עבודה בארצות הברית לישראלים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

ישראל היא גם שותפה לשיתוף פעולה עם הארגון לביטחון ושיתוף פעולה באירופה ומשקיפה עם ארגון מדינות אמריקה. משרד החוץ הישראלי אומר כי ארה"ב וישראל חולקות "דאגות כלכליות, פוליטיות, אסטרטגיות ודיפלומטיות", וכי המדינות חולקות "מידע מודיעיני וצבאי" ופועלות יחד לעצירת טרור בינלאומי וסחר בסמים. בשנת 2011, מכון וושינגטון למדיניות המזרח התיכון (צוות חשיבה שהוקם על ידי "קבוצה קטנה של אמריקאים בעלי חשיבה קדימה המחויבת לקידום האינטרסים של ארה"ב במזרח התיכון") טען כי מערכת היחסים בין ארה"ב לישראל היא "משאב אסטרטגי עבור ארצות הברית. "..

למרות הלחימה בין ישראל לפלגים עזה פרץ במספר הזדמנויות, כוחות ישראליים הצליחו להעביר נטל כבד על תושבי עזה. גדלתי בישראל וראיתי איך הסכסוך השפיע על חיי החברים והמשפחה שלי.

לפרטים נוספים תוכלו להיכנס לאתר המדור – https://www.amador.co.il

הצטרפתי לאומות המאוחדות עם חלום לעזור להביא שלום לא רק באזור שלי, אלא בכל העולם. אני עובד ממשרד המתאם המיוחד של האו"ם לתהליך השלום במזרח התיכון (UNSCO) בירושלים.

ארה"ב וישראל גם מתאמתות חילופי מדעיים ותרבותיים באמצעות קרן המדע הבילטרלי (BSF), הקרן למחקר ופיתוח חקלאי דו צדדי (BARD), הקרן למחקר ופיתוח תעשייתי דו צדדי (BIRD), וארה"ב קרן החינוך לישראל.

המטרה שלהם

היא לעורר, לקדם ולתמוך בשיתוף פעולה בין חברות אמריקאיות וישראליות ואקדמיה. כחלק מתוכנית הסיוע של ארה"ב לישראל, יותר מ-1,000 חברות ב-48 מדינות, מחוז קולומביה ופורטו ריקו חתמו על חוזים של מיליארדי דולרים. חברות ישראליות רבות, בהן Given Imaging, אמדוקס, נטפים ו-BrightSource, פתחו משרדים בארצות הברית ומעסיקות ישירות 27,000 עובדים. אשרת E-2 היא דרך אידיאלית עבור אזרחים ישראלים העובדים בתעשיות אלו לפתוח או להרחיב את העסק שלהם בארצות הברית.

לפרטים נוספים תוכלו להיכנס לאתר המדור – https://www.amador.co.il
למידע נוסף אודות עבודה בארצות הברית לישראלים כדאי לבקר באתר

אזרח ישראלי יכול גם להשתמש בויזה E2

כדי להביא אזרחים ישראלים אחרים לארצות הברית כדי לעבוד בחברה אמריקאית שבבעלותו. אמריקאים המבקרים בישראל אינם צריכים אשרת תייר B-2, אך ישראלים הנוסעים לארצות הברית כתיירים צריכים להגיש בקשה לויזה לארה"ב מראש. לא, אזרחים ישראלים מכל מקום בעולם זכאים לויזה E2 לארצות הברית, ורבים מהם מבקשים כעת ויזת משקיע E2. ב-1 במאי 2019 הפכה ישראל למדינה האחרונה שאזרחיה זכאים לאשרת E2 לארה"ב.

סיבה זו ניתנת אם המבקש אינו יכול להוכיח קשר מספק עם ישראל

אשרת האשרה שלו פגה בעבר, הוא ביצע עבודה לא מורשית בארה"ב, נסע לארה"ב לעתים קרובות מדי וכו'. אך הוא ציין כי אחוז השהות המאוחרת בקרב ישראלים המקבלים אשרת כניסה הוא מהנמוכים מבין כל המדינות – 0.5%. אבל היישום איחר משום שהחוק הישראלי לא כלל הוראה מקבילה המאפשרת לאזרחים אמריקאים להשקיע בישראל ולקבל אישורי עבודה. יש לקוות ששגרירות ארה"ב תתחיל להנפיק יותר ויזות לישראלים ראויים המבקשים ויזת תייר לארה"ב לישראלים, ובסופו של דבר ישראל תהיה זכאית להשתתף בתוכנית ויתור ויזה בארה"ב.

אני מצפה לעבוד עם ראש הממשלה בנט

כדי לחזק את כל ההיבטים של הקשר ההדוק והמתמשך בין שתי המדינות שלנו. המחויבות של ארה"ב לביטחון ישראל מושתתת על ידי שיתוף פעולה ביטחוני הדוק ומזכר ההבנות ל-10 שנים (MOU) בסך 38 מיליארד דולר שנחתם על ידי ארה"ב וישראל בשנת 2016. בנוסף, באמצעות הדיאלוגים האסטרטגיים השנתיים והקבועים של קבוצת הלוחמה בטרור המשותפת. , ארצות הברית וישראל פועלות יחד כדי להתמודד עם מגוון איומים אזוריים.

לפרטים נוספים תוכלו להיכנס לאתר המדור – https://www.amador.co.il

מתוך הבנה עמוקה של הסביבה הכלכלית

הפוליטית והחברתית של ישראל, חברי צוות הולנד אנד נייטס ישראל מספקים מגוון רחב של שירותים משפטיים הן ללקוחות ישראלים העובדים בחו"ל והן לחברות ומשקיעים הפועלים בישראל. ערך ליבה זה של החברה, בשילוב עם החוש העסקי, המומחיות המשפטית והמחויבות החזקה שלנו לשוק הישראלי, מאפשרים לנו לסייע בהצלחה ללקוחותינו הישראלים הפועלים בארה"ב וכן לחברות ומשקיעים הפועלים בישראל.