למה כדאי לרכוש ביטוח רכב אונליין?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

אנו חיים בעידן דיגיטלי, מבלים חלק גדול מחיינו מול מסכים ונעזרים בטכנולוגיה כמעט בכל רגע נתון ולכל פעולה. מאז פרוץ משבר הקורונה, מגמה זו התחזקה אפילו יותר, כפי שניתן לראות היטב כאשר בוחנים את עולם הקניות אונליין. 

כולם רוכשים באינטרנט אוכל, בגדים, מוצרי חשמל ובעצם כמעט הכל, אבל רבים חוששים לנהוג באופן דומה עם מוצרים פיננסיים, כמו ביטוח. זה הזמן להתנער מהתפיסות הישנות, ולהבין מדוע רכישת ביטוח רכב אונליין עשויה להיות משתלמת ונוחה. 

חוסכים כסף וזמן יקר

יש שתי סיבות לחיסכון הכספי שנגרם בזכות ביטוח רכב אונליין:

  • אתם לא צריכים סוכן ביטוח, ולכן לא נדרשים לשלם עמלה על הרכישה.

  • חברות הביטוח חוסכות לא מעט כסף באמצעות מכירת פוליסות ברשת, ולכן יכולות להרשות לעצמן להוריד מחירים ולהגביר את התחרות. 
    למידע מורחב בתחום של למה כדאי לרכוש ביטוח רכב אונליין? באפשרותך לבדוק כאן:

מעבר לזה, כאשר רוכשים ביטוח באינטרנט, אפשר לפני כן לנצל את הרשת להשוואה מקיפה בין הפוליסות והחברות השונות. אתם לא צריכים לקבוע פגישות עם סוכנות, אתם לא חייבים לחכות לשעות הפעילות, אין צורך להמתין על הקו ובטח שלא לצאת מהבית. יש המון כלים להשוואה אונליין, כך שעם מעט מאוד מאמץ תוכלו לקבל את התמונה המלאה, ולהחליט בצורה יותר מושכלת.

חשוב מאוד לבצע השוואה, גם אם המליצו לכם באופן מיוחד על חברה כלשהי. נצלו את התחרות בשוק כדי לקבל את התנאים הטובים ביותר.

כיצד ניתן לזרז עוד יותר את התהליך?

אתם יכולים לייעל ולפשט את התהליך של רכישת ביטוח רכב אונליין אפילו יותר, אם תכינו מראש את כל המסמכים והנתונים שתצטרכו להזין במהלכו. כדי לסייע, הכנו לכם רשימה:

  • פרטי הרכב –  אחד הגורמים שמשפיעים על עלות הביטוח, הוא הרכב ומאפייניו (דגם, שנת ייצור וכו'), כפי שהם רשומים ברישיון הרכב.

  • כמה מבוטחים יהיו ובאילו גילאים? עליכם לקבוע מראש בדיוק איזה אנשים יוכלו לנהוג ברכב. תרשמו לעצמכם את הגילאים ואת הוותק שלהם על הכביש.

  • עבר ביטוחי – אם זו לא הפוליסה הראשונה אתם רוכשים, תצטרכו למסור כמה פרטים על הקודמות. כמה רכשתם? האם הפעלתם ביטוח רכב בשלוש השנים האחרונות?

  • היסטוריית נהיגה – גם אם לא הפעלתם ביטוח, תצטרכו להצהיר אם הייתם מעורבים בתאונות דרכים בשלוש השנים האחרונות, ומה היו ההשלכות (האם נענשתם?).

  • כתובת אימייל – הצעת המחיר תגיע לתיבה שלכם, וכך גם אישורי רכישה. אחרי שרוכשים ביטוח רכב אונליין, אותו מייל משמש לפעולות נוספות.

מנהלים את הפוליסה בקלות

גם אחרי שמסיימים לרכוש ביטוח רכב אונליין, נהנים מיתרונות המוצר. אתם מקבלים גישה למעקב ובקרה על פרטי ותנאי הפוליסה בדיגיטל, ויכולים לבדוק את התשלומים והכיסויים בקלות ובמהירות. בצורה כזו, אתם יכולים תמיד להיות בטוחים שהביטוח עומד בצרכים שלכם, ולהיות בשליטה על מצבכם.