מה חשוב לדעת לפני שרוכשים עוקבים באינסטגרם?

רכישת עוקבים באינסטגרם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

מה צריך לדעת לפני שקונים עוקבים באינסטגרם?

קניית עוקבים באינסטגרם היא לא תופעה חדשה. זה קיים כבר שנים והפך לחלק חשוב מאסטרטגיית שיווק במדיה חברתית. הבעיה בקניית עוקבים היא שזה משחק מספרים. לדוגמה, אם אתה קונה 100,000 עוקבים ב-30,000 ש”ח מחברה המוכרת עוקבים, תצטרך לקנות עוד 100,000 עוקבים בדרכים של פרסום ממומן כדי לשמור על אותו יחס בין עוקב לעוקבים. ישנם שני סוגי אתרים המספקים את השירות, אלה שמציעים ניסיון חינם ואלה שאינם מציעים ניסיון חינם. האתר הפופולרי ביותר שמציע ניסיון חינם הוא InstaBoost.

לרוב באתרים כמו אינסטה בוסט, העוקבים הם ממדינות שונות אשר לא קשורות בהכרח לקהל היעד של רוב העסקים הישראליים. עוקבים ישראלים ניתן לרכוש כאן באתר גט בוסט הישראלי.

כמה עוקבים צריך לרכוש באינסטגרם?

אנשים רבים רוצים לקנות עוקבים באינסטגרם אבל הם לא יודעים כמה עליהם לקנות. קנייה של מעט מדי עוקבים אולי לא תספיק כדי לעשות הבדל בחשבון שלהם, אבל קנייה של יותר מדי היא בזבוז כסף. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לקנות את הכמות הנכונה של עוקבים ולקוות שזה יגדיל את הפופולריות שלך באינסטגרם.

ישנן דרכים רבות שבהן תוכל להבין כמה עוקבים עליך לרכוש באינסטגרם. אתה יכול להשתמש במחשבון מקוון או לבקש עזרה ממישהו שיש לו ניסיון בנושא זה.

מהו עוקב מזויף ברשתות החברתיות ומדוע זה צריך לעניין אותך?

עוקב מזויף הוא משתמש במדיה חברתית שנוצר כדי להטעות אחרים לגבי הפופולריות של אדם, חברה או ארגון. הם משמשים לעתים קרובות כדי לגרום למשתמש להיראות פופולרי יותר ממה שהם באמת.

ניתן לקנות עוקבים מזויפים באינטרנט במחיר נמוך של 10 ש”ח לכל 1,000 עוקבים. הם משמשים אנשים רבים מסיבות שונות: כדי לגרום לעצמם להיראות פופולריים יותר; להגביר את האגו שלהם ולהגביר את ההערכה העצמית שלהם; כדי להראות שיש להם יותר חברים ממה שיש להם בפועל; ו/או סתם כדי למשוך תשומת לב ממשתמשי מדיה חברתית אחרים.

עוקבים מזויפים עלולים להזיק מכיוון שהם יוצרים ייצוג לא מדויק של הפופולריות של האדם ברשתות החברתיות. זה יכול להוביל להנחות שווא לגבי האדם על ידי משתמשי מדיה חברתית אחרים ויכול לגרום למבוכה ציבורית. בימיה הראשונים, המדיה החברתית הייתה מקום לחלוק מחשבות אישיות ולשמור על קשר עם אנשים שהכרת. כיום, היא הפכה לפלטפורמה עבור מותגים ועסקים לפרסום המוצרים שלהם. למדיה החברתית יש את הכוח להתחבר לאנשים ברחבי העולם, אבל יש לזה מחיר: הפרטיות האישית נפגעת כל הזמן על ידי חברות , לייקים, שיתופים ותגובות. מדיה חברתית עלולה להזיק מכיוון שהיא מקום שבו אנשים מרפים מעצמם וחושפים מידע אישי על עצמם שאולי לא התכוונו לשתף.

המונח "עוקב מזויף" משמש לעתים קרובות לתיאור אדם שעוקב אחריך במדיה החברתית אך מעולם לא קיים איתך אינטראקציה. עוקבים מזויפים נוצרים בדרך כלל על ידי בוטים שתוכנתו לעקוב אחר אנשים ברשתות החברתיות. ניתן להשתמש בהם למספר מטרות, כגון הגברת האמינות של חשבון או מעקב אחר מגמות.

ניתן לקנות עוקבים מזויפים בכמויות גדולות וישנם אתרים רבים ושונים המציעים אותם למכירה. המחיר יהיה תלוי במספר העוקבים והאם הם פעילים או לא פעילים.

9 הסיבות המובילות לקנות עוקבים באינסטגרם

רכישת עוקבים באינסטגרם היא רעיון טוב אם אתה מחפש לגלגל את הכדור בחשבון שלך. ככל שיש לך יותר עוקבים, יותר אנשים יראו את הפוסטים שלך וירצו לעקוב אחריך בעצמם.

