מה הדרך לבצע ייפוי כוח נוטריוני

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

בדרך כלל, עורכי דין (כולל אני) אינם ממליצים לציין מספר ילדים בוגרים בייפוי הכוח ולכן הם פועלים כסוכנים עבור הורה מבוגר; שני האנשים המוגדרים כסוכנים שותפים חייבים להסכים לכל עסקה אחרת הם לא יוכלו לפעול אם ייפוי הכוח אינו מאפשר לעמיתים לפעול בנפרד; והסוכן יכול לפעול גם בשם המנהל אם האדם אינו פנוי לחתום על עסקאות כספיות או משפטיות.

ניתן לתת לסוכן סמכות מוגבלת או מוחלטת לפעול בשמו של המנהל בהחלטות בריאות

רכוש או פיננסיות. POA הוא אירוע שכיח כאשר אדם יכול ויכול לקבל החלטות בעצמו. ייפוי כוח כללי הוא מסמך משפטי המאציל סמכויות רחבות לסוכן אך מסתיים אם המנהל נהיה חולה נפש.

לסוכן יש את הזכות לפעול בכל הנושאים שנקבעו בחוק המדינה בשם המנהל

מסמך ייפוי כוח בניו יורק מאפשר למנהל להאציל סמכויות לסוכן, מה שמאפשר לסוכן לקבל החלטות פיננסיות או רפואיות בשם המנהל. האישורים של הסוכן תלויים בסוג ה-POA שנוצר על ידי המנהל.

ייפוי הכוח נחשב לעמיד בניו יורק כמו במדינות רבות אחרות

כלומר הסמכות מועברת לסוכן ברגע שהוא חותם על האישור וממשיך לעבוד לאחר שהמנהל נהיה בלתי מסוגל נפשית או פיזית ואינו מסוגל לעשות פתרונות משלו. אמנם חידוש ייפוי כוח מתאים כאשר המנהל מעוניין לשמור על שליטה מלאה בענייניו תוך יכולת נפשית, אך נדרש שלב הוכחה נוסף של אי כושר לפני שהסוכן יוכל להתערב בקבלת החלטות פיננסיות חשובות עבור המנהל.

דוגמה להחלטה שסוכן יכול לקבל

היא שאם המנהל נמצא מחוץ לעיר או חסר יכולת, הסוכן יכול להשתתף בסגירת עסקת המקרקעין ולחתום על מסמכים בשם המנהל, לדון בכל סתירות ב את המסמכים או לנהל משא ומתן על מחיר טוב יותר. זה חשוב במיוחד בעת עריכת ייפוי כוח פיננסי, מכיוון שהוא מעניק לסוכן סמכות משפטית על כל ההחלטות הפיננסיות, לרבות מכירת נכסים, תשלום מסים, ניהול השקעות, תכנון של Medicaid, תשלום למנהל תושב והחלטה כיצד הכסף שלו —- – אם בחרת ב"עסקאות מקרקעין" כאחת הסמכויות שנתת לסוכן שלך, עליך לשלוח גם עותק של ייפוי הכוח לטאבו של כל מחוז שבו יש לך נכס. יצירת ייפוי כוח בניו יורק באמצעות טופס רשמי (פיננסי ורפואי) תגדיל את הסיכוי שהוא יתקבל בקלות על ידי מי שאיתם הסוכן שלך יצטרך לעשות עסקים. לבסוף, שימוש בטפסים רשמיים יספק מידע ויעזור להבטיח ציות לחוקי ניו יורק.

החותם (המכונה המנהל) חייב להיות נוכח פיזית

לזהות את החותם על פי חוק קולורדו ולהשלים רישום יומן מלא לצורך אישור נוטריוני. ודא שלעותק יש חותמת נוטריונית גלויה או חותם אם נדרש על ידי המדינה שלך. טופס הזמנת מיופה כוח שמולא על ידי הסוכן.

זכרו שאם נוטריון

הוא נאמן או עורך דין, אז ככלל נאסר עליו לאמת מסמך. בנוסף, אם הנוטריון הוא המנהל או הסוכן הנקוב בייפוי הכוח, או מאשר את המסמך לטובתו א', לרוב חל איסור לאמת את המסמך, אך אם הנוטריון חסר פניות לעיקרון או לסוכן, הוא יכול אימות משפטי מחייב של המסמך שנערך על ידי עורך הדין.
למידע נוסף בנושא של מה הדרך לבצע ייפוי כוח נוטריוני נא לבקר באתר rehovot-notary.com

חוק מדינת ניו יורק מחייב הן את המנהל והן הסוכן (אך לא את העד) לאשר את חתימותיהם כדי להתחיל בתהליך ייפוי הכוח של ניו יורק, המנהל חותם על הטופס בנוכחות נוטריון המספק סוכן. במקרה של מתנות, המנהל והסוכן חותמים על השטר בנוכחות שני עדים, בנוסף לנוטריון.

בנוסף ליצירת המסמך עצמו

עורך דין מנוסה יכול לדון כיצד המסמך עובד, להתייחס לחששות הלקוח, להסביר אילו סמכויות עשוי הסוכן להפעיל, ולוודא שהביטוי במסמך משקף את רצונותיהם של הלקוחות. ועומדת בחוקי המדינה החלים. ייפויי כוח הם מסמכים חשובים מכיוון שהם מאפשרים לאדם אחר לקבל החלטות עבורך עם השלכות חשובות, במקרים רבים השלכות משפטיות.

ייפוי כוח (ייפוי כוח)

הוא מסמך משפטי מחייב המעניק לאדם ספציפי את הסמכות על נכסיו, החלטות משפטיות, עסקאות מקרקעין והחלטות רפואיות במקרה שאדם זה אינו כשיר או אחרת לא זמין (המכונה סוכן). ייפוי כוח הוא מסמך פשוט שנותן סמכות מסוימת למישהו שאתה סומך עליו, המכונה סוכן בניו יורק, לפתור בעיות מסוימות עבורך.