מחירון רכבים לפירוק

מחירון רכבים לפירוק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

מהו פירוק ומדוע מכוניות מתקלקלות?

פירוק הוא תהליך של פירוק מכונית למיחזור וזו גם דרך לחלץ חלקי חילוף לשימוש חוזר. מכוניות מפורקות כדי להפוך את החלקים האישיים שלהן לנגישים יותר, כך שניתן לעשות בהם שימוש חוזר.

כך תוכלו להימנע מתשלום מחיר יקר עבור חלקי חילוף בעת הצורך. רכישת רכב משומש לא רק תחסוך לכם כסף אלא גם תחסוך את הסביבה מזיהום מכיוון שהמכוניות שנמכרות כבר בשימוש לפני שהן מגיעות אליכם.

לקנות רכב מפורק – מה צריך לדעת

יש הרבה סטטיסטיקות שונות שמראות עד כמה נהיגה גרועה יכולה להיות מסוכנת. תאמינו או לא, אנשים רבים נפצעים בתאונות שלדעתם נגרמו עקב עבירות תנועה – אבל זה אולי לא תמיד נכון.

אחת מהתנהגויות הנהיגה המסוכנות ביותר היא אי עמידה בחוקי התעבורה. יותר ויותר אנשים נפגעים בתאונות דרכים שלדעתם עשויות להיות קשורות לאי ציות לחוקי התעבורה – וזה לא תמיד כך. במקרים מסוימים, אנשים שנפגעו בזמן חציית רחוב יכולים להיות אשמים בפציעותיהם, מכיוון שייתכן שהם טיילו.

אחד הגורמים העיקריים לפציעות אלו הוא נהיגה מוסחת. לפי דיווחים בעולם, על פי ההערכות 1.25 מיליון בני אדם נפצעים מדי שנה בתאונות שבהן היה מעורב נהג שהשתמש בטלפון כף יד.

בנוסף לאי ציות לחוקי התעבורה, ישנן עוד מספר סיבות שבהחלט עלולות לסכן חיי אדם במצבי נהיגה, חלקן קשורות גם לבריאות הרכב. כידוע, בהחלט ישנם רכבים מיושנים ועלולים לסכן רכבים אחרים, ומכיוון שהם אינם מורשים יותר לעלות על הכביש, יש צורך להורידם מהכביש על ידי שירות פירוק רכבים מקצועי.

חוקי התעבורה אינם הסכנה היחידה בכביש. ישנן סיבות רבות לכך שרכב אינו נחשב בטוח לנהיגה. חלק מהסיבות הללו קשורות לרכב עצמו וחלקן קשורות להתנהגות הנהג. לדוגמה, ישנה שאלה של האם מכונית ישנה יותר בטוחה לנהיגה או לא מכיוון שהיא עלולה לסכן מכוניות אחרות על הכביש כי היא לא מורשית.

האם המכונית הישנה שלך "תעבוד על הכביש"? לא תאמינו שאתם זכאים לפיצוי שווה באמצעות מכירה ושירות של רכבים מפורקים. כן, הדרך הטובה ביותר להצליח ותגמולים גדולים מתחילה כאן בשירות קניית הרכב שלנו, לשם כך אתה צריך הבנה מקיפה בתחום זה.

פירוק רכב ישן זו עבודה לא פשוטה לאנשים שאינם מקצועיים. זה דורש הרבה זמן ומאמץ. יש הרבה אנשים שאין להם מספיק כסף לקנות מכוניות חדשות לגמרי. לכן, הם רוצים לפרק את המכוניות הישנות שלהם עבור חלקים שניתנים להצלה.

האם אתה מחפש שירות פירוק רכב כדי להבטיח שתוכל להשאיר את הרכב הישן שלך מאחור ותוך כדי עבודה רבה תתוגמל בכל חלקי החילוף המתאימים?

אם אתם מחפשים שירות פירוק רכב בעל מוניטין שיעזור לכם בתהליך פירוק הרכב, אז הגעתם למקום הנכון. אנו עוסקים בענף זה יותר מ-20 שנה ויש לנו את כל הכישורים והניסיון הנדרשים על מנת לספק שירות יעיל וחסכוני.

השירות שלנו אינו מוגבל רק להוצאת החלקים מהרכב הישן שלכם אלא כולל גם אחסונם במחסן המאובטח שלנו עד שתזדקקו להם. אנו מציעים גם מגוון רחב של שירותים נוספים כגון פירוק רכבים, מיחזור גרוטאות מתכת, מיחזור רכב וכו'.

אנו מודעים היטב לכך שיש הרבה מפרקי רכב בחוץ, אבל מה שמייחד אותנו הוא היעילות והמומחיות שלנו בתחום זה.

להרוס את רכבכם גם ללא אישור!

האם ניתן לקחת רכב ישן לסוכנות רכב לפירוק? האם ניתן להוריד את הרכב מהכביש עכשיו? מדינת ישראל מביאה לא מעט מקרים של מכוניות משומשות שצריכות לרדת מהכביש, כמו כל דבר כאן, אם בעבר היה צורך בתוכנית גריטה (תוכנית של משרד התחבורה), זה השתנה היום, כל מי ש רוצה למכור רכב משומש כל מה שמגיע עם הקלות שבה כל אחד יכול לפרק את הרכב הזה ישתלם.

