ניקוי שטיחים מקצועי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

הזכיינים שלנו עובדים קשה כדי להכשיר את הצוות שלהם להגיע לסטנדרטים הגבוהים ביותר על ידי מתן שירותי ניקוי שטיחים מקצועיים בעצמם. כדי לעזור לעסק שלך להשיג את ההכשרה וההסמכות שהוא צריך כדי לפעול באזור שלך, אנו מציעים ניקוי שטיחים מקצועי של סוג IICRC, ניקוי ריפודים, תיקון נזקי מים, תיקון אש ועשן, ייבוש מבני, ניקוי שטיחים מזרחיים ותיקון מיקרוביאלי. והכי חשוב, שירותי ניקיון שטיחים מקצועיים של סטנלי סטמר מלמדים את הלקוחות על השיטות שלנו ועל היתרונות של המערכת שלנו.

התחייבות למצוינות השירות

היא הכוח המניע מאחורי תהליך ניקוי השטיחים שלנו בן שש השלבים שנועד לחדור עמוק לתוך סיבי השטיח כדי להסיר לכלוך, אלרגנים וזיהומים ששואב אבק טוב או ניקוי שטיחים שכור ישאיר מאחור. חומרי ניקוי השטיחים שלנו משתמשים בתהליך ייחודי של מיצוי פחמן חם (HCE) לניקוי שטיח עמוק ועמיד, עם פתרון מוסמך ירוק טבעי ובטוח לילדים ולחיות המחמד שלכם. תהליך ניקוי מיצוי המים החמים של דורון קלין  משאיר את השטיח יבש לחלוטין לאחר הניקוי, מה שאומר שהוא מתייבש, מרחיק עובש ועובש וגורם לריח השטיח שלכם להיות טרי.

דורון קלין 

מנקה שטיחים מקצועי משתמש בתהליך ייחודי של מיצוי פחמן חם (HCE) לניקוי שטיח עמוק ועמיד, יחד עם פתרון מוסמך ירוק טבעי ובטוח לילדים ולחיות המחמד שלך. שירות ניקוי שטיחים יבש של Chem נבדק על ידי מעבדות עצמאיות מובילות לאיכות אוויר והוכח כי הוא מסיר בממוצע 98.1% מאלרגנים ביתיים נפוצים משטיחים וריפודים שהם מנקים. בניקוי השטיחים המקצועי Brodys Dry, אנו משתמשים במערכת פטנט כדי להדוף חיידקים ולשפר את איכות האוויר לטובת הסביבה, בין אם בבית או בעבודה.

מדוע אתה זקוק לניקיון מקצועי תלוי במצב הרצפה, התנועה וסוג השטיח וצבעו. ניקיון מקצועי יכול לפתור תנאי רצפה בינוניים עד כבדים על השטיח שלכם.

ממיסים מסוכנים עלולים להישאר במהלך תהליך הניקוי, ולכן עדיף להרחיק ילדים וחיות מחמד מהשטיח כשהוא עדיין יבש. הדבר החשוב ביותר שתוכל לעשות הוא לתחזק את השטיח שלך כך שניתן יהיה לנקותו באופן קבוע לאורך כל השנה.

הרבה חומרי ניקוי שטיחים מקצועיים משתמשים בטכניקה המכונה ניקוי אדים לביצוע תחזוקת שטיחים החושפת את השטיח לטמפרטורות גבוהות כך שאבק וקרדית לא יוכלו לשרוד

אם אתה מאדים את השטיח בעצמך או שוכר מישהו שיעשה זאת, הוא יכול להשאיר שאריות לחות, מה שעלול להוביל לפטריות וחיידקים.

יש צורך במנקה שטיחים מקצועי

כדי להחליק את תהליך הניקוי מבלי לפגוע בו. יש צורך בשירותי ניקוי שטיחים מקצועיים בכדי להסיר חלקיקי אבק רבים, לכלוך וחיידקים אשר נסתמים ואינם ניתנים להסרה באמצעות שאיבה בטוחה. שירותי ניקוי שטיחים מקצועיים הורגים חיידקים ותכשירי שמפו שטיחים מיוחדים המסירים מזהמים כלואים מאקום החשמל.

