תכשיטים מכסף 925

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

תוכן עניינים

במקום לזרוק עגילים או טבעות כסף סטרלינג לקופסת התכשיטים, נסו לבודד אותם בחלק או באזור נפרד של קופסת התכשיטים כדי להימנע ממגע ישיר עם מתכות אחרות. תכשיטי כסף סטרלינג כגון טבעות כסף סטרלינג 925 חייבים להכיל לפחות 92.5% כסף סטרלינג, ולכן הם מסומנים ב-0.925. על מנת לסווג פריט ככסף אמיתי, אמנים חייבים להציב באופן חוקי את הסימן "STG", "SS", "STER" או "925" על תכשיטי הכסף שלהם כדי לציין שהם למעשה כסף. מתכות משלימות על מנת לייצר סגסוגות כסף, כסף 925 הוא בעל קשיות גבוהה יותר. זה לא רק חומר אידיאלי להכנת תכשיטים, אלא גם חומר אידיאלי עבור כלי בית אחרים כגון כלי כסף.
כדי לשמוע עוד פרטים מורחבים בנושא של תכשיטים מכסף 925 – שטרן ותכשיטים מכסף 925 באפשרותך להעיף מבט ב- stern925.com

עם מידע זה

אתה יכול להיות בטוח שאתה קונה כסף אמיתי ומוסיף תכשיטים באיכות גבוהה לאוסף התכשיטים שלך. הרבה פעמים תראו תכשיטי כסף שאולי נראים כמו כסף ומתפרסמים כך, אבל זה יכול להגיד שהם מצופים רק בכסף סטרלינג. כסף סטרלינג ירוק עד; הוא עמד במבחן הזמן, מה שאומר שהוא כנראה תמיד יהיה מסוגנן כמו המתכת היקרה שאנחנו אוהבים.

תכשיטנים אוהבים להשתמש בכסף סטרלינג או כסף סטרלינג 925 כי זה נצחי ומסוגנן. תכשיטים עם שמות כמו קופרוניקל, כסף גרמני ואלפקה אינם כסף סטרלינג 925.

כסף סטרלינג

הוא מתכת יפה אך קשה לעבוד איתה כשזה מגיע לייצור תכשיטים. תוספת של מתכות אחרות לכסף מגבירה את קשיותו, מה שהופך אותו למתאים ועמיד יותר לשימוש בתכשיטים וכלי בית כמו כלי כסף. ראשית, הקונים צריכים להבין שכסף המשמש בתכשיטים הוא בדרך כלל סגסוגת, כלומר תערובת מתכתית של שני יסודות או יותר מהטבלה המחזורית. הסיבה לכך היא שכסף הוא רך מאוד בצורתו הטהורה ביותר, ולכן ערבוב שלו עם מתכות קשות יותר הופך את התכשיטים שלך לעמידים יותר.

כשמדובר בתכשיטי כסף, 925 אומר שהם 92.5% כסף, כאשר אלמנטים אחרים כמו נחושת מהווים את ה-7.5% הנותרים. כסף סטרלינג הוא באופן טבעי רך מאוד ומתכופף או נשבר בקלות בשימוש בתכשיטים מבלי להתערבב עם המתכת החזקה יותר.

סוג זה של כסף

הוא מתכת בסיס זולה שנראית דומה ללירה שטרלינג, אך שוב אינה מכילה כסף אמיתי. להלן תמצאו הגדרות והשוואות של מתכות כסף שונות המשמשות בייצור תכשיטים ברחבי העולם. כתבתי מאמר "סוגי הלחמות כסף המשמשות בציפוי תכשיטים הלחמות כסף" שעשוי לעניין אותך.

שנית

תכשיטי כסף מוגמרים רבים יהיו בעלי תו איכות איפשהו על המוצר. לסגסוגת זו יש את הברק שצריך להיות לתכשיטי כסף תוך שמירה על קשיותם כך שתוכל לענוד אותו כל יום ללא נזק רציני. מסיבה זו הוא פחות נפוץ בתכשיטים, מכיוון שהוא לא מתבלה עם הזמן.

הוא משמש בתכשיטים, אך יש לתאר אותו בבירור כסגסוגת ניקל מכיוון שאנשים רבים אלרגיים לניקל. גם אם התכשיט מתואר כמצופה כסף טהור, תכולת הכסף הכוללת היא אחוזים בודדים בלבד. לכסף טהור יש יותר ברק זכוכית מאשר אמייל מבריק טהור.

המונח "0.925"

הוא הייעוד והתקן לכסף מקסיקני כדי לציין את רמת הטוהר שלו. כסף סטרלינג אידיאלי עבור עגילים או שרשראות במקום טבעות או צמידים, שיש להם סיכוי גבוה יותר להתקלקל ולשרוט בגלל שהם מתכת כל כך רכה. פריטי כסף המסומנים 800 או 900 מכילים רק 80% ו-90% כסף, בהתאמה, לא 925, אז היזהר כשאתה מחפש את הדבר האמיתי.

למעשה

מילה זו משמשת בדרך כלל כתווית, בעוד שבמציאות כסף צריך תמיד להיות מזוהה בבירור על ידי סימן ייחודי המייצג את הציון ואת האיכות הסטנדרטית שלו. כסף בהיר, מבריק ופולט את השימר המתכתי האופייני שכולנו מכירים ואוהבים. טוהר הכסף נקבע על ידי סולם מספרי או מערכת דירוג המבוססת על 1000.

כסף עשוי לעולם לא להיות מיושן מכיוון שהוא אהוב על ידי אנשים במשך מאות שנים, וניתן לאתר את מקורותיו ביוון ובטורקיה (לשעבר אנטוליה) עד 3000 לפני הספירה. מתכות זולות כמו ניקל או פליז עלולות לגרום לזיהומים, במיוחד עגילים.