רוצים למכור את רכבכם ולעבור ישר לתהליך הפירוק? אתה במקום הנכון בזמן הנכון! בעידן בו ניתן להעביר כל רכב למגרש הריסת רכבים, קל יותר למכור רכב לפירוק, במיוחד אם בוחרים בנותן שירות מיומן ומקצועי.

מכירת רכב ומעבר ישר לתהליך הפירוק קל עם השירות שלנו. אנו מומחים בתחום, ואנו מוכנים לסייע לכם למכור את רכבכם לפירוק ללא כל קושי. אנחנו יכולים לעזור לך לחסוך זמן וכסף, אז אל תהסס לפנות אלינו עוד היום!

פירוק רכב – כמה אפשר להרוויח?

יותר ויותר אנשים מודעים לסודות של הריסת רכבים מוצלחת, ולכן כשהמכונית נפלטת, הם פונים לשירותי הריסה, מוציאים את חלקי החילוף, ומופתעים לגלות שהריסה מסוג זה יכולה להשתלם.

שירותי הריסה הופכים פופולריים יותר בשנים האחרונות. זאת בשל הגברת המודעות ליתרונות של הריסת רכבים. יותר ויותר אנשים מבינים שבמקום למכור את רכבם הישן בשוק פרטי, הם יכולים לחסוך זמן ואנרגיה על ידי פנייה לשירותי הריסה במקום. שירותי הריסה יוציאו את חלקי החילוף מהרכב שלך, ואז ימכרו אותם ברווח.

לפתע גילו שפירוק החלקים הטובים ושליחת חלקם למיחזור היא הפעולה החכמה ביותר שהם יעשו, גם כדי להגן על הסביבה וגם כדי לקבל פרס כספי על קבלת ההחלטה הזו.

נשמע מוכר? רכבים בלתי שמישים חשובים לכניסה למצב פירוק, חיסכון בעלויות ביטוח, עלויות תחזוקה ובעיקר, הרווחים שתוכלו עדיין להפיק מרכבים שאינם מתאימים יותר ומורשים להמשיך בכביש.

רכבים בלתי שמישים חשובים לכניסה למצב של פירוק, חיסכון בעלויות ביטוח, עלויות תחזוקה והכי חשוב, הרווחים שעדיין תוכלו להפיק מרכבים שאינם מתאימים יותר ומותר להם להמשיך בכביש. תהליך הפירוק הוא תהליך חשוב. זה לא רק להיפטר ממשהו שכבר לא מועיל, זה גם להמיר חלקים לחלקי חילוף כדי

מיותר לציין שרכב ללא רישיון נהיגה עלול לסכן לא רק אותך, אלא את יקיריכם, הצלת חיים חשובה כאן מאוד, ותוכלו להפיק ממנו את המקסימום בזכות העברת הרכב שלכם לחברת פירוק מקצועית.

תוכלו להפיק את המקסימום מהרכב שלכם ללא רישיון נהיגה על ידי העברתו לחברת פירוק מקצועית. רכב ללא רישיון נהיגה עלול להזיק לא רק לך, אלא גם ליקיריך. חשוב שתמצא מישהו שיוכל לעזור לך בתהליך זה.

פירוק רכב לאחר תאונה – מה מומלץ לתקן או לפרק ?

ישנן כמה תאונות שניתן להתגבר עליהן ותיקונים שיכולים להחזיר את הרכב לכביש, מצד שני, יש תאונות "סך הכל" או תאונות מורכבות במיוחד שבהן הרכב לא יהיה שווה מכירה, וחשוב מכך, התיקונים יעלו על עלות הרכב עצמו. אז כשהנזק רב, כל מה שנותר הוא לפרק את הרכב ולמכור את החלקים הטובים לכל מי שמשלם בנדיבות.

תאונות דרכים הן סיבת המוות מספר אחת עבור אנשים בגילאי 5-34. במקרים רבים, סך תאונות הדרכים הן בלתי נמנעות ומביאות לכך שהרכב אובדן מוחלט.

מחירון רכבים לפירוק

לפניכם מחירון רכבים לפירוק :

 • תשלום עבור גריטה

  החל מ 2,800 שח

 • תשלום מינימום לרכב לפירוק

  ₪ 550 – 250

 • תשלום ממוצע לרכב לפירוק

  ₪ 1,800 – 1,200

 • תשלום גבוה עבור רכב לפירוק

  ₪ 1,900 – 1,300

 • הפקת אישורי נסיעה זמניים

  ₪ 60

 • מחירים שמבקשים לרכב לפירוק

  ₪ 4,300 – 1,400

 • השוני בין חלק חדש לחלק מפירוק

  45% – 75%

לפרטים נוספים אודות מחירון רכבים לפירוק תוכלו לקבל באתר – https://קונה-רכבים-לפירוק.com