מזוודות לרכישה – איך לקנות את ההתאמה המושלמת לחופשה שלך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

רכישת מזוודה לטיול בחו"ל

מזוודות הן פריט מתכלה בו תשתמשו במהלך הטיול שלכם. ישנם סגנונות וגדלים רבים ושונים, אך הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון בעת רכישת מזוודות הוא גודל המזוודה.

גודל המזוודה צריך להתאים בדיוק לצרכים שלכם בחופשה. זה לא צריך להיות גדול מדי במקום שבו אתה צריך כל הזמן לארוז אותו מחדש ולוודא שהוא לא הולך לאיבוד בשדה התעופה, וגם לא צריך להיות קטן מדי שבו אתה צריך להשאיר כמה דברים בבית.

רכישת גודל מתאים למטען שלך

  • יכול לחסוך לך זמן בעת אריזת בגדים מכיוון שהם יכנסו למטען ביתר קלות

  • נותן לך יותר מקום עם פריטים כמו נעליים, בגדים, מוצרי אלקטרוניקה ומוצרי טיפוח

  • לאפשר מקום נוסף עם אוכל כדי שתוכל להחזיר

מהי מזוודה?

ישנם זנים רבים של מזוודות כגון מתגלגל, רכות, קשות, קטנות וגדולות. הם מיועדים בעיקר למטרות שונות. חלק מהמזוודות מיועדות לנסיעות בעוד שחלקן משמשות לאחסון ונשיאת סחורות. אין פתרון אחד שמתאים לכולם בכל הנוגע למזוודות שכן ניתן להשתמש בהן במספר דרכים בהתאם לצרכי המשתמש.

מזוודה היא מארז שיש לו בדרך כלל שני תאים או יותר וניתן לשאת אותו ביד או בידית בצדו. הם קיימים לפחות מאז שנות ה-50 באירופה, שם הם נקראו לראשונה "תיקי גלימה". בשנת 1851, לואי ויטון הציג את הסגנון המודרני של מזוודות עם כיסויי בד שניתן לקפל בקלות לצורה קומפקטית כאשר לא בשימוש.

בחירת המזוודה המתאימה לצרכי הנסיעה שלך

מזוודה לא חייבת להיות יקרה כדי להיות טובה ופונקציונלית. בשנים האחרונות יותר ויותר מטיילים בוחרים במזוודות רכות כבחירה המועדפת לטיולים.

מזוודה רכה יכולה לעבוד כתיק יד בחברות תעופה רבות. היא גם קלה יותר, בעלת פרופיל נמוך יותר וקל יותר לטיפול בהשוואה לשאר סוגי המזוודות. הנוסע המודרני צריך לראות את עצמו בר מזל שיש לו אפשרות זו מכיוון שהיא בהחלט חוסכת זמן בזמן הנסיעה.

סוג המזוודה הטוב ביותר עבורך תלוי למה אתה הולך להשתמש בה. לדוגמה, אם העדיפות שלך היא נשיאת המטען שלך, אז מזוודה מתגלגלת תהיה האופציה הטובה יותר מאשר מזוודה רכה מכיוון שהיא מתקפלת לחללים קטנים מאוד בתאים העיליים ועדיין משתלבת בנוחות במטען היד שיש לחברות התעופה.

מה לארוז איתך או מה לא לארוז במזוודה שלך

ישנם פריטים מסוימים שאנו בדרך כלל אורזים ללא מחשבה רבה. אבל מה אם לפריטים האלה יש יעד אחר? לא שדה התעופה, אלא טיול הרפתקאות אמיתי.

זו החלטה שקשה לקבל, במיוחד כאשר אתה לכוד בין אריזה קלה או אריזה כבדה. עדיף לשמור את זה פשוט ולהתמקד באריזת דברים חיוניים במקום להגזים עם מזוודות.

מה לא לארוז:

  • פריטים שלעולם לא תשתמש בהם, כמו משחת שיניים או נייר טואלט

  • פריטים הזקוקים לטעינה/סוללות, כמו מסחטת מיצים או מכונת גילוח חשמלית

  • פריטים שיתפסו יותר מדי מקום, כמו בגדים ל-6 חודשי חורף

כיצד משפיעים גודל ומשקל על בחירת המזוודה

בחירת המזוודה של אדם נקבעת לפי מספר הבגדים שהוא צריך להביא איתו. הם מושפעים גם מגודלה ומשקלה של המזוודה.

תיק קטן יותר יכול להיות קל יותר לנשיאה ולכן מהווה אופציה מצוינת עבור מי שנוסע לטיול ארוך. עם זאת, אין לבחור בו אם אתם מתכוונים לשהות במקום אחד לתקופה ממושכת מכיוון שהוא יהיה כבד מדי ומסורבל לסחוב אותו כל הזמן.