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים קונים עוקבים באינסטגרם, אבל הנה כמה מ-10 הסיבות המובילות:

 1. תחילת העבודה – רכישת כמה מאות עוקבים יכולה לגרום לחשבון שלך להתחיל טוב.

 2. בניית קהל – אם אתם מנסים לבנות קהל, רכישת עוקבים יכולה לעזור לכם לעשות זאת במהירות.

 3. הגברת המעורבות – אף אחד לא אוהב לראות את כל הפוסטים האלה עם 1 או 2 הערות וללא לייקים. קנייה של כמה מאות או אלפי לייקים תגביר את המעורבות ותגרום לזה להיראות שלאנשים אכפת ממה שאתה מפרסם .

 4. חשיפה – אם יש לך קהל עוקבים גדול, זה יכול להיות קשה לשים לב לפוסטים שלך. קניית לייקים, תגובות ועוקבים תגרום לאנשים לשים לב לחשבון שלך ולמה שאתה מנסה להשיג.

 5. עיבוד תמונה – קנה לייקים ועוקבים אם אתה צריך תמונה שתהפוך לויראלית או אם אתה רוצה שהאנשים יהיו בדף שלך ושימו לב אליכם.

 6. הייפ – כל שיווק במדיה חברתית הוא הימור. אם אתה רוצה לקנות עוקבים באינסטגרם, הכל הימור. קניית לייקים ועוקבים אינה שונה.

 7. שמרו על התחרות – זו הסיבה שאנשים וחברות פופולריים רבים קונים עוקבים באינסטגרם, במיוחד כשהם כל הזמן נמצאים . הם רוצים להישאר תחרותיים ברמה גבוהה ולקנות לייקים ועוקבים עוזרים להם לעשות זאת.

 8. השגת אמון – זו יכולה להיות הסיבה העיקרית לכך שאנשים קונים לייקים באינסטגרם. אתה יכול לקבל יותר אמון בחשבונך על ידי רכישת כמה צופים, מה שבסופו של דבר יוביל לך לצבור עוקבים או לקבל יותר מעורבות

 9. מיתוג – קניית לייקים ועוקבים באינסטגרם יכול להועיל גם למיתוג, למשל אם אתם חברה. למרות שזה לא האינטרס שלך לקנות לייקים, חברות מסוימות עם תקציבים מצומצמים צריכות לקבל את ההחלטה הזו כאשר ההימור גבוה.

ומה הם החסרונות ברכישת עוקבים באינסטגרם?

קניית עוקבים באינסטגרם היא מנהג נפוץ שאנשים רבים עושים. אבל יש כמה חסרונות בקניית עוקבים באינסטגרם שעלינו להיות מודעים אליהם.

 • החיסרון הראשון הוא שלא יהיו לך עוקבים אמיתיים. אולי יש לך הרבה אנשים שעוקבים אחריך, אבל הם לא יתעניינו בחשבונך ויכול להיות שהם סתם שולחים דואר זבל לפוסט לטובתם האישית.

 • החיסרון השני הוא שזה יכול להוביל לאיסור או מחיקת החשבון שלך על ידי אינסטגרם. אם אתה קונה יותר מדי עוקבים, זה עלול לקרות מכיוון שהם ישימו לב לעלייה הפתאומית בפעילות וינקטו בפעולה.

 • החיסרון השלישי הוא שזה יכול להוביל להשעיה או מחיקה של חשבונך על ידי פייסבוק אם אתה קונה לייקים גם בפייסבוק כי הם עובדים יחד עם אינסטגרם ופייסבוק יודע מתי היה הפעם האחרונה שבה נעשה שימוש בחשבון שלך.

 • החיסרון הרביעי הוא שזה יכול להוביל לכך שלא תקבלו מספיק עוקבים אמיתיים כי אותם לייקים "מזויפים" לאינסטגרם ולפייסבוק מובילים אנשים לא לעקוב אחריכם מאותה סיבה.

 • החמישי הוא שזה יכול להוביל לכך שאינסטגרם ופייסבוק יוכלו לדעת מי קנה לייקים ועוקבים, מה שיהווה בתורו דבר רע אם אינסטגרם או פייסבוק מנסים להבין מי פורץ לאתר

רכישת עוקבים באינסטגרם היא דרך לנפח את מספרי המדיה החברתית שלך. זה לא צורת שיווק אמינה. קניית עוקבים באינסטגרם עלולה להוביל לבעיות באינסטגרם. אם החברה שממנה אתה קונה את העוקבים שלך תיתפס, הם ייסגרו ואתה עלול לאבד את כל העוקבים שקנית.

לסיכום, רכישת עוקבים מזויפים באינסטגרם לא משתלמת כי קל להיתפס והיא לא מספקת יתרונות אמיתיים לעסק או למותג האישי שלכם.