מוזיקה שתשדרג את האירוע שלך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

מוזיקה היא רעיון מצוין לכנס אינטראקטיבי שבהחלט יכול לעשות רושם. מוזיקת אירועים שנבחרה היטב תיצור תמונה דינמית ותהפוך את עבודת המתכנן שלך לניתנת יותר לניהול. החלק הטוב ביותר בבחירת מוזיקה לאירועים הוא היכולת לשנות סגנונות מוזיקליים בהתאם לסוג הפעילות. המוזיקה שתבחרו משפיעה על חווית האירוע לכל אדם ולכל רגע באירוע.

לא תמצאו כאן שירים ברמה של ביונסה

אבל תוכלו למצוא מוזיקה שמתאימה לאירוע שלכם. במיוחד כשיש לך עבודה עמוסה כמו ארגון אירועים, לפעמים אתה צריך את השיר הנכון להתנדנד אליו. רשימת השמעה של שירים שמניעה, מעוררת השראה ומחזירה אותך למסלול היא תמיד רעיון טוב אם יש לך עבודה עמוסה מאוד בתכנון אירועים. לעתים קרובות מדי, מוזיקה נשארת ברקע בעת תכנון אירועי חברה.

זה המקום שבו ניהול אירועים לקונצרטים עלול להשתבש. עכשיו כשאתה יודע מה נשאר לך להוציא, אתה צריך לפתח תקציב ייעודי לניהול הופעות המוזיקה שלך. מה שתשלמו יהיה תלוי בגודל האירוע ובמוזיקה שתבחרו.

הצג את הנתונים ההיסטוריים שלך

כדי לראות כמה עלו לך הופעות המוזיקה שלך בעבר. במקום זאת, קח את הזמן כדי להצמיח את העסק שלך וליצור הופעות מוזיקליות נהדרות. אם אינך משתמש במוזיקה בתוכן, בסטרימינג או בפעילויות מקוונות שלך, אתה מפסיד הזדמנות ענקית.

אתה מאבד את האישיות של מוזיקה חיה

אבל אולי כנס עסקי לא דורש מוזיקאים חיים. עם הזרמת מוזיקה, במיוחד אם שכרת תקליטן, אתה יכול לאצור רצועות ועידה וליצור תוכנית סביב האירוע עצמו. כאשר בוחרים מוזיקה לאירוע, כמו כנס עסקי, רוצים שתתאים לאירוע עצמו.

המוזיקה משקפת פגישה עסקית

בנוסף להשפעה על האווירה בחדר, המוזיקה צריכה לשקף גם את האירוע עצמו. המוזיקה המושמעת במפגש תהפוך את האירוע לעוצמתי יותר, תשפיע ישירות על התקדמות האירוע, על האווירה והאנרגיה של החדר. מוזיקה בתחילת המפגש צריכה להשאיר את המשתתפים מתעניינים וליצור אנרגיה להמשך האירוע.

בחירת מצגת הרמקול הנכונה או מוזיקת רקע לאירוע שלך יכולה לעזור ליצור את האווירה הנכונה עבור המשתתפים שלך

פגישות בוקר ופעילויות גיבוש צוות נהנות ממוזיקת רקע אינסטרומנטלית קלה שיוצרת אווירה אופטימית מבלי להיות מוגזמת. מוזיקת רקע מאירועים עוזרת לאנשים להירגע ולהרגיש בנוח כשהם מתרועעים ומתרועעים. אין דבר מעורר השראה יותר ממפגש צוות טוב בתחילת היום של האירוע, ואם השיר הזה מתנגן, אפילו טוב יותר.

כל זה יכול להיעזר או להפריע על ידי הבחירה המוזיקלית המתאימה

תן לדינמיקה לבחור. אם אתה רוצה שהמוזיקה תהיה מותאמת אישית, תן לרמקול לבחור איזו מוזיקה הוא ינגן כשהיא מתקרבת (עם בחירת השירים המתאימה). אתה יכול גם לחפש לפי משך אם אתה צריך אורך שמע ספציפי לאירוע שלך.

עיין בדרישות הרישוי עבור המוזיקה שאתה מאזין לה באירועי חברה

הרישיון הסטנדרטי עדיין בחינם (למעט שירים בתשלום, אותם תוכלו להחביא בפילטר), אבל תמיד צריך לייחס את המוזיקה לאמן איפשהו בתוכן שלכם. עליך להסיר מוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים מהתוכן לפני העלאתו שוב.

לאירועי חברה יש דרישות רישוי מוזיקה מחמירות יותר מאירועים חברתיים

המוזיקה החינמית שנבחרה לאירועים וירטואליים כאן נוטה להיות אותנטית יותר מכיוון שהיא נוצרה על ידי אמנים עצמאיים. האירוע הוירטואלי יכלול משוב מחברי קהילת המוזיקה בסיוע MusicCares.
למידע נוסף על מוזיקה שתשדרג את האירוע שלך ולהקת רימונים, להקת חתונות ואירועים נא לגלוש לאתר rimonimband.co.il

השותף של MusiCares לאירוע זה

הוא גיבסון, מותג מוזיקה מבוסס נאשוויל. על פי ההודעה, האירוע הווירטואלי יתמקד בכוחה של המוזיקה, כמו גם ג'וני מיטשל כזוכה בפרס איש השנה של MusiCares לשנת 2022. כרטיסים עם ברקוד לא יונפקו לפסטיבל Imagine, כל רוכשי הכרטיסים יקבלו בדואר צמיד פסטיבל. לאחר האירוע, פריטים אבודים יעוכבו למשך 30 יום לנוחיותכם.

פרסם את תמונות ההופעה שלך בכל האתרים החברתיים שלך והזמין אורחים לעשות את אותו הדבר. תארו לעצמכם שחלק מהאירוע המקוון שלכם כולל שידור חי עם המנכ"ל, אבל בשלב מסוים הוא מדבר על מוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים.

עם COVID-19 עדיין בראש

אולי לא נוכל ללכת למוזיקה חיה בקרוב, אבל אתה יודע שברגע שהמועדונים יקבלו אור ירוק, אנשים יגיעו בהמוניהם. בוא נסתכל על מה שאתה צריך לדעת על ניהול אירועים ואיזה כלים אתה צריך בארסנל שלך כדי להפוך את התכנון, ההזמנה והשיווק להרבה יותר קלים לך ולארנק שלך. גלה מדוע אתה צריך אסטרטגיית מוזיקה מחושבת לאירועי החברה שלך וכיצד לבחור מוזיקה שתגביר את הקצב והאווירה של האירוע מהפסקת הקפה של הבוקר ועד המסיבה האחרונה. אם אתם צריכים הדרכה או תמיכה בביצוע מוזיקה מותאמת לאירוע שלכם, פנו למתכנני ומפיקי האירועים ב- Vario.

כל אחד מהשלבים הללו חיוני לניהול הופעות המוזיקה שלך

אבל אתה צריך פתרון תוכנה מוכח לניהול מוזיקה כדי לשמור את כל החלקים הנעים שלך במקום אחד, לא משנה היכן אתה והצוות שלך עובדים עם גישה ותצוגה. מוזיקה חיה היא בדרך כלל האפשרות היקרה יותר מבין השתיים, וכאשר היא נעשית נכון, היא יכולה להיות גורם מפתח בהפיכת אירוע לבלתי נשכח. מוזיקה, לעומת זאת, היא גורם חשוב ביותר שיכול לעשות את ההבדל בין חדר מלא בשיחה לבין חדר שנופל על הרצפה.