כושר הנשיאה של התיק יהיה תלוי בגודל שלו כמו גם במשקל שלו. תיק בגודל בינוני ששוקל פחות מ-3 פאונד, סביר להניח שיהיה לו כ-10% יותר כושר נשיאה מאשר תיק גדול יותר ששוקל הרבה יותר.

היתרונות של נסיעה עם מזוודות

תמיד חשוב לארוז קל, אבל זה גם חיוני לקבל כמות טובה של מזוודות לטיול שלך. ישנם יתרונות וחסרונות רבים לנשיאת מזוודות בעת נסיעה.

היתרון הראשון בנסיעה עם מזוודות הוא שאתה יודע בדיוק איפה הדברים שלך נמצאים. אתה יכול למצוא אותם בקלות בשדה התעופה על ידי שימוש במספר תג המטען שלך או במלון על ידי מציאת המפתח שלך על התג. זה מפחית את הסיכון לאבד משהו כי אתה יכול לשמור הכל ביחד ובמקום אחד.

יתרון נוסף של נסיעה עם מזוודות הוא שהוא מצמצם את התנועה בזמן הנסיעה על ידי הפחתת מספר הפעמים שעליכם לאסוף ולהניח מזוודות שונות במהלך הנסיעה.

החסרונות של נסיעה עם מזוודות

החיסרון הגדול של נסיעה עם מזוודות הוא שאתה צריך לסחוב אותו, ולבני אדם יש מגבלה על כמה הם יכולים לשאת.

החיסרון השני, הבולט יותר, הוא שהמזוודה שלך תתפוס הרבה מקום בתא העילי.

כאשר אתה טס ככל שהטיסות הופכות נפוץ יותר, יש רק כל כך הרבה מקומות מוקצים למטען. המשמעות היא שמטיילים נאלצים לבדוק את המזוודות שלהם, דבר שעלול לגזול זמן רב ויקר.

מעוניינים לרכוש מזוודות למכירה באונליין? היכנסו לאתר עדן ארנקים ורכשו מזוודות למכירה במגוון סוגים שונים!

איך לארוז לנסיעות בינלאומיות עם מזוודה

איך לארוז לנסיעות בינלאומיות זו משימה לא פשוטה. ייתכן שיחלפו שעות עד שסוף סוף תארזו את המזוודות.

מאמר זה ייתן לך טיפים וטריקים כדי להפוך את האריזה לנסיעות בינלאומיות לקלה ומהירה יותר.

  1. הפרד את הבגדים שלך: אם יש לך הרבה בגדים, עדיף לארגן אותם בקטגוריות שונות או לשים אותם בשקיות נפרדות. אתה יכול להרכיב צבעים או מותגים שונים כדי שלא תלבשי את אותו בגד פעמיים ביום אחד.

  2. ארוז בגדים בשווי שלושה ימים: זה יאפשר לך לערבב את התלבושות שלך בכל יום ולעולם לא ללכת בלי משהו ללבוש.

כיצד למנוע נזק שנגרם כתוצאה מטיפול בכבודה בשדות תעופה

מטפלי מזוודות הם יעד תכוף לתלונות של נוסעים שנגררו על ידי המטען שלהם. כדי למנוע נזק שנגרם כתוצאה מטיפול בכבודה, עליך להימנע מלגרור את רוכסני המטען שלך.

צוותי שדה התעופה נאבקים לעתים קרובות במשימה המסובכת של טיפול בכבודה ובנוסעים עם צרכים משתנים, מה שעלול להוביל לבעיות רבות. ניתן למנוע את הבעיות הללו אם מקפידים על האופן שבו הם אורזים את הדברים שלהם לפני היציאה לשדה התעופה.

מדריך למזוודות למכירה באינטרנט

מזוודות הן אביזר הכרחי למטיילים. לעתים קרובות הם צריכים לשאת את חפציהם בטיסות ארוכות, בנסיעות או אפילו מחוץ לבית.

מספר מזוודות למכירה ופריטי הנסיעות הזמינים באינטרנט גדל בצעדי ענק במהלך השנים האחרונות. המגמה הובילה לעלייה בביקוש לשטחי אחסון, כך שיותר אנשים בוחרים בשירותי אחסון מקוונים במקום לקנות מזוודות מסורתיות שתופסות מקום רב בבתיהם.

ישנם מותגי מזוודות למכירה רבים שניתן לקנות באינטרנט אך לא תמיד קל למצוא את המתאים. כאן נכנס לתמונה מדריך מזוודות.

רשימת מותגי המזוודות הטובים ביותר למכירה באינטרנט מתחילה בסמסונייט. הם נמצאים בעסק למעלה מ-100 שנה ויש להם מוניטין רב של מוצרים איכותיים. מותג נוסף שכדאי להזכיר הוא Tumi, שקיים מאז 1946 ומתמחה במוצרי יוקרה ידידותיים לטיולים.