מחיר תותבות??

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

מתי זה זמן טוב להשתלת שיניים?

שיניים תותבות הן אופציה פופולרית עבור אנשים שאיבדו שיניים. לעתים קרובות הם מהווים אלטרנטיבה זולה יותר להשתלות שיניים וניתן להשתמש בהם בטווח הקצר. אבל הם לא מספקים את אותה רמת יציבות ונוחות כמו שתלים.

ישנם מקרים רבים שבהם שיניים תותבות יכולות להיות האפשרות הטובה ביותר. למשל, אם איבדתם שיניים עקב תאונה או סיבה אחרת שאינה קשורה לעששת, אז שיניים תותבות עשויות להיות פתרון טוב עבורכם. הם גם יהוו פתרון טוב אם אתה זקוק להחלפת שן אחת או שתיים בלבד וברצונך להימנע מביצוע טיפולי שיניים נוספים.

כשמדובר בבחירה בין שיניים תותבות לשתלים, ישנם גורמים רבים שצריך לקחת בחשבון:

המחיר של שיניים תותבות אינו מדאיג עבור אנשים מסוימים. עבור אחרים, זה יכול להיות בעיה מרכזית. העלות של שיניים תותבות נקבעת על פי החומרים והעבודה הנלווים לייצורן.

שיניים תותבות עשויות בדרך כלל משרף אקרילי ומפורצלן, שניהם חומרים יקרים.

השתלת שיניים היא אפשרות יקרה יותר מאשר שיניים תותבות, אך היא מציעה בסיס יציב יותר לשיניים. כמו כן, השתל יחזיק מעמד זמן רב יותר מתותבות או גשרים שכן לאחר החדרתו, תצטרכו להחליף את השתל רק אם הוא ניזוק או נגוע עם הזמן.

מבוא: מהו שתל?

שיניים תותבות הן סוג של מכשיר דנטלי המחליף שיניים חסרות. הם ניתנים להסרה וניתן להוציא אותם בעת אכילה או צחצוח שיניים. שיניים תותבות עשויות מאקריליק, מתכת או שילוב של שני החומרים.

שתל הוא שורש שן מלאכותי המוחדר לעצם הלסת כדי להחליף שורשי שן חסרים. השתלים משמשים להחלפת שן חסרה אחת או יותר בלסת העליונה או התחתונה. השתל מחקה את תפקוד השורשים הטבעיים ומעניק תמיכה לשיניים או תותבות להחלפה.

שיניים תותבות הן מכשירים נשלפים המשמשים להחלפת שיניים חסרות. הם יכולים להיות עשויים אקריליק, מתכת, או שילוב של שני החומרים.

שתל דנטלי הוא שורש שן מלאכותי המונח בניתוח לתוך עצם הלסת ומהווה בסיס להחלפת שיניים. הוא משמש כאשר אין מספיק נפח עצם בלסתות לתמיכה בשיניים טבעיות.

שתלים דנטליים יכולים להיות עשויים מטיטניום או פורצלן והם משמשים בדרך כלל עם שיניים תותבות או גשרים כדי להחליף שיניים חסרות.
למידע נוסף בתחום של מחיר תותבות?? מומלץ לבדוק ב- totavotlior.co.il

מהם הסיכונים והיתרונות של השתלות שיניים?

מחיר השיניים התותבות משתנה בהתאם לסוג התותבת, עלות השתלת השיניים ועלות העבודה.

ישנם שני סוגים של תותבות: חלקית ומלאה. תותבות חלקיות משמשות להחלפת שיניים חסרות בקשת או בלסת אחת. תותבות מלאות משמשות להחלפת כל השיניים בשתי הקשתות או הלסתות.

שיניים תותבות העשויות משרף אקרילי מציעות מראה טבעי יותר מאלה העשויות ממתכת או פלסטיק, אך הן נשחקות מהר יותר מדגמי מתכת ופלסטיק. שיניים תותבות העשויות ממתכת או פלסטיק מחזיקות מעמד זמן רב יותר מאלה העשויות משרף אקרילי אך הן אינן נראות טבעיות כמו אלו שנראות אקריליות.

שתלים דנטליים מספקים פתרון קבוע לשיניים חסרות שהוא גם אסתטי כי הוא אינו דורש שום התקנים נוספים כגון

שיניים תותבות הן לא רק יקרות, אלא יש להן גם יתרונות מוגבלים. שתלים הם אופציה טובה יותר מכיוון שהם מציעים תוצאות לטווח ארוך, וזו הסיבה שרופאי שיניים רבים ממליצים עליהם למטופלים שצריכים להחליף שיניים.

 

שיניים תותבות בראשון לציון