מלטה טיול בקיץ או בחורף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

אם אתה אוהב להיות מאורגן, אתה יכול גם לקחת איתך מדריך למלטה. כדי לעזור לך לתכנן את הטיול שלך, אתה יכול גם לקרוא את מסלול הטיולים והחקירה המושלם של מלטה לשלושה ימים, כמו גם מדריך מפורט על היכן ללון במלטה. מדריך זה יעזור לכם לתכנן את החופשה המושלמת שלכם במלטה.

אף טיול למלטה אינו שלם ללא ביקור בגוזו

רוב המטיילים נוסעים לגוזו בקיץ כדי לחוות אלטרנטיבה שקטה יותר, פחות עירונית וטבעית יותר למלטה. אם יש לכם זמן ליהנות מהחופשה שלכם, טיול בגוזו יכול גם לפתוח אפשרויות נוספות לחופים של מלטה.

זה נהדר לבלות על החוף במלטה בקיץ

אבל אתה יכול לעשות את זה גם בחורף. לדעתי זו הסיבה העיקרית לבקר באיי מלטה בחורף ולא בעונה הגבוהה ובחודשי הקיץ. אם אתם מתכננים לנצל את האטרקציות הטבעיות והתרבותיות של מלטה, שקול לבקר במדינה היפה הזו במהלך חודשי החורף.

החורף במלטה

הוא זמן מצוין לקחת חלק במשהו יוצא דופן, כמו ביקור באי מנואל. עם ממוצע של 10 שעות שמש ביום וטמפרטורות שעדיין לא הגיעו לשיא, מאי הוא אחד הזמנים הטובים ביותר לבקר במלטה. אוקטובר הוא הזמן הטוב ביותר לבקר במלטה אם אתה רוצה להימנע מההמונים.

הזמן הטוב ביותר לנסוע למלטה

הוא בחודשים החמים יותר של האביב ותחילת הסתיו. אתה יכול לבקר במלטה בכל עת של השנה, ולמרות שהקיץ יכול להיות חם לפעמים והחורף יכול להיות גשום, הטמפרטורה היא מתונה. ביקור במלטה בחורף מאפשר לכם ליהנות מהטוב משני העולמות – יש הרבה מה לראות, לעשות ולחוות, אבל בלי החום הלוהט וההמון של הקיץ. ביקור במלטה בחורף הוא רעיון טוב, אבל זה בהחלט יהיה שונה מביקור בקיץ.

אף אחד לא יעלה בדעתו להגיע למלטה בחורף

כולל אותי, מכיוון שחשבתי שלמלטה אין מה להציע מלבד חופשת חוף. כפי שגילינו במהלך ביקורנו בחורף במלטה, למדינה יש הרבה יותר מה להציע מסתם שמש וים (אם כי כמובן יש הרבה כאלה גם בחורף). לאחר חקר מלטה באמצע ינואר, הרכבנו את המדריך הזה לביקור במלטה בחורף, כולל מידע על מה לצפות, איך להתנייד ומה לראות ולעשות. בפוסט זה, אסתכל על כמה מהסיבות מדוע אנו חושבים שמלטה היא חופשה נהדרת בחורף, ובמובנים רבים, מדוע בעצם עדיף להגיע לכאן בחורף מאשר בקיץ.

בפוסט זה

הצגתי את הסיבות מדוע אנו רואים במלטה יעד נפלא לחופשת חורף. במאמר זה, נדון בדברים שונים לעשות במלטה במהלך הקיץ, מפעילויות משעשעות ועד ליהנות מהמטבח שיש למלטה להציע. השלב הבא ברשימת הדברים שעליהם לדון כאן הם הדברים השונים שאתה יכול לעשות במלטה במהלך הקיץ.

השלב הבא ברשימת הדברים שלך לעשות בעת ביקור במלטה בקיץ

הוא תכנון טיול יום מעוצב היטב לאי גוזו. אם אתם במלטה לפחות 3-4 ימים, כדאי לכם לצאת לטיול יום לגוזו. אחרון חביב אחד הדברים הטובים ביותר לעשות במלטה בקיץ הוא לבקר בעיר היפה מדינה.

כולם יודעים שאם אתה צריך לעשות דבר אחד במלטה זה לבקר ולטה

כדי להבין טוב יותר את האיים של מלטה, עדיף לצאת לסיור רגלי חינם בבירה האירופית הזו. ולטה נותרה אחת האטרקציות העיקריות של מלטה ואנו ממליצים לבדוק את מדריך הטיולים המלא שלנו בוואלטה, אבל זה תענוג לבקר בכל עת של השנה.

אפריל

הוא הזמן הטוב ביותר לבקר במלטה אם אתה רוצה לדעת יותר על מלטה לפני שיא הקיץ. עם למעלה מ-300 ימי שמש בשנה, מלטה היא אחד מיעדי חופשת הקיץ המובילים. מלטה היא היפה ביותר של מלטה – מכיוון שהמדינה יבשה למדי בקיץ, תגלו שרוב הצמחייה מגיעה מיד לאחר שהמדינה תגיח מחודשי החורף הסוערים, כשהאזור הכפרי בפריחה מלאה באפריל/מאי.

במהלך חודשי השיא של הקיץ

מלטה לא רק חמה מאוד, אלא גם נוטה להרבה מתפללי שמש הנוהרים לארכיפלג כדי להתחמם בקרני הקיץ הבהירות של הדרום. בהיותה מדינה כל כך קטנטנה, מלטה נהיית צפופה בחודשי הקיץ והחופים והעיירות מלאים בתיירים, שמהם אני אישית מנסה להימנע בנסיעות שלי. כשההזדמנות לבקר במלטה עלתה בינואר, הבנתי מהר מאוד שמלטה היא יעד לחופשה בכל ימות השנה, לא רק בקיץ.

לא רק שתמצאו הרבה שמש

אלא שישנם יתרונות נוספים של ביקור במלטה בחורף או בסתיו. אם אתם מעדיפים אקלים מתון עם משב רוח נעים בימים חמים ולא יכולים לחכות להתחבא בצל מהשמש הקופחת, אז הסתיו והחורף של מלטה מושלמים. תוכלו אפילו לבקר במקדשים המפורסמים של מלטה הודות לשעות הקיץ הנעימות.

בין אם אתה אוהב מוזיאונים

סיורים או שווקי חג המולד, במלטה יש הרבה דברים מהנים לעשות ומקומות נהדרים לבדר אותך במהלך ביקורך. תוכלו להתנסות בפעילויות שונות במלטה כמו צלילה, שנורקלינג, ביקור בגן האדמה, ביקור בגוזו, השתתפות בפסטיבל היין בקיץ וכו'. גם אם לא תוכלו לבקר במלטה בחורף הזה, אולי זה הזמן כדי להתחיל לתכנן את הטיול. לחורף 2018/19.