עבודה במזרח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

נוסדה בשנת 2004, World 50 מאיץ את הצלחת חבריו והארגונים שלהם. כל עבודתנו (במיוחד בכל הנוגע לזכויות מהגרים) נתמכת על ידי הברית האמונה לכלכלה המוסרית (FAME), התוכנית הארגונית האמונית שלנו.

הון תחבורה

הוא חלק חשוב בעבודתנו כדוגלי רכיבה על אופניים, ואנו שואפים לפעול למען שוויון וצדק חברתי. באיסט האוס אנו מחפשים אנשי מקצוע מוכשרים ונלהבים שבאמת רוצים לעשות שינוי בחייהם של אנשים. תרומתך משפרת באופן ישיר את איכות החיים עבור לקוחות בית המזרח והקהילה שלנו.

עבודה סוציאלית

היא מקצוע מאתגר אך מתגמל שיכול לשנות באמת את חייהם של ילדים ומשפחותיהם. עבודה סוציאלית היא מקצוע המתפתח כל הזמן עם מגוון רחב של הזדמנויות תעסוקה. עובדים סוציאליים מקצועיים הם הקבוצה הגדולה ביותר של ספקי בריאות הנפש בארץ.

המחלקה לעבודה סוציאלית מציעה תואר ראשון בעבודה סוציאלית (MSW) לאוכלוסיית סטודנטים מגוונת, רב תרבותית ורב גזעית. בית הספר מספק בסיס טכנולוגי ומחקרי כדי לאפשר לתלמידים לעסוק במחקר לשיפור ביצועיהם המקצועיים.

משרות לעבודה וללימודים זמינות בקמפוס בתחומים כמו מחלקות אקדמיות

ספריות, משרדים אדמיניסטרטיביים, מתקנים פיזיים, מועדוני בריאות ומעבדות. תוכנית ההכשרה מבוססת העבודה של איסט סנטרל נועדה לתת לסטודנטים את ההזדמנות לעבוד במשרה חלקית בזמן שהם בקולג'. מחקר העבודה הפדרלי הוא תוכנית במימון פדרלי המאפשרת לסטודנטים להרוויח כסף עבור הוצאות המכללה על ידי עבודה במשרה חלקית. התכנית מציעה לסטודנטים את האפשרות למצוא עבודה בלימודים או בקריירה שלהם, תוך מתן היסודות לאוניברסיטה ולחברה.

ישנם שלושה תחומים של עבודה סוציאלית

תואר ראשון, בוגר או התלמדות – כולם כוללים למידה בעבודה. תואר MSW מתמקד במיוחד בהכנת אנשי מקצוע בעבודה סוציאלית לתרגול באזור המפרץ העירוני עם קבוצות סיכון כמו נשים, אנשים צבעוניים ואוכלוסיות מדוכאות אחרות. הפילוסופיה ותכנית הלימודים של תכניות המאסטר לעבודה סוציאלית באיסט ביי באוניברסיטת קליפורניה מבוססות על המציאות של הסביבה העירונית.

כמעסיק

אוניברסיטת קליפורניה סטייט איסט ביי הציעה בעבר הזדמנויות עבודה במשרה חלקית וזמנית. אנו מעודדים בחום את BIPOC, LGBTQIA, נשים ואנשים עם מוגבלות להגיש מועמדות למשרות הפנויות שלנו. גלה עוד על העבודה שלנו והיכן תעבוד במקומות שונים ובצוותים שונים.

לפרטים נוספים תוכלו להיכנס לאתר המדור – https://www.amador.co.il

תהיה לך גישה לכלים שאתה צריך

כדי למצוא עבודה, לשפר את כישוריך, לקדם את הקריירה שלך או לשנות קריירה. בין אם אתם מחפשים חודשים או רק מתחילים לחשוב על הצעד הבא שלכם, מציאת חברה עם תרבות ומקומות עבודה מושלמים עבורכם ובתפקיד הנכון היא משימה לא פשוטה. כאן ב-Muse שיתפנו פעולה עם חברות גדולות רבות כדי להביא לך תצוגות מיוחסות של המשרדים שלהן ופרסומי משרות נהדרים. הסתכלו סביב המשרדים שלהם, הסתכלו במשרות פנויות וראו אם ה"צעד הבא" המושלם שלכם נחת על ברכיכם.

