סרטוט עם פלס לייזר 360 מעלות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

התבוננות סבלנית בבועה בצינור זכוכית מעולם לא הייתה מדויקת במיוחד – ולעתים קרובות נדרשה ציור על משטח – בעוד שניתן להגדיר מפלס לייזר ולהקרין על משטח, מה שנותן לך קו ישר לחלוטין תוך כדי עבודה ומכסה מטרים רבים מהמשטח. הנקודה. מאיפה זה נובע.

זה יכול להיות "ידני" (לכוון את הקו בכל זווית לפי הצרכים שלך) או "יישור עצמי" (אם אתה שם את המכשיר בטווח של כמה מעלות

המנגנון הפנימי יכול להבטיח שקו ההקרנה יהיה אופקי או אנכי לחלוטין). ובכן, התקנת פלס על הבסיס המסתובב של החצובה תעזור לכם לסובב אותה 360 מעלות כדי להקרין את קו הלייזר בכל זווית או כיוון לפי הצורך. עם זאת, אתה יכול להשתמש בבסיס המסתובב המגנטי כדי לסובב את השכבה 360 מעלות ולהקרין קווים לכל כיוון. ניתן להניח את בסיס הרמה על משטח ישר, כגון חצובה, רצפה או קיר, כדי לסייע בשיגור הקורה בגובה לבחירתכם.

זהו לייזר קו פילוס עצמי, אבל אתה יכול גם ליישר אותו ידנית. השימוש בפלס לייזר זה הוא פשוט ביותר; בחלק העליון יש כפתור שבקרת החלפה אנכית, אופקית וצלב.
לעוד פרטים נוספים על סרטוט עם פלס לייזר 360 מעלות ניתן לבדוק כאן: deko-israel.com

תכונה נחמדה נוספת של קו הלייזר הזה

היא שהוא מספק הקרנה של 360 מעלות, מה שאומר שאתה יכול לכסות איתו חדר שלם. הוא מתיישר מעצמו, מקרין צניחה של 90 מעלות, משתמש בטכנולוגיית לייזר חכמה שמתעמעמת תוך כדי סיבוב, ומגיע עם שלט רחוק מלא. גם בדגם הזה יש את כל מה שבנאי מקצועי צריך.

הטווח יכול להגיע לקוטר של עד 300 רגל עם גלאי (ככל הנראה בשימוש בחוץ בגלל המרחק הרב וחוסר היכולת לראות את הלייזר בחוץ)

ניתן להניח פלסות על חבל הדוק הקשור למרחק גדול יותר מפלסות רגילות, ואם מכוונים נכון, למצוא את הפלס וכן את מפלס הלייזר באורך סביר.
עבור פרטים נוספים בנושא של סרטוט עם פלס לייזר 360 מעלות עליך לגלוש לאתר ishopy.co.il

כאשר עובדים בתוך הבית

לייזר הקו שימושי לכל דבר הדורש יישור אופקי על פני חדר, או יישור אנכי מהרצפה לתקרה. רמות לייזר קו מקרינות קרן אור בדרך כלל ב-180 מעלות הן אופקית והן אנכית, מה שמאפשר למשתמש להגדיר מישור אופקי או אנכי. עם זאת, רוב האנשים משתמשים במפלסי לייזר קו מכיוון שהם מספיקים כדי להקרין קרניים אופקיות גלויות. לעומת זאת, מפלס לייזר פולט קרן שמציירת עבורך קו, כך שתוכל לקבל קו מדויק לכל אורך הקיר, הרצפה או התקרה.

כלל אצבע כללי עם רמות לייזר מפילוס עצמי

הוא שהן יקרות יותר מרמות לייזר ידניות, אך הזמן וחוסר הוודאות שהן חוסכות מקזזים את העלות. כאשר עובדים על פרויקטים גדולים יותר כגון התקנת מספר קירות, דלתות או חלונות, התקני פילוס עצמיים מספקים דיוק גבוה יותר ותוצאות מהירות יותר. כלי היישור העצמי ייתן לך תוצאות מושלמות על ידי הקרנה אוטומטית של קווי לייזר ללא כל התערבות ידנית. אם אתה מודאג לגבי דיוק הקו האנכי והאופקי של אתר בנייה או תלייה או קישוט של תמונה, חפש כלי פילוס עצמי ברמת לייזר. בהתאם לסוג מפלס הלייזר המשמש, הקרן יכולה להיות נקודה, קו, שילוב של נקודות וקווים, או מישור של 360 מעלות.