 

כדי להגן על ההשקעה שלך, התקשר לזכיינית ServPro המקומית שלך כדי שאנשי מקצוע יוכלו לנקות ולתחזק את השטיח והריפוד שלך. אימפריה ממליצה ללקוחות לנקות את השטיח מדי שישה עד שנים עשר חודשים. השתמש בשמפו כדי לנקות את השטיח או השטיח באופן קבוע כדי שהמראה שלו ייראה טוב לאורך שנים. חלק מהדגמים מתמחים בלחימה בכתמים קשים, בעוד שאחרים מסריחים.

ככל שטכנולוגיית הניקיון התעשייתי הופכת למתקדמת יותר, מכונות ניקוי השטיחים המסחריות הטובות ביותר של Southeastern Equipment Supply נועדו להפוך הכל לקל יותר, יעיל יותר ולחסוך כסף בטווח הארוך.

סדרת המוצרים הנרחבת של דורון קלין כוללת את כל מה שצריך מנקה שטיחים מקצועי

מערכות שאיבה מבוססות משאיות, כימיקלים איכותיים לניקוי ותחזוקה כמו גם סוגי רצפות כגון שטיח, עץ, אריחים, אבן טבעית ו- VCT . אם אתם מחפשים מנקה שטיחים מקצועי, אין צורך להרחיק לכתבה זו: שירותי ניקוי השטיחים שלנו בבית הם הטובים ביותר. התקשר לניקוי כבוי כדי ללמוד עוד כיצד ניקוי שטיחים מסחריים מתמודד עם לכלוך ואבק עמוקים באזורים עמוסים ובקש הצעת מחיר.

חומרי ניקוי שטיחים מקצועיים של דורון קלין הפכו לשם אמין בעולם של ניקוי שטיחים עבור אלפי משקי בית

ניקיון של יותר מ -10,000 בתים ויותר ממיליארד מטרים רבועים של שטיח מדי שנה היא סיבה טובה. יש לנו את המוצרים, הציוד והמומחיות שאנשי מקצוע לניקוי שטיחים מסתמכים עליהם כדי לנקות ולתחזק כל מיני שטיחים, שטיחים למגורים ולמסחר, רגישות מזרחיות ושטיחים מיוחדים בחלל. המחויבות שלנו לשירות לקוחות, הקפדה על פרטים ותהליך ניקוי עמוק מוסמך זיכו אותנו במקום כמנקה שטיחים פופולרי באזור אטלנטה.

דגימת מים חמים

הידועה גם בשם ניקוי אדים, היא סוג של דגימת מים חמים לניקוי שטיחים בעזרת חומרי ניקוי ופחיות ידידותיים לצרכן. אם לא מופקים מספיק מים חמים, אדים ממשאבת מים חמים או מערכת צינורות עוצמתית שוטפים את הלכלוך מהשטיח לרמות העמוקות ביותר.

שטיפות מים חמים מאוד יעילים מסירים את תמיסת הניקוי והחלקיקים שיש בשטיח שלך, ובכך נמנעים מריחות שטיח רטובים. טק שואב תערובת של מים ותמיסה במיכל ששואב את האוויר המלוכלך מהבית, ומשאיר שטיח נקי ולח שמתייבש לחלוטין תוך שעות.

סטנלי סטמר

הוא מנקה שטיחים מקצועי כבר למעלה מ -70 שנה ואנשים אמנו עליו לספק את שירותי ניקוי השטיחים הטובים ביותר שיש. תהליך ניקוי האדים שלנו הוא אופציה רווחית עבור רוב בעלי הבית, שכן הוא מבטיח ניקוי עמוק יותר של 90% לכל סוגי השטיחים. עבור שטחים גדולים ומתקנים מסחריים אנו מציעים להם הנחה ניכרת על ניקוי השטיחים שלהם, כשהממוצע הרגיל הוא $ 0.15 עד $ 0.25 $ למ"ר.