדך מתלונן על כאבי שיניים, האם אתה יודע לעזור לו להתמודד עם הכאב כדי שהוא יוכל ללכת לרופא השיניים?

למד כיצד לזהות חללים ולעצור כאבי שיניים בפיו של ילדך היום ולעשות את דרכך לרופא השיניים

אם אינך מוצא את הסיבה הברורה לכאב השיניים של ילדך, תוכל לעזור לו להסיר חוט דנטלי להסרת חלקיקי מזון העשויים לתרום לכאב השיניים שלו. גם אם אינך רואה סימנים ברורים לחלל בשן, כגון כאב בפה, האם כאב השיניים ייעלם על ידי הסרת המזון. זה עוזר גם כשהוא נמצא בצד השן הכואבת, כך שלא תראו את זה מול העיניים או מעליה, כפי שקורה במקרים מסוימים.

תנו לילדכם להראות לכם היכן הכאב ונסו לגלות כמה זמן השן כואבת

אם הוא או היא מתלוננים על כאבי שיניים ואתה מבחין באחד מכאבי השיניים שתוארו לעיל, פנה לרופא השיניים שלך לקבלת מידע נוסף על אפשרויות הטיפול הטובות ביותר עבור ילדו. אם כאב השיניים של הילד לא נעלם או נמשך יותר מ 24 שעות, התקשרו למשרד לקביעת פגישה בהקדם האפשרי.

אם לילדכם יש כאב שיניים, אל תהססו לפנות לרפואת שיניים לילדים בפיימונטה כדי לקבוע תור או לקבל מידע נוסף.

אם ילדך הולך לרופא שיניים בגלל כאבי שיניים

זכור שמניעה שווה יותר מריפוי. אם כאב השיניים נמשך יותר מיום-יומיים, רופא השיניים שלך מודאג במיוחד אם הוא רוצה לראות אותך מיד. אם כאב השיניים אינו מסתדר תוך 24 שעות, התקשר לרופא השיניים לילדים כדי לקבל את האבחנה הנכונה עבור ילדיך. חשוב מאוד שילדך הסובל מכאב שיניים יקבע פגישה עם רופא השיניים לילדים באופן מיידי.

השתמש בעצות הבאות לטיפול בכאב השיניים של ילדך כדי שתוכל לפנות לרופא השיניים שלך לטיפול הולם.

אם כאב השיניים של ילדך אינו נפתר באמצעות חוט דנטלי ואתה מבחין בבעיה בשיניו

ייתכן שתרצה להקים בדיקת שיניים כדי לאבחן ולפתור את הבעיה באופן מלא. אם שן נשברת או שיש בה חלל (בדוק), אתה יודע שהיא זקוקה לדרך להקל על כאב השיניים והקלה. קבע פגישה עם רופא השיניים שלך בקרוב כדי לבדוק עששת או עששת העלולה לגרום לכאבי השיניים שלך.

אם כאב השיניים של ילדך נמשך יותר מ 12 שעות, פנה מיד לרופא השיניים לילדים וקבע פגישה. השימוש במברשות שיניים, משחת שיניים או מוצרים אחרים להיגיינת הפה הוא גם פיתרון זמני בלבד ועלול לגרום לנזק קבוע.

אם לילדכם סובל מכאבי שיניים תכופים

חשוב לקבוע פגישה עם רופא שיניים לילדים שיכול לעזור לכם בשיניים רפויות ובהקלה על כאבים. אתה לא יכול לשכוח את רופא השיניים שלך מייד, אבל אל תהסס לבקר את פולסום אם זה נעשה רציני יותר. הדרך הטובה ביותר לעזור לילד עם כאבי שיניים, בכל צורה שהיא, היא לבקר אצל רופא שיניים לילדים. אם ילדכם מתלונן על כאב שיניים, הקלו עליו עד כמה שאפשר לפני שהוא מגיע אליכם, ובקרו אותם בפולסום אם אתם רופאי שיניים לילדים.

הצטיידו בתרופות הביתיות לכאבי שיניים של ילדכם כדי לנחם אותם ולראות אותם מחייכים שוב, הפעם עם חיוך.

אם ילדכם זקוק לשיכוך כאבים מיידי מכאבי שיניים

כדאי לכם לנסות טיילנול או איבופרופן. זה עוזר להפחית את הנפיחות והדלקות הגורמות לכאבי שיניים ועוזר בתהליך הריפוי. לאחר שתדעו כמה שיותר על משחת השיניים של ילדיכם, השלב הבא הוא לעזור להם להקל על הכאב. אם אתה רוצה להקל על כאבי שיניים או כאבי פה אחרים או אם יש כאלה שיכולים לגרום לכך, עליך לפנות לרופא המשפחה או לרופא השיניים לילדים. אם אתם מודאגים מהקלה על כאבי שיניים וכאבים אחרים בפה ואתם מודעים למה גורם לכך, עליכם לפנות לרופא משפחה, רופא ילדים או אפילו לרופא חדר המיון למידע נוסף על משחת השיניים של ילדכם ואפשרויות הטיפול בכאב ובדלקת. אם אתם מתמודדים עם הקלה בכאבי שיניים ו / או כאבים אחרים משחת שיניים בפה כדי להקל על כאבי שיניים וכאבי פה אחרים, או אם ידוע שהיא גורמת לשיניים, חללים או דלקת אחרת או נפיחות בשיניים או דלקת הגורמת לכאבי שיניים, אז עליך לבקר אצל רופא השיניים המשפחתי שלך או אצל רופא שיניים לילדים.

אם כאב השיניים של ילדך נגרם על ידי חלל

תצטרך לפנות לרופא שיניים לילדים ומומלץ לבקר אצל רופא השיניים כדי לקבוע את הגורם לכאב השיניים. הטיפול שנקבע לילד ישתנה בהתאם לגורם לכאבי השיניים, החל ממילוי חללים וכלה במרשם אנטיביוטיקה. בסופו של דבר, הרופא או רופא השיניים של ילדיכם יחליטו איזה סוג טיפול יש צורך בכאב השיניים שלהם, אך בסופו של דבר זה תלוי בכם.

עבור מידע בנושא של כאבי שיניים לילדים כדאי להעיף מבט ב-