קבלן אינסטלציה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

דלפק הצנרת של פרגוסון נועד לענות על כל דרישות המוצר של אינסטלטורים למגורים. כאשר לקוחות מתקשרים אליך על מצב חירום תברואתי, אתה זקוק לתמיכה של חברה שמבינה את הענף שלך.

רשת מרכזי ההפצה הארצית שלנו פירושה שהדלפקים התברואתיים שלנו תמיד מצוידים במה שאתה צריך

כדי לבצע את העבודה. אם יש לכם בעיית אינסטלציה נפוצה כמו אסלה סתומה או כיור דולף, תוכלו ליצור קשר ולהעסיק אינסטלטור באופן מיידי. רוב השרברבים מנוסים מאוד עם הצנרת הביתית הרגילה.

אינסטלטורים הם אנשים או חברות העוסקות בעבודות בנייה חדשות

הסבה ושיפוץ ועבודות אינסטלציה הקשורות לאספקת המים ולמערכת הביוב. הם יכולים לקבל הכשרה נוספת ורישיונות לעבוד בחברות אינסטלציה גדולות יותר עם יכולות מורחבות. מתקין דואג ללקוחות חדשים המבצעים תיקונים או המרות ומבצעים משימות הנוגעות לאספקת המים או מערכות הביוב של הבניינים.

לאינסטלטורים אין את הניסיון, הידע העמוק או הרישיונות הנדרשים לבניינים חדשים, הסבה, שיפוצים או דרישות אינסטלציה מתקדמות. אם המשימה מורכבת מדי מכישוריו של אינסטלטור, הוא או היא יפנו אותך לאינסטלטור.

קבלן אינסטלציה יכול לתקן או להתקין מערכת חימום מים

דוד מים או חיבור גז חדשה. אינסטלטור יעבוד עם אינסטלטור אם הוא או היא יכולים לפתור בעיות הקשורות לצינורות שבורים, שירותים צפופים ובעיות קלות אחרות עם ברזים, כיורים, אמבטיות ופינוי פסולת.

קבלנים כלליים וחברות בנייה המבצעות עבודות אינסטלציה מול קבלני משנה מורשים אינם זקוקים לרישיון אינסטלציה משלהם

עבודות אינסטלציה ביישובים המונים פחות מ -5,000 תושבים מתבצעות על ידי עובדים שרברבים מורשים או מוגבלים. עובדים אלה עשויים להיות בעלי רישיון נסיעות (אינסטלטורים), אינסטלטורים, DLI רשומים, שרברבים רשומים ללא רישיון או להירשם לקורס אינסטלציה רשום.

בעלי בתים לעיתים קרובות תוהים מה ההבדל בין אינסטלטור לאינסטלטור, ויש הבדל בין השניים. אינסטלטור דואג לבניינים חדשים, הסבה ושיפוצים ועושה עבודות אינסטלציה עבור אספקת המים ומערכת הביוב של הבתים.

אינסטלטורים הם לעתים קרובות האנשים הראשונים אליהם פונים בעלי בתים כאשר הם מתמודדים עם מצבי חירום באינסטלציה

קרעים בצנרת, הצפת שירותים ותיקונים קלים במערכת הצנרת. אם יש לכם בעיית אינסטלציה נפוצה, כמו אסלה סתומה, כיור או ברז דולף, עליכם להתקשר לאינסטלטור. מרבית חברות האינסטלציה הקטנות באזור מגוריכם הן בבעלות אינסטלטורים או אינסטלטורים.

הם מסוגלים להתמודד עם משימות אינסטלציה מסובכות שעולות אפילו על העושים זאת בעצמכם הנלהבים ביותר. אחרים מתמחים בנישות ספציפיות כגון בידוד תרמי, ניקוז, צנרת וכו '.

מדריך זה מתאר את כל מה שאתה צריך לדעת לפני שכירת חברת אינסטלציה

החל מהשוואת הצעות מחיר ועד בדיקת הפניות. השתמש במדריך הרחב של תרמו פרו שירותי אינסטלציה של כדי למצוא את הקבלן המתאים לפרויקט שלך. בחרנו מראש את האינסטלטורים המופיעים בספרייה שלנו, אך תרצו לבדוק אותם בעצמכם.

ממשימות פשוטות למורכבות

לצוות שלנו יש את הכלים והניסיון לעשות זאת. אינסטלטורים סומכים עלינו על צרכי התברואה שלהם מכיוון שקבענו את סטנדרט המצוינות בענף התברואה. אתה יכול לסמוך עלינו שנציע לך את אותה רמת שירות גבוהה עבור עסק האינסטלציה המקצועי שלך.

כדי להתעדכן, עליכם להכיר את המגמות וההתפתחויות האחרונות בשוק. למרות שלא נדרש לכל האינסטלטורים, תואר במנהל עסקים או הרשמה ללימודי המשך יכינו אותך טוב יותר לקראת הדרך הארוכה.
לפרטים נוספים אודות קבלן אינסטלציה ושרברב מומלץ ניתן לבדוק כאן: termo.co.il

במקרים מסוימים עליכם לשקול חניכה כשרברב

תוכניות חניכות אינסטלטורים אינן הדרך היחידה להתאמן בענף, אך מרבית השרברבים משתמשים בהן כדי ללמוד את הכישורים הנדרשים כדי להצליח בענף האינסטלציה. לאחר שסיימתם חניכה, אתם זכאים לרישיון אינסטלציה משלכם, המכונה גם רישיון נסיעות.

דאטון קיבל את רישיון הקבלן והחל בעבודות אינסטלציה בביתו הראשון בשנת 1987. תפקידו הראשון היה בבניין דירות חדש, ואביו החורג עזר לו להגיש מועמדות. לאחר שהשותפות העסקית באופנוע התפרקה, הוא חזר לעסקי אינסטלציה במשרה מלאה.

בגיל צעיר בן 10, אמו של דאטון נישאה בשנית והמשפחה עברה לקליפורניה. אביו החורג החדש היה אינסטלטור שהביא אותו בחינם בסופי שבוע ובחגים בקיץ. לא היה לו ניסיון כשרברב, אבל הבנים שלנו היו חתוכים ומסודרים בקפידה.