מהם היתרונות בשתיית קפה מפולים על פני קפסולות?

תוכן עניינים

ישנם אנשים ששותים קפה בבוקר כדי להתעורר, וישנם חובבי קפה אשר יודעים להעריך את הניואנסים של קפה איכותי, תוך ששואפים להתנסות כל הזמן בסוגים חדשים. בעוד שהראשונים יסתפקו בסוגי קפה נמס, מגורען, או בקפסולות מן המוכן, חובבי הקפה המושבעים ירדו לחקר הקפה ויגיעו עד לרמת הפולים, כדי להשיג את האיכות המושלמת. למרות שאף
שיטה אינה עולה על חברתה, כן ישנם יתרונות רבים שעשויים לשפוך אור על ההעדפה של שתיית קפה מפולים ולהצדיק אותה.

סוגי פולי קפה מגוונים

אחד היתרונות המובהקים של שתיית קפה מפולים הוא האפשרות לבחור ולקנות פולי קפה מגוונים מכל רחבי העולם. העדפה זו מאפשרת לטעום קפה המיוצר מפולים שמגיעים מאזורי הגידול המקוריים של הקפה, כמו קולומביה, אתיופיה או קוסטה ריקה, ולהתאים את טעם הקפה לטעמכם האישי. בניגוד לקפסולות, שלא תמיד מצליחות לספק את אותה הרמוניה של טעמים, קפה מפולים כן יכול לעשות כן. במיוחד אם קונים תערובת של פולים.

טריות גדולה יותר

פולי קפה נטחנים בו במקום, כלומר ממש רגע לפני ששותים את הקפה. כתוצאה מכך, הם מוסיפים טוויסט נוסף ואיכותי לטעם – טעמה של הטריות. כמובן שלא צריך להרחיב מדוע קפה טרי יהיה איכותי יותר, וכיצד הדבר ישפיע על חוויית הקפה שלכם, אנו בטוחים שקיבלתם כבר מושג כללי. החל בריח של הקפה, ועד ההתרגשות לחקור טעמים חדשים, או החיפוש אחר הפולים המושלמים, כל אלו ועוד חוברים לכדי חוויית שתייה מעוררת יותר מבחינה חושית.

אמנות הכנת הקפה

מכונת קפה אשר מבוססת על קפסולות מאוד נוחה לשימוש, מכניסים קפסולה למקומה הייעודי עם כמות הקפה המדודה, לוחצים על כפתור הפעלה, ווואלה – יש קפה מוכן וטעים. כאשר שותים קפה מפולים המציאות קצת שונה. קודם כל, המכונה עצמה שונה מהותית ממכונת הקפה המבוססת על קפסולות, שנית תהליך ההכנה דורש מעט יותר ידע באמנות הכנת הקפה. מעבר לכך, יש לכם שליטה מלאה על כמות הקפה, מידת טחינתו וטמפרטורת החימום, מה שמאפשר לכם להשפיע על התוצאה הסופית ולהכין לעצמכם קפה מושלם! בדיוק כמו שאתם אוהבים.

לא פחות חשוב – פתרון ידידותי לסביבה

למרות שהומצאו קפסולות מתכלות, אין תחליף לפולים אשר אינם ארוזים באריזות מדודות, מה שנחשב להרבה יותר ידידותי לסביבה. מלבד זאת, על היתרונות של פולי הקפה המשומשים קצרה היריעה מלהרחיב. ניתן לדשן איתם את הגינה או העציצים, לעשות מהם מסכת פנים, להרחיק חרקים באפן טבעי, לספוג ריחות רעים ועוד, ועוד, כך שהם לא הולכים לפח, אלא יכולים לשמש אתכם גם שלא למטרת הכנת קפה בלבד.

רוצים לדעת עוד? לפרטים בקרו באתר https://bursteinstore.co.il

תפריט נגישות