בהתאם לכישורי השפה שלך

ייתכן שתהיה לך הזדמנות לעבוד עם חברה שהתרבות והפרקטיקה שלה חדשות לך. אני ממלזיה ועבדתי בכמה חברות לפני שהוצעה לי הצעת עבודה מ-Zapier. במשך שנים רבות בחרתי לעבוד עם חברות צפון אמריקאיות ואירופיות במקום חברות אסייתיות. מכיוון שאני ממלזיה ועכשיו בעיקר עובד עם חברות מערביות, אני רוצה לחלוק את דעותיי.

מאז שטיילתי ועבדתי בחברות רבות ושונות

אני תמיד רואה את אותו דפוס. אני יודע שבחברות מסוימות בצפון אמריקה ובאירופה, אנשים צריכים לעבוד שעות נוספות או לשמור על קשר. לחברות שונות ולמדינות שונות יש דעות שונות לגבי כמה זמן עובדים צריכים לעבוד.

לדוגמה

כשאתה עובד בחברה אסייתית, אתה עלול לגלות שהעמיתים שלך לעבודה יכולים להיות מאוד פרנואידים. אם מישהו רואה שעובד צעיר חדש מגיע לחברה, הוא מיד חושש לעבודתו. אם אתה עובד בחברה אסייתית, רוב הסיכויים שיש לך אחד או יותר עמית לעבודה שתמיד מתייחסים לבוס שלהם רע.

לפרטים נוספים תוכלו להיכנס לאתר המדור – https://www.amador.co.il

זה משפיע לרעה על שיתוף הפעולה והופך את הדברים למאוד לא יעילים

אחרי הכל, לואיס מאמין שעבודה מהבית תעשה את החיים קלים יותר. אף אחד לא צריך לבזבז שעות בנסיעה לעבודה שעליה הוא בקושי משלם עבור דלק, ואנשים צריכים להיות מסוגלים לגור במקום שבו הם עובדים. עם זאת, עלויות הדיור המרקיעות שחקים מאלצות משפחות עובדות ואנשים צבעוניים לעזוב אזורים בהם חיינו במשך דורות.

נדרש אישור עבודה לפני שמישהו מתחת לגיל 16 יכול לעשות כל עבודה מלבד חקלאות או שירות ביתי

מכתב מהורה או אפוטרופוס קטין המסכים להתקבל לעבודה. מכתב ממעסיק הילד המציין את כוונת המעסיק להעסיק את הילד, תיאור אחריות ושעות עבודה, חתום על ידי נציג המעסיק.

אם הסטודנט עדיין לא נרשם לקורס, הוא לא יוכל לראות את המשרות הפנויות הנוכחיות. כן, עם זאת, המספר הכולל של שעות העבודה בכל המשרות ביחד לא יכול לעלות על 20 שעות שבועיות.

EBASE מבקשת להרים את קולה בעבודות בשכר נמוך על ידי מאבק על שכר מחיה, חופשת מחלה בתשלום, שעות הוגנת, הגנה על גניבת שכר, הגבלות על ניצול זמני של משרות והגנה שווה לקבלני משנה.

CSC צפה בפרופיל צפה במשרות פנויות CSC (r)

היא ספקית עולמית מובילה של שירותי מיתוג מסחריים, משפטיים, מסים ודיגיטליים לעסקים ברחבי העולם. חברות ערב הסעודית נכנסו ל-10 המקומות הטובים ביותר לעבוד במזרח התיכון ב-2021 בדירוג החדש של Great Place to Work, סמכות עולמית לתרבות עבודה. East Penn Manufacturing Co., Inc. מדורגת במקום הראשון במשרות חברת הייצור הטובה ביותר של פנסילבניה.

GEICO צפה בפרופיל חקור משרות נציג של חברת הביטוח לעובדי מדינה, GEICO נוסדה בשנת 1936 כדי לספק ביטוח איכותי לעובדי מדינה ולצבא. ERIE מציעה גם מגוון רחב של מוצרי ביטוח תאגידי כדי לענות על הצרכים של עסקים קטנים וגדולים.

לפרטים נוספים תוכלו להיכנס לאתר המדור – https://www.amador.co.il