לטוס אל מונטנגרו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

חברי ויז'ן צוות יכולים להחליף מיילים אוויריים בטיסות למונטנגרו או ליעד אחר, להשתמש במיילים אוויריים לשדרוג מושבים בתא במהלך מבצעים מיוחדים, או להשתמש בהם לרכישת טיסות במחירים מוזלים לחברי ויז'ן צוות ובני משפחה.

מחלקת תיירים

היא אחת משתי מחלקות תא הנוסעים שמציעה מונטנגרו איירליינס בטיסותיה. טיסות מונטנגרו יוצאות מנמל התעופה פודגוריצה ונמל התעופה טיבאט במשך כל השנה מבירות אירופיות רבות כמו וינה, מוסקבה, פריז, מוסקבה ובלגרד. זה האחרון גם מקל על טיסות של חברות תעופה שטסות לאירופה.

בעוד מונטנגרו איירליינס

היא חברת התעופה היחידה המשתמשת בנמל התעופה פודגוריצה (TGD) כמרכז, חברות תעופה אחרות הפועלות משדה התעופה הן אייר סרביה, אליטליה, אוסטריאן איירליינס וחברות תעופה פולניות וטורקיות רבות. צ'ק-אין מקוון אינו אפשרי עבור כל חברות התעופה, ולכן על הנוסעים לבצע צ'ק-אין בשדה התעופה ביום ההמראה. ניתן לארח את הנוסעים במגזין הטיסות של חברת התעופה מונטנגרו.

חברת התעופה ממליצה לנוסעים לבצע צ'ק-אין לפחות שעתיים לפני ההמראה. המושבים נוחים בהשוואה לטיסות אחרות, וצוות הטיסה יוצא דופן בשירות ובמיקוד הלקוחות.

דוברובניק בקרואטיה השכנה מוגשת גם על ידי טיסות לבריטניה

אם כי מבקרים רבים יעדיפו לטוס לדוברובניק מאשר לנסוע את 16 הק"מ דרומה עד לגבול עם מונטנגרו. ישנן מספר טיסות מארה"ב למונטנגרו, כ-600 מדי יום. בקיץ יש טיסות ישירות מלונדון גטוויק ומשדה התעופה טיבאט.

בחרתי במושב האמצעי, שהוא צפוף ולא נוח כשיש לך שני זרים לידך בטיסה ארוכה. היה קצת בלבול בפיקוח על המטען בטיסות פנים ובינלאומיות. חלקנו לא טסנו במשך יומיים והוכנסו לנו יתר על המידה בטיסות העתידיות שלנו.

כולם קיבלו שמיכות

כריות, אוזניות ומסיכות עיניים למושבים שלהם, שהיה הכרחי לטיסה של 12 שעות. החברה שינתה את בדיקת הטיסה ל-Check-in Check-in-Me או למערכת אחרת. האדם הדפיס את כרטיס העלייה הלא נכון כי הוא לא ידע הרבה על טיסות פנים ובינלאומיות.

אם אתה מתכנן לנסוע למונטנגרו

למד את כל מה שאתה צריך לדעת על נגיף הקורונה בסעיף הקורונה למטה. הרפתקני חוצות רבים מזמינים כרטיסים למונטנגרו כדי לחקור נופים מעוררי השראה, כולל צוקי גיר ים תיכוניים וקילומטרים של פסגות מושלגות. Global Passs מאפשרים לך לנסוע בין 15 ימים ל-22 ימים בחודש, מחמישה ימים ל-10 ימים או מ-10 ימים ל-22 ימים ב-29 מדינות באירופה.

הירגעו באחד מהחופים היפים הרבים המשתרעים לאורך חופי הים התיכון של מונטנגרו

הכניסה למונטנגרו מוגבלת ומבקרים ממדינות שכנות חייבים לספק בדיקת PCR שלילית והוכחה לחיסון נגד COVID-19 תוך 72 שעות מרגע הכניסה לפני הכניסה למדינה. עם זאת, עליך להירשם במשטרה המקומית תוך 24 שעות מהגעתך למונטנגרו.