התאם את הלייזר שלו כך שהקרן תעבור אופקית דרך הסימון שעל הקיר

מפלס לייזר ירוק זה כולל שתי זוויות מאוורר של 180 מעלות והוא יכול להקרין קרן ירוקה מקיר לקיר או מתקרה לרצפה. DeWALT DW089LG הוא מד רמת לייזר ירוק 360 מעלות 3 אלומות, המתאים יותר לפריסה של החדר כולו. מערכת הרמה המדויקת שלו, מגוון רחב של הגדרות ונוחות קווי ייחוס לייזר הם רק חלק מהתכונות הרבות שהופכות את מפלס הלייזר לבלוט מכל המכשירים האחרים.

לשימוש חיצוני

אתה צריך להשיג גלאי לייזר טוב. ייתכן שדגמי לייזר מסתובבים בתוך הבית לא יכללו גלאי לייזר, הנדרש לשימוש חיצוני, שכן ללא אחד קו הלייזר לא יהיה נראה מבחוץ באור יום. מכיוון שאור השמש אינו מפריע לנראות של הקרניים בפנים, אין צורך להשתמש בגלאי לייזר כדי ליירט את הקרן. לרוב מטלות הבית, כמו תליית ציורים, מראות, מוטות וילונות וקישוטים אחרים, צריך רק קרן לייזר אחת, וזה מה שיש לכלי הקטן והשימושי הזה להציע.

ברור שזהו לייזר ירוק

הגוון הבהיר ביותר האפשרי – אבל הוא מגובה בכוח הסוללות הנטענות 12V של מילווקי, מה שאומר שהוא יכול להקרין את הקווים האלה לאורך כל היום (לא רק שעות איחוד, עד 15, לפי למילווקי) … אם אתה מחפש קו לייזר קצת יותר חזק שיעזור לך בפרויקטים קשים בפנים ובחוץ, תרצה להשקיע בקו לייזר ירוק זה של DEWALT DW089LG 12V 3 x 360. לייזר כפול או כפול יקר יותר מלייזר בודד. אבל גם מציע יותר פונקציונליות ותצוגה מובנית לפילוס עצמי.

הוא מציע קו אופקי של 130 מעלות והקרנת קו אנכית של 150 מעלות עבור סוגים שונים של עבודות פילוס ופילוס. לפרויקטים של פילוס פנים כמו תליית תמונות, התקנת מדפים, תיקון קירות וכו' יעילה הרמה בקו לייזר אדום. עם זאת, הלייזר חוצה קווים מאפשר לתלות ציורים בקלות ובמהירות, לתקן קירות ולהתקין מדפים. ואולי התכונה הגדולה ביותר היא רמת 360 מעלות עם לייזר אחד אופקי ושני אנכי.

זה אומר שאתה יכול לקבל קו רמה מיידי מבלי להעמיס את הידיים באופן מילולי ופיגורטיבי

ההבדל העיקרי בין רמת קו לרמה מסתובבת הוא שהאחרון מקרין קרן לייזר דרך מקור מסתובב אופקית סביב אזור. אתה יכול לבחור את מהירות הסיבוב וגם לבחור שתי נקודות שבהן הקורה אמורה לפגוע, מה שמקל על הבנת דרישות הרמה והאנך.

מפלסי לייזר מסתובבים מתאימים מאוד לשימוש חיצוני מכיוון שהם יכולים להקרין מישור 360 מעלות אופקית, אנכית או בשני הכיוונים. מטוס הלייזר גם בהיר מספיק כדי לעבוד באור יום לציור ויישור קל.

אבל שלא כמו הקודם

מד רמת הלייזר הזה יכול להקרין קרניים אופקיות ואנכיות קלות במיוחד ב-360 מעלות. בדומה לדגם Bosch GLL3-330CG שסקרנו לעיל, מפלס לייזר Huepar ירוק זה מספק שני קווים אנכיים וקו אופקי אחד, ומספק תמיכה של 360 מעלות לשני המישורים. מפלס לייזר מקצועי זה עם פילוס עצמי עם שתי קרניים עצמאיות ודיוק גבוה מספק את טווח העבודה הגדול ביותר מכל אפשרות אחרת ברשימה. SKIL, מותג סיני של כלי עבודה ואביזרים חשמליים, השיק את הלייזר לצלבת הפילוס העצמי הזה כדי לעזור לך ליישר במדויק בבית ומסביב.

לייזר הבנייה מקרין קרן לייזר רציפה ליצירת קו רציף ברמה נקודתית על האזורים האופקיים והאנכיים, ומבטל את הצורך לצייר קו דמיוני או להכניס סרט מדידה לחיבור